Tema sukurta: 2015.06.23 19:47
2015.06.23 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pama
Pama
Naujokas
Sveiki,
Ką manote apie aplinkos tvarkymo perspektyvas sostinėje? :) gal yra verslaujančių žmonių, kurie patars kuria kryptymi eiti, kad pasiekti tikslą.

Kažkaip dar žiemos metu galvojau ką galima išvystyti be didesnių investicijų, tad pavasario pradžioje jau buvau pradėjęs veikti su žolės pjovimo, vejos pjovimu, vejos tręšimu, vejos aeravimu, trinkelių plovimu. Nu čia toks kompleksiukas priežiūros darbų. Susikūriau paprastuką puslapiuką vejos pjovimas ir pradėjau suktis. Kažkaip pirmąjį, šį, sezoną pilnai turiu sau darbo, eina uždirbt bet noris išvystyti kad pasiekti bent 3-5 darbuotojų komandą.

Taigi, bičiuliai, gal kas susidūrėte su tokia ar panašia verslo forma? :) Mano klientai yra paprasti namų šeimininkai, tačiau daugelis jų tapo nuolatiniais.

Norėčiau, kad pasidalintų kas ir savo sėkmės istoriją, kaip viską reiktų suvaldyti ir panašiai, nes dabar balaganas kažkoks, nežinočiau kaip piržiūrėti darbuotojus ir pan. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.25 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Manau, dirbk tu be tų darbuotojų, nes tada pradėsi daugiau darbuotojus žiūrėt, o ne pats dirbi, gal aptingsi?
Bet man tas vejos pjovimas atrodo kiek beprasmis. Jei dar su benzininiu pjūklu, tai dar ir oro tarša. Augalams nepatinka technika, taip jie yra išgąsdinami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai