Santrauka: Ką rašyti anketoje, kad rasti giminingą sielą.
Tema sukurta: 2024.07.09 13:17
2024.07.09 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jonas798
Jonas798
Naujokas
Sveiki liaudis.
Klausimas ne apie laisvus žmonės.
Nors čia pasirodo ir laisvo žmogaus nuo santuokos ryšių savoka taip pat išplaukiusi. Juk niekas nėra nuosavybė ko nors.
Moralistai tegul eina mišku...
Klausimas apie tai, kaip realu vedusiam ar ištekėjuisiai rašyti, kad ieško žmogaus, su kuriuo galėtų leisti laisvalaikį. Tai kam Jums ta santuoka? Čia klausimas ne dėl smerkimo, o kokia prasmė? Nebent viliojimui šviesia ateitimi susitikti vienam kartui... Laisvalaikis ir yra pagrindinis gyvenimo laikas. Kas iš "partnerių" galėtų to tikrai tikėtis? Taigi čia toks laisvalaikis, kurio negali suplanuoti, nes vyras/žmona visada pirmoje vietoje. O jei ne pirmoje, tai ir santuoka fiktyvi. Jei vienas iš partnerių yra tikrai laisvas, tai jo santykiai pasmerkti amžinai prisitaikymui. Vėl jokio malonumo.
Santuoka nebūna ideali. Trūksta aistros, sekso, dėmesio. Todėl ir klausimas, kokie realūs dalykai gali būti rašomi "pririštųjų" anketose, kuriais galima būtų grįsti tokius santykius į kairę ilgesniam laikui? Kas tikrai traukia dėmesį ir būtų realiai įgyvendinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2024.07.10 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Ko gero, vienas didžiausių gyvenimo nuotykių yra santuoka, tad žodis naudojamas netinkama prasme.

Santuoka nėra dėl laisvalaikio praleidimo - tam tuoktis nėra jokio reikalo. Santuoka tai labiau dėl vaikų auginimo ir finansinio aiškumo.
Dėl pasidulkinimo tuokiasi tik neturintys nuovokos.
Praėjo tie laikai, mažiausiai 50 metų praėjo, kai licenciją seksui išduodavo bažnyčia arba civilinė metrikacija, be šių institucijų palaiminimo seksas buvo nelegalus, todėl santykinai sunkiai gaunamas.

Labai daug žmonių, manau bent pusė, laisvalaikį leidžia ne su sutuoktiniu, bet su graugais ar draugėmis. Sutuoktinis ir taip daug matomas - dabar teigiama, kad dažniausia skyrybų priežastis yra perteklinis bendravimas, kuris netrunka tapti atstumiančiu.

Yra porų, kurios išties kone visą laiką leidžia kartu. Tos poros visuomeniškai sparčiai degraduoja, nes būna nuolatinis idėjų palaikymas iš vieno žmogaus, nesigilinant ar tas pat priimtina visuomenei. Užsidaro savo siaurame rate, dalinai atsiskiria nuo pasaulio. Po ilgesnio laiko su tais asmenimis niekas neberanda interesų, jie ima atrodyti keistuoliais.

Toliau, iš draugų rato žinau, kad seksas santuokoje neretai (jei nesakyti dažnai ar visuomet) tampa nenorimu praėjus 5-10-15 metų bendro gyvenimo. Kurie neieško to kitur, gyvena visai be sekso, su amžiumi tai tampa priimtinu. Konkrečiai, turiu draugų, kurie patys būdami 40-45 metų teigė su žmona tai nedarę metais. Tame paradoksas - patys nenori ir kitam neleidžia. Koks tikslas taip elgtis?

(Pats esu laisvas. Dėl pradžioje išvardintų riežasčių - man santuoka turi prasmę tik vienu atveju - jei planuojama auginti vaikus.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai