Tema sukurta: 2011.03.10 20:48
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2011.03.10 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DraKoshka
DraKoshka
Pradedantysis
Esu girdėjus,kad katės mato dvasias,jas jaučia. Kaip manote,ar tiesa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Man regis, kad sunys mato dvasias o ne kates, turiu katina ir suni, tai suo daznai buna stebi lubas, ar keistai ziuri i duris, ar sutelkia demesi i viena taska, nors ten nieko nebuna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DraKoshka
DraKoshka
Pradedantysis
O mano katinas keistai elgiasi... Daleiskim žiūri į vieną tašką minutę papūtęs uodėgą,ausis nuleidęs,akis išplėtęs,o paskui sumiaukia ir bėga lyg kažkas vytųsi ar p.n. ... Gali būti,kad ir katinai,ir šunys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Esu girdėjusi, kad katės žaidžia su dvasiomis. Bent jau maniškiui kartais užeina tokie momentai, kai jis laksto po namus be jokio tikslo. Lyg žaistų su kažkuo. Dažnai taip laksto naktį arba paryčiais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DraKoshka
DraKoshka
Pradedantysis
Na taip,ir su mano tas pats. Keistai taip,mes dvasių bijom,o katinai-žaidžia su jomis...
Gal net ir saugo namus katinai nuo dvasių...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
aš tai irgi kartais žiūriu į vieną tašką, kartais bėgioju iki virtuvės.. žodžiu, su dvasiom žaidžiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Mitologijoje siaip kates yra minimos kaip pasiklydusios sielos, kartais kaip zmogaus palydovai jo kelyje, tarpininkai tarp mirusiu ir gyvuju pasaulio. Egipte kates isvis buvo laikomos sventais gyvunais ir saugotojais..

Daug kur skiriasi informacija apie kates,bet visur jos kaip ir susietos su mirusiuju pasauliu. Tai visko gali buti..
Nors realiai as niekada nemaciau savo katino besielgianciu kvailai ar neaiskiai, bet suo ne karta ir ne du yra ''gines'' nuo kazko.. Agresyviai besielges tarpduryje lyg kazko neilesitu..

O gal tai tik blusu poveikis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Aha, mato. Jos spalvų net neskiria normaliai Bet čia nieko, visokius permatomus nematomus pseudosubjektus tikrai mato. MATO
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samuraj
Samuraj
Naujokas
Katės mato arba jaučia dvasias. Dėl šunų nežinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DARUSNIK
DARUSNIK
Didmeistris
kates tik miega,eda ir smirdanciai sika..o jei ka ir mato tai tik koki skanu mezgali nevietoj padeta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Na sakoma, kad katės mato dvasias. Katės apskritai gan mistiniai gyvūnai yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Comtesse rašė:

Aha, mato. Jos spalvų net neskiria normaliai Bet čia nieko, visokius permatomus nematomus pseudosubjektus tikrai mato. MATO


Na teoriskai tarkim suo.. Mato juodai / balta , taip ? Tai jam kazka pastebeti istikruju yra lengviau.. jeigu akimis stebeti, bet ar jiems butina matyti taip kaip mes?
Tarkim mano suo miegodamas pas tevus pasoka i kovine busena antram aukste ir lekia akis isdeges i galini kiema,nes kazkas jame buna.. ar tai kate ar tai paukstelis nesvarbu.. realiai nemato nieko, bet matyt klausa iki tokio stiprumo yra.. taigi... cia negali zinoti.. juk ir pas zmogu yra sestasis pojutis ir tt. bet mes nieko nematom.. nieko nematom,bet jauciam,kad kazkas mus stebi,kad kazkas arteja,kad kazkas nutiks ir tt.

Nekarta esu patyres ta ikyru zvilgsni,kad ir kaime is vilko puses. nieko aplink nematai,bet zinai,kad tave stebi, tiesiog jauti :) nu taip yra. negalima sakyti,kad ne tas ir tas yra taip ,o tas ir tas yra taip ir ne kitaip. mes juk daug ko nezinom :)

Kodel gyvunai iseina is namu pries seimininko mirti ir stimpa kurnors? kodel sunys mirus seimininkui pabega is namu ir nustimpa? mes juk daug ko nesuprantam... bet daug kas aplink mus vyksta, ko gal net nepastebim :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
RavinRabbit, kiek žinau katės prieš SAVO mirtį išeina iš namų, o ne prieš šeimininko...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Valkirija rašė:

RavinRabbit, kiek žinau katės prieš SAVO mirtį išeina iš namų, o ne prieš šeimininko...


mano seneliai turejo 6 kates.. Jaunas ne kazkokias ten nupususes nutresusias,o dar visas jaunutes.. Visos isejo is namu pastipti :) pries senelio mirti. Ir poto senoliai sake,kad tipo kiekviena is tu kaciu dovanojo papildomo laiko seimininkui, kad tipo ale tolino jo mirti aukodami savaja. Man taip mociuteles pasake. is senu laiku cia taip manoma.. As irgi apie tai negirdejas,bet... Ne vienas senolis man taip pasake.

Ir suo irgi pries mirti labai kauke , o galiausiai po senelio mirties ir pats pabego stipti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
pamenu per dedes laidotuves kaip suo liudejo,stauge,cype, ypac kai karsta nese... nu o numirt niekur neisejo. senelis yra is draugo laidotuviu jo suni parsivezes,tai tas likusi savo gyvenimo laika buvo dekingas ir istikimas mums.

na o del kaciu, tai jos labai mistiskos nesuprasi ka jos mato ir ko ne. nebutinai gal mato, gal jaucia. pamenu kazkada katinas miegojo man ant keliu, staigiai pasoko, pritupe kovos poza ir urzge ziuredamas i tarpduri ilgai gan,tai pagalvojau gal ka maato
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
O blm mano Horacijus irgi panašiai elgiasi... Jmj baisu pasidarė, po namus šmėklinėja kažkas Horacijus tai čia katinas mano Būna kartais pasišiaušia, purškia, galvojom gal kieme kažkoks kitas katinas, bet dbr man daug kas paaiškėjo.

Kažkaip nejauku pasidarė, bet va dbr miega kašaras, galbūt kamabrį dar joks poltergeistas neapsireiškė.. tfu tfu tfu.. Uždegsiu žvakę gal
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.11 02:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lelyja
Lelyja
Naujokas
Mano kate ira visiska priesingybe, ji turejo gimt turbut suniuku neapsakoma mielumo isikunijimas kur as ten ir ji visi pastebejo kad sektiek islepinta buna vakarais uzpuola zajobas laksto po namus bet tik tol kol atcisakau su ja zaist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.11 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pildyk
pildyk
Naujokas
Wuzily rašė:

Esu girdėjus,kad katės mato dvasias,jas jaučia. Kaip manote,ar tiesa?

taip katės tikrai mato dvasiais sakykim mano katė žiūri į kampa ir šnypščia arba veda akimis kžką per kambarį net nejauku pasidaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.11 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jadore
Jadore
Patyręs
mano kate kartais nubega y antra auksta ir pradeda kniaukt buna kad ten ziuri y kokia vieta kur tuscia nieko nera, bet niekada nepagalvojau kad del kazkokiu poltergeistu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.11 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
Ptičkinson rašė:

Wuzily rašė:



Esu girdėjus,kad katės mato dvasias,jas jaučia. Kaip manote,ar tiesa?




Jo, dar ir skraidančius puodus fiksuoja... :-)



Išskirtinos dvi sutuacijos: miršta katės šeimininkas (-ė) arba katei tenka lankytis kapinėse (su šeimininkais). Tačiau priežastis, ko gero, viena. Apie tai detaliau, jei kam smalsu.



1. Miršta šeimininkas (-ė)



Katės, skirtingai nuo kitų keturkojų žmogaus draugų, turi specifinę uoslę. Beje, kai kurie netoliese esantys paukščiai taip pat gali fizine prasme "užuosti nelaimę". Vis dėlto, manau, šioje situacijoje veikia kitokie dalykai.



Taigi, katės yra mažiau priklausomos nuo žmogaus, jei ir lieka vienos, jos, turėdamos fizinius duomenis gali ištrukti iš užrakintos patalpos - bent jau ieškotų būdų, lygiai taip pat kaip ir esant įprastinėms sąlygoms, kuomet šeimininkai palieka be priežiūros. Labai retai kada teko girdėt, kad kuri nors katė "reikštųsi" labiau negu šuo.



Šiaip faktas palyginimui. Šuo labai priklauso nuo žmogaus, gali turėti nuojautą, kad šeimininko baigtis nenuvaldomai gręsia badu su visomis pasėkmėmis, be to šunys turi ryškiau matomus temperamentus, ir dėl viso to, staugia. Staugtų ir dėl kito žmogaus mirties - bet tai dar retesnis atvejis nei galimos katės improvizacijos analogiškose sąlygose.





2. Katė atvežiama į kapines



Šioje situacijoje viskas daug paprasčiau. Katės užuodžia žmogaus palaikų skleidžiamus kvapus, man atrodo, kalba eina apie kažkokias dūjas.



Visas įdomumas tame, kad, pavyzdžiui, šunys po kapines laksto ir elgiasi įprastai, net jei tuo metu kapinėse laidojama (o vat varnų - nepamatysi, kitokie sparnuotieji žmogaus 'draugai' - kartais figūruoja ten, kur yra medžių). Tuo tarpu katės ima šokti ant betkokio objekto, esančio virš žemės, dažniausia, - ant kryžių (gal dėl to ir susidaro klaidinga nuomonė apie dvasias). Kuo aukščiau - tuo žemesnė cheminių junginių koncentracija ore. Nepamirškime, kad katės gynybinis veiksmas - užlipimas ant medžio ar kt. Viskas nesudėtingai paaiškinama...

kates aplamai prasta uosle turi. brieda skiedi cia kaip ir visi likusieji. kazkaip dar niekas neirode kad dvasios aplamai egzistuoja :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai