Santrauka: Bendrosios žaidimo taisyklės
Tema sukurta: 2012.10.02 15:24
2012.10.02 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Riteris
Riteris
Moderatorius
BENDROS "RITERIŲ KARŲ" ŽAIDIMO TAISYKLĖS

I. Bendra informacija
---

"XS Software" monės taisyklės yra įmonės svetainėje. Jas rasite paspaudę čia.
"XS Software" įmonės teises ir pareigas galite rasti "XS Software" svetainėje - https://www.xs-software.com

1. Registracija

„Riterių karai" yra kelių platformų žaidimas, kurį galima žaisti interneto naršyklėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Registracija į žaidimą yra nemokama. Registruodamiesi sutinkate su toliau aprašytomis taisyklėmis.

2. Papildomos platformos

"XS Software" monės tinklapis ir žaidimo tinklapis yra vieninteliai oficialūs naujienų ir informacijos apie žaidimą šaltiniai. Dėl bet kokių pažeidimų minėtose svetainėse gali būti pritaikytos sankcijos žaidime.

3. Virtuali valiuta ir paslaugos

Jokios virtualios valiutos (auksinių, lojalumo taškų, prenumeratų, paskatinimų ir pan.) negalima perkelti iš vieno žaidimo pasaulio į kitą arba į kitą paskyrą, ar kitą "XS Software" žaidimą.
Jeigu "Riterių karų" pasaulis yra uždaromas, žaidėjai, kurie turėjo paskyrą šiame pasaulyje, gali per lygiai 6 kalendorinius mėnesius kreiptis į žaidimo administratorių, kad perkeltų savo auksinius į kitą aktyvų pasaulį.

4. Paskyros

Kiekvienas asmuo turi teisę turėti tik 1 paskyrą pasaulyje.

5. Žaidimas

"Riterių karų" žaidimas yra žaidžiamas raundais. Kiekvieno pasaulio raundas turi tam tikrą trukmę. Vos tik raundas pasibaigia, užfiksuojami galutiniai rezultatai ir pasaulis restartuojamas. Viskas prasideda nuo pradžių naujame raunde.

II. Pažeidimai ir sankcijos
---

1. Žaidimas su keliomis paskyromis

1.1. Žaidimas su keliomis paskyromis yra tada, kai vienas vartotojas sukuria ir/arba naudoja daugiau negu vieną registraciją ir paskyrą. Tai griežtai draudžiama ir baudžiama be įspėjimo. Bausmė taikoma visoms paskyroms, nesvarbu, koks lygis yra pasiektas.
Jei žaidimo administratorius nustatys, kad kokie nors kiti veiksmai yra kenkėjiški ir (arba) trukdo sąžiningam žaidimui - tai bus laikoma pažeidimu.
Kiekvienas naršyklės ar visų naršyklių prisijungimas prie paskyros, kiekvienas IP adresas, kiekviena sesija, informacija yra saugoma (tiek, kiek leidžia įstatymai).
Nerekomenduotina atiduoti paskyrą kitam asmeniui, nes tai yra rimtas saugumo pažeidimas. Kiekvienas tai darantis asmuo prisiima atsakomybę už visas pasekmes, kurios kyla dėl šių mainų.

2. Žaidimo klaidos ir sistemos spragos

Klaida žaidime yra laikoma spraga žaidimo kode, leidžianti žaidėjui ja pasinaudoti su tikslu pagerinti žaidimo sąlygas sau arba pakenkti kitiems žaidėjams ar sukelti grėsmę žaidimo stabilumui.

2.1. Jeigu žaidėjai randa klaidą žaidime, jie privalo apie tai informuoti administratorių. Žaidėjai bus nubausti, jeigu jie neinformuos administratoriaus bei naudosis žaidimo klaida.

2.2. Jeigu žaidėjai naudojasi pranešta žaidimo klaida, kuri dar neištaisyta, jie taip pat gali būti nubausti, jeigu taip nuspręs administratorius.

2.3. Jeigu žaidėjai randa būdą pažeisti sistemos apsaugas ir specialiai sukelia sistemos trikdžius, jų paskyros bus nubaustos.


3. Įžeidimai bei grasinimai

Už bet kokius žaidėjų įžeidimus, šantažą arba grasinimus (fizinius, ne virtualius) gali būti skirta bausmė.
Jei žaidėjas jus įžeidinėja, siunčia netinkamo turinio žinutes, nuorodas, reklamą ar tiesiog nenorite gauti bet kokių pranešimų iš tam tikro vartotojo dėl kokių nors priežasčių, galite pasinaudoti funkcija „Ignoruoti" paspausdami mygtuką „Ignoruoti". Jei pridėsite žaidėją į „Ignoruojamų žaidėjų sąrašą", tas asmuo daugiau nebegalės jums parašyti.
Jeigu vėliau nuspręsite, kad vėl norite gauti žinutes iš ignoruojamo žaidėjo, jūs galite pašalinti asmenį iš ignoruojamų žaidėjų sąrašo.


4. Nusižengimai

Tai sąrašas nusižengimų, kurie bus baudžiami, tačiau nėra paminėti anksčiau:

4.1. Žaidimo komandos šantažavimas ir grasinimai, siekiant gauti privilegijų ir/arba lengvatų žaidime;

4.2. Bet koks bandymas gauti konfidencialios informacijos apie kitus žaidėjus, pvz., jų slaptažodžius ar kitokius kodus, kurie turėtų būti neprieinami;

4.3. Necenzūriniai ir įžeidžiantys žaidėjų vardai. Žaidėjų, su tokiais vardais, paskyros bus visam laikui pašalinamos, nes žaidėjo vardas negali būti pakeistas. Tokiais atvejais žaidėjas turi teisę TIK prašyti perkelti pirktus auksinius į naują paskyrą, be jokių privalumų, progreso ar prenumeratų perkėlimo;

4.4. Žaidimo komandos ar kitų žaidėjų įžeidinėjimas ir grasinimai, nesvarbu kada, kur ir kokiu būdu. Žaidimo komanda turi teisę neaiškinti savo sprendimų ir veiksmų tretiems asmenims;

4.5. Paslėptų nuorodų skelbimas;


5. Reklama

Draudžiama platinti bet kokią reklamą be leidimo, nesvarbu kokia forma: kaip tekstą, reklamjuostę, nuorodą, paveiksliuką ar pan.


6. Kovos, skirtos dirbtinai kelti žaidėjų patirtį.

Už kovas, kuriomis dirbtinai keliama žaidėjų patirtis (tokias kovas analizuoja administratoriai arba programuotojai), bus taikomos sankcijos. Nelegaliai gauta patirtis bus pašalinta iš abiejų paskyrų. Administratorius gali nuspręsti pašalinti daugiau patirties, negu jos buvo gauta nelegaliai. Kadangi labai sunku apibrėžti, kada žaidėjas neteisėtai įgyja patirties, visi atvejai, kai administratorius nuspręs, kad taip įvyko, bus laikomi šios taisyklės pažeidimu.

7. Mokėjimo grąžinimas

Mokėjimo grąžinimas - tai reikalavimas grąžinti lėšas, už kurias žaidime jau buvo įsigytos paslaugos. Mokėjimo grąžinimas interpretuojamas kaip noras nebetęsti žaidimo. Dėl šios priežasties paskyra bus visam laikui užblokuota be jokio įspėjimo.

8. Nepaminėti atvejai

Žaidimo administratorius turi teisę nubausti žaidėjus čia nepaminėtais atvejais, jeigu administratorius nuspręs, kad žaidėjo veiksmai pažeidžia sąžiningo žaidimo taisykles ir suteikia žaidėjui nesąžiningą pranašumą prieš kitus žaidėjus.

III. Pranešimai
---

1. Pranešimai apie žaidėjus

Žaidėjai gali pranešti apie bet kokius pažeidimus per "Užduok klausimą" sistemą;

Jei paaiškės, kad pranešimas buvo melagingas, siekiant nubausti priešą, pranešimą parašęs žaidėjas bus nubaustas.

2. Pranešimai apie žaidimo komandos narius

Jei žaidėjai turi abejonių dėl "XS Software" žaidimo komandos nario darbo, jie gali paprašyti nuodugniai patikrinti narį. Toks prašymas turi būti išsiųstas: khanwars-support@xs-software.com

IV. Papildymas
---

1. Administratoriaus sprendimų patikra

Administratoriaus veiksmai gali būti pakeisti tik po vieningo žaidimo komandos sprendimo.

2. Kompensacija

Jeigu žaidėjas nukentėjo dėl žaidimo ar žaidimo komandos klaidos, jam bus suteikta kompensaciją, kurios dydį nuspręs administratorius.

Jei žaidėjas prašo kompensacijos, kuri skiriasi nuo administratoriaus pasiūlytos kompensacijos, jo prašymas bus atmestas.

3. Prieštaravimai

Kiekvienas nepaaiškinamas prieštaravimas žaidimo taisyklėms gali būti baudžiamas viena iš prieš tai nurodytų bausmių.

4. Pastaba

Žaidimo komanda neprivalo paaiškinti savo sprendimų. Klausimai apie nubaustas paskyras ar užblokuotą prieigą, turi būti užduodami per "Užduok klausimą" sistemą. Įžeidimai ar pasikartojantys klausimai nebus toleruojami. Informacija gali būti teikiama tik tiesiogiai susijusiems vartotojams, o ne trečiosioms šalims.

V. Mokėjimai
---

Bet kokiu būdu (SMS žinute ar kitu) atliktas mokėjimas įmonei "XS Software JSCo" už paslaugas žaidime "Riterių karai" negrąžinamas ir nekompensuojamas. Jeigu paskyra yra nubaudžiama dėl šių taisyklių pažeidimų, žaidimo komanda neprivalo perkelti auksinių į kitą paskyrą ar kaip nors žaidėjui kompensuoti nuostolius. Taip pat jokia aktyvuota prenumerata negali būti perkelta į kitą paskyrą. Paslaugas perkantis vartotojas neįgyja jokio pranašumo prieš žaidėjus, kurie paslaugų neperka, bei šis faktas nesuteikia jiems teisių reikalauti kompensacijos, kai žaidimo komanda juos nubaudžia dėl taisyklių pažeidimų.

VI. Žaidimo komanda (darbuotojai)
---

Žaidimo komanda ir darbuotojai:

 • neatsako už jokius nuostolius (nesvarbu, kaip jie susiję su žaidimu) patirtus vartotojo žaidžiant žaidimą.
 • neatsako už problemas, susijusias su žaidimu ar įrenginiais, kurie palaiko žaidimą.
 • pasilieka teisę kompensuoti žaidėjams nuostolius, patirtus dėl komandos veiksmų.
 • pasilieka teisę be įspėjimo koreguoti ir (arba) keisti žaidimą bei visus jo aspektus.
 • pasilieka teisę keisti šias taisykles, prieš tai įspėdami žaidėjus žinute žaidime.
 • pasilieka teisę esant būtinybei blokuoti prieigą prie žaidimo. Pvz., atliekant patikrą, techninę profilaktiką, kilus netikėtiems sutrikimams.


  VII. Kontaktai
  ---

  Vienintelis oficialus būdas susisiekti su žaidimo komanda yra per "Užduok klausimą" formą. Žaidėjai gali tikėtis atsakymo per 48 val. darbo dienomis.


  VIII. Vartotojai
  ---

  Registruodami paskyrą vartotojai patvirtina, kad perskaitė šias taisykles ir sutinka su jų turiniu, sutinka laikytis taisyklių bei atlikti bausmę, jeigu administratorius nuspręs, kad ji yra būtina. Jie įsipareigoja reguliariai patikrinti, ar nėra taisyklių pakeitimų. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo bausmės, jas pažeidus. Vartotojai prisiima atsakomybę už savo asmeninę informaciją ir neturi jos pateikti esamiems ar buvusiems žaidimo komandos nariams. Žaidimo komanda neatsako, jei ji buvo pateikta.

  Žaidimo teisės priklauso Xs Software JSCo http\://xs-software.com

  Šio teksto teisės priklauso XS Software JSCo ir jo platinimas yra draudžiamas be XS Software JSCo raštiško sutikimo.

  ---

  BENDROS "DRAUGAS.LT PROJEKTAI" ŽAIDIMŲ TAISYKLĖS

  Šis dokumentas yra sutartis tarp UAB „Draugas.lt projektai" (toliau - Administratorius) ir Jūsų (toliau - Žaidėjas) dėl naudojimosi interneto svetaine http://riteriai.draugas.lt (toliau - Svetainė), o tai pat ir taisyklės (toliau - Taisyklės), kurių privalo laikytis visi asmenys, apsilankę ir (ar) besinaudojantys Svetainės visomis ir (ar) bet kuria iš joje teikiamų paslaugų, įskaitant ir asmenis, neatlikusius registracijos procedūros.

  Norėdami pradėti žaisti žaidimą Jūs privalote perskaityti ir sutikti su žemiau išdėstytomis žaidimo taisyklėmis bei jų laikytis. Pažymėdami varnele „Sutinku" Jūs patvirtinate, kad įdėmiai perskaitėte visas Taisykles, be jokių išlygų sutinkate su visomis jose išdėstytomis sąlygomis ir įsipareigojate jų laikytis.

  Administratorius turi teisę bet kada vienašališkai pakeisti šias Taisykles. Taisyklių pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo. Jei Žaidėjas po Taisyklių pakeitimų prisijungia prie Svetainės, laikoma, kad jis sutinka su visais Taisyklių pakeitimais. Žaidėjui nesutinkant su pakeistomis Taisyklėmis, jis praranda teisę naudotis Svetaine ir/ar jos teikiamomis paslaugomis.

  1. Žaidimo sąvokos

  1.1. Žaidimas

  Žaidimas "Riterių karai" yra nemokamas internetinis žaidimas. Registracija žaidime yra visiškai nemokama ir norint užsiregistruoti tereikia sutikti su šiomis Taisyklėmis ir http://www.draugas.lt nurodytomis internetinių svetainių naudojimosi taisyklėmis. Vienu metu Svetainėje gali būti žaidžiama keliuose žaidimo pasauliuose.

  1.2. Žaidėjai

  Užsiregistravęs Žaidime asmuo tampa Žaidimo žaidėju. Kiekvienas asmuo viename žaidimo pasaulyje gali būti užsiregistravęs tik vieną kartą.

  1.3. Žaidimo klaidos

  Klaida Žaidime yra laikoma spraga Žaidimo kode, leidžianti Žaidėjui ja pasinaudoti su tikslu pagerinti Žaidimo sąlygas sau arba pakenkti kitiems Žaidėjams ar sukelti grėsmę Žaidimo stabilumui.

  1.4. Šiose taisyklėse gali būti vartojamos sąvokos, analogiškos Žaidimo Svetainės meniu nurodytoms sąvokoms.

  2. Žaidėjo teisės ir įsipareigojimai

  2.1. Žaidėjo teisės

  2.1.1. Žaidėjas turi teisę naudotis visomis Žaidimo jam suteikiamomis nemokamomis Žaidimo funkcijomis;

  2.1.2. Žaidėjas turi teisę dalyvauti Žaidimo forume;

  2.1.3. Žaidėjas turi teisę kreiptis į Administratorių dėl Žaidimo taisyklių išaiškinimo ir/ar pažeidimų nustatymo tuo atveju, jeigu taisyklių išaiškinimas ir/ar pažeidimas nėra pateiktas Žaidimo forume ir/arba Žaidėjui;

  2.1.4. Žaidėjas turi teisę Žaidime įsigyti papildomas paslaugas.

  2.2. Žaidėjo įsipareigojimai

  2.2.1. Žaidėjas įsipareigoja dalyvauti Žaidime vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis;

  2.2.2. Žaidėjas įsipareigoja užtikrinti, kad Administratoriui niekada nekiltų jokia teisinė atsakomybė, pareiga apmokėti, atlyginti ar kitaip kompensuoti bet kokius nuostolius, žalą ar kitokias išlaidas, atsiradusias dėl to, kad Žaidėjas naudojosi Žaidimu ir/ar mokamomis paslaugomis.

  2.2.3. Žaidėjas besąlygiškai sutinka ir patvirtina, jog jis pats, o ne Administratorius, atsako už bet kokios informacijos ir duomenų, įskaitant Žaidėjo vartotojo vardą ir slaptažodį, reikalingų Žaidėjui prisijungti prie Žaidimo ar kitaip naudojantis Žaidimu (toliau - Prisijungimo duomenys), slaptumą.

  2.2.4. Žaidėjas įsipareigoja užtikrinti Prisijungimo duomenų slaptumą ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims bei užtikrinti, jog jokie tretieji asmenys nepasinaudos Prisijungimo duomenimis Žaidime. Žaidėjas atsako už bet kokius trečiųjų asmenų veiksmus, jei jie buvo padaryti pasinaudojant Žaidėjo Prisijungimo duomenimis, ir visos pareigos bei atsakomybė, atsiradę ar susiję su trečiųjų asmenų veiksmais, padarytais pasinaudojant Žaidėjo Prisijungimo duomenimis, maksimalia apimtimi kyla Žaidėjui.

  2.2.5. Žaidėjas įsipareigoja nedelsiant pakeisti ir (ar) papildyti Prisijungimo duomenis, kuriuos jis pateikė Administratoriui registruodamasis Žaidime, Prisijungimo duomenims pasikeitus.

  2.2.6. Žaidėjas įsipareigoja turėti ne daugiau kaip vieną registraciją tame pačiame Žaidimo pasaulyje. Jeigu Žaidėjas siekia atlikti antrą registraciją tame pačiame Žaidimo pasaulyje, Žaidėjas įsipareigoja pranešdamas apie šį pasikeitimą prašyti Administratoriaus panaikinti ankstesnę registraciją, suteikiant administratoriui visus prisijungimo duomenis: vartotojo vardą, pasaulį, slaptažodį bei el. pašto adresą, kuriuo registruotas Žaidėjas.

  2.2.7. Nustatęs klaidą Žaidime, Žaidėjas įsipareigoja pranešti apie ją Administratoriui.

  3. Administratoriaus teisės ir įsipareigojimai

  3.1. Administratoriaus teisės

  3.1.1. Administratorius turi teisę gauti atlyginimą už Žaidimo administravimą;

  3.1.2. Administratorius turi teisę iš anksto neinformavęs Žaidėjų keisti Žaidimo taisykles;

  3.1.3. Administratorius turi teisę atlikti Žaidimo taisymo, koregavimo, atnaujinimo, techninės profilaktikos darbus be išankstinio Žaidėjų įspėjimo;

  3.1.4. Administratorius turi teisę be išankstinio įspėjimo ar iš anksto įspėjant taikyti Žaidėjams sankcijas už šių Taisyklių pažeidimą ar kitokį netinkamą elgesį, galintį sukelti ar sukėlusį neigiamų pasekmių Žaidimo stabilumui ir/ar gerai moralei;

  3.1.5. Administratorius turi teisę teikti informacinio pobūdžio pagalbą Žaidėjams visais Žaidimo klausimais;

  3.1.6. Administratorius turi teisę bet kuriuo metu perleisti savo teises ir pareigas, kylančias iš šių Taisyklių tretiesiems asmenims be Žaidėjo sutikimo ir jam apie tai nepranešęs.

  3.2. Administratoriaus įsipareigojimai

  3.2.1. Administratorius įsipareigoja teikti informaciją Žaidėjams dėl Žaidimo taisyklių išaiškinimo ir/ar pažeidimų nustatymo tuo atveju, jeigu Taisyklių išaiškinimas ir/ar pažeidimas nėra pateiktas Žaidimo forume ir/arba Žaidėjui;

  3.2.2. Administratorius įsipareigoja kontroliuoti Žaidimo eigą ir Taisyklių pažeidėjams taikyti šiose Taisyklėse numatytas sankcijas;

  3.2.3. Neatskleisti Žaidėjo duomenų tretiesiems asmenims.

  4. Administratoriaus atsakomybės ribojimas

  4.1. Šalys susitaria, jog Administratorius vykdys visas savo pareigas ir naudosis savo teisėmis vadovaudamasis prezumpcija, jog Žaidėjo pateikti Prisijungimo duomenys yra teisingi ir išsamūs. Administratorius jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, atsiradusią Žaidėjui ir (ar) tretiesiems asmenims dėl to, jog Žaidėjas nurodė neteisingus ir (ar) neišsamius Prisijungimo duomenis arba nepakeitė ir nepapildė Prisijungimo duomenų jiems pasikeitus.

  4.2. Žaidėjas sutinka, kad Administratorius nėra ir nebus atsakingas už Žaidimo veikimo sutrikimus ir dėl to Žaidėjo ar trečiųjų asmenų patirtus nuostolius ar žalą.

  4.3. Žaidėjas supranta ir sutinka su tuo, kad Žaidimas ir/ar jame teikiamos mokamos paslaugos pateikiamos be jokių patvirtinimų ar garantijų iš Administratoriaus pusės, jog Žaidimas veiks ir mokamos paslaugos bus teikiamos tinkamai ir laiku, be sutrikimų, kokybiškai, pilna apimtimi arba, kad tai nesukels jokių neigiamų pasekmių Žaidėjui ar tretiesiems asmenims. Administratorius nėra ir nebus atsakingas už Žaidime esančius neatitikimus, informacijos netikslumą ar klaidingumą ir iš to kilusias neigiamas pasekmes Žaidėjui ar tretiesiems asmenimis.

  4.4. Žaidėjas supranta ir sutinka, kad Administratorius niekada ir dėl jokių priežasčių nebus atsakingas už visus ir bet kuriuos savo veiksmus arba neveikimą susijusį su Žaidėjo naudojimusi Žaidimu ir jame numatytomis mokamomis paslaugomis ir šių Taisyklių laikymusi. Žaidėjas prisiima visą atsakomybę dėl bet kokio pobūdžio žalos ar nuostolių atlyginimo, kurie jam ar tretiesiems asmenims gali atsirasti bet kokiu būdu Žaidėjui naudojantis Žaidimu ir/ar mokamomis paslaugomis.

  5. Draudžiami veiksmai

  5.1. Įžeidimai bei grasinimai

  5.1.1. Bet kokie grasinimai ar įžeidimai Žaidėjams ir/ar Administratoriui Žaidime yra draudžiami.

  5.1.2. Draudžiamais grasinimais nelaikomas grasinimas užpulti Žaidime.

  5.2. Reklama

  Bet kokia reklama, nesuderinta su Administratoriumi, yra draudžiama bet kokia forma įskaitant, bet neapsiribojant informacijos apie žaidėją, žaidėjų klaną ar pilį skelbimo vietose, pavadinimuose ir varduose, nepriklausomai ar reklama yra tekstinio pobūdžio, vizuali, ar garsinė.


  6. Sankcijos ir jų taikymas

  6.1. Nustačius, jog Žaidėjas pažeidė šias Taisykles, Administratorius turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai, savo nuožiūra ir nepranešęs apie tai Žaidėjui panaikinti visą ar dalį Žaidėjo Prisijungimo duomenų, o taip pat ir kitokią informaciją, kurią Žaidėjas bet kokiu būdu pateikia Administratoriui naudodamasis Žaidimu ir/ar jame teikiamomis mokamomis paslaugomis, ją keisti, apriboti galimybes arba uždrausti Žaidėjui naudotis visomis arba dalimi Žaidimo paslaugomų ir (ar) pasiekti Žaidimą.

  6.2. Jei asmuo užsiregistruoja į tą patį Žaidimo pasaulį daugiau nei vieną kartą ir žaidžia Žaidimą keliais Žaidėjais, Administratorius turi teisę visas Žaidėjo registracijas Žaidime panaikinti be išankstinio perspėjimo ir visos Žaidėjo įgytos teisės bei Administratoriaus įsipareigojimai nuo to momento pasibaigia. Žaidėjas supranta ir sutinka, kad Administratorius niekada nebus laikomas atsakingu už jokius tokiais veiksmais sukeltus neigiamus padarinius Žaidėjui.

  6.3. Žaidėjui atlikus draudžiamą veiksmą jam gali būti taikomos šios sankcijos:

 • Žaidime įgyto turto sumažinimas ar panaikinimas: nesąžiningai įgytų auksinių panaikinimas, resursų sumažinimas ar panaikinimas, kariuomenės sumažinimas ar panaikinimas, pastatų lygių sumažinimas ar panaikinimas, patirties ar įgūdžių taškų sumažinimas ar panaikinimas.
 • laikinas arba ilgalaikis draudimas rašyti žinutes Žaidime;
 • laikinas draudimas prisijungti prie Žaidimo be galimybės būti užpultam;
 • laikinas draudimas prisijungti prie Žaidimo su galimybe būti užpultam;
 • draudimas prisijungti prie Žaidimo iki Žaidimo pabaigos su galimybe būti užpultam;
 • Žaidėjo registracijos panaikinimas.

  6.4. Administratorius nustatęs pažeidimą neprivalo apie tai informuoti nusižengusio asmens ir neprivalo paaiškinti savo veiksmų (numatytos bausmės).

  6.5. Administratoriaus numatyta sankcija gali būti atšaukta tik paties Administratoriaus. Administratoriaus sprendimas nubausti žaidėją yra galutinis ir neginčijamas. Žaidėjui bandant išvengti numatytos sankcijos kreipiantis į kitą Administratorių su prašymu sankciją panaikinti, gali būti taikoma sankcija - Žaidėjo registracijos panaikinimas.

  7. Pranešimai apie pažeidimus

  Pranešti apie Žaidėjo draudžiamą veiklą galima žaidime, per "Užduok klausimą" sistemą. Jei paaiškėja, kad pranešimas buvo klaidingas, su tikslu pakenkti kitam Žaidėjui, pranešusiam Žaidėjui gali būti taikomos sankcijos.

  8. Pinigų grąžinimas ir kompensacija

  8.1 Už įsigytas ir suteiktas paslaugas, nors ir neišnaudotas, pinigai grąžinami nebus.

  8.2 Žaidėjui pritaikius sankciją dėl Taisyklių pažeidimo, jokia kompensacija už iki tol Žaidime sukauptą ar įsigytą turtą (auksinius) grąžinama ar perkeliama kitam Žaidėjui nebus.

  9. Žaidimo komanda ir kontaktai

  9.1. Žaidimo komandą sudaro Žaidimo kūrėjai, Administratoriai bei kiti asmenys tiesiogiai prisidėję prie Žaidimo kūrimo bei palaikymo.

  9.2. Vienintelis oficialus būdas, kuriuo galima susisiekti su Administratoriumi, yra žaidime per "Užduok klausimą" formą. Nesant galimybės jungtis į žaidimą, su Administratoriumi galima susisiekti el. paštu riteriai@dr.lt. Taip pat galima išdėstyti savo klausimus ar pasiūlymus Žaidimo forume. Bet kuriuo atveju Administratorius neprivalo reaguoti į iškeltus klausimus ar problemas, kurių atsakymą galima rasti Žaidimo pagalbos skiltyje arba apie kurias jau buvo diskutuota Žaidimo forume.

  10. Baigiamosios nuostatos

  10.1. Pažymėdamas varnele "Sutinku", asmuo patvirtina, kad susipažino su bendromis http://www.draugas.lt naudojimosi taisyklėmis ir privatumo politika, su šiomis Žaidimo Taisyklėmis, su jomis sutinka ir jomis vadovausis.

  10.2. Žaidėjas privalo kreipti dėmesį į bet kokį Taisyklių pasikeitimą.

  10.3. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

  10.4. Jeigu kuri nors šių Taisyklių nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa dalinai arba visai negaliojančia, ji nedaro negaliojančiomis likusių Taisyklių nuostatų. Tokiu atveju, Šalys susitaria pakeisti negaliojančią nuostatą teisiškai veiksminga norma, kuri, kiek tai įmanoma, turėtų tą patį teisinį ir ekonominį rezultatą kaip ir pakeistoji norma.

  10.5. Visi tarp Žaidėjo ir Administratoriaus kilę nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų keliu. Šalims neišsprendus ginčo derybų būdu per 15 (penkiolika) dienų nuo tos dienos, kai viena iš šalių įteikė kitai šaliai prašymą išspręsti ginčą, toks ginčas galutinai sprendžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teismuose pagal Administratoriaus buveinės vietą.

  10.6. Žaidimą administruoja UAB "Draugas.lt projektai", įmonės kodas 304523741, registracijos adresas Olimpiečių g. 5 - 10, Vilnius, Lietuva.

  10.7. Visos žaidimo teisės priklauso XS Software.
 • © 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai