Tema sukurta: 2010.04.14 14:48
1 2 Toliau Paskutinis
2010.04.14 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
Sveiki :) as yra zmoniu dariusiu zarnyno valyma? kaip sekesi? kokie rezultatai? kiek mokejot ir kur daret? aciu uz ats :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Gunde rašė:
Sveiki :) as yra zmoniu dariusiu zarnyno valyma? kaip sekesi? kokie rezultatai? kiek mokejot ir kur daret? aciu uz ats :)

Yra nuomoniu, kad tokie dalykai labai nepatartina. Kai kuriems ir sveikata nukencia, nuo tokio dirbtinio isikisimo i organizmo veikla.

Sveikai zarnyna pavalyti (aisku ne per viena diena) galima paciam - vartojant maistui selenas, kitoki daug sunkiai virskinamu skaidulu turinti maista. Jei idomu - Google tau turetu padeti ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Aš. Pats procesas nemalonus- kažin ar ryšiuos dar kada, bet tie keli kartai ženkliai pasimatė. Dingo pilvukas, oda tapo švaresnė.. Pas Tulčiną valiaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
Techno rašė:

Gunde rašė:

Sveiki :) as yra zmoniu dariusiu zarnyno valyma? kaip sekesi? kokie rezultatai? kiek mokejot ir kur daret? aciu uz ats :)


Yra nuomoniu, kad tokie dalykai labai nepatartina. Kai kuriems ir sveikata nukencia, nuo tokio dirbtinio isikisimo i organizmo veikla.



Sveikai zarnyna pavalyti (aisku ne per viena diena) galima paciam - vartojant maistui selenas, kitoki daug sunkiai virskinamu skaidulu turinti maista. Jei idomu - Google tau turetu padeti ;)


Aciu uz ats :) bet jau prisiklausiau nuomoniu apie tai kad nlb patartina ir pan ;) ir google prisiskaiciau :) nesu juk durne :) man reik zmoniu isbandziusiu sia procedura nuomones :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
Menininkė rašė:

Aš. Pats procesas nemalonus- kažin ar ryšiuos dar kada, bet tie keli kartai ženkliai pasimatė. Dingo pilvukas, oda tapo švaresnė.. Pas Tulčiną valiaus.


Labai daug kas ja rekomenduoja :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Ir būtina gerti gerųjų bakterijų kapsules, nes išplaunama flora. Aš dar dariausi maisto netoleravimo testą- tai valymas būtinas. Kiek kartų- individualiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SnukiaisIZemė
SnukiaisIZemė
Pažengęs
Vanduo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baisus
baisus
Pažengęs
AKYS NUO TOS SIFONINĖS KLIZMOS TURĖTŲ SPINDĖTI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
labai juokinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleopatra87
Kleopatra87
Naujokas
Bereikalo nieks tu zarnynu valymu nedaro. Jei tai pries operacija kazkokia, tai atlieka sesutes. O klizmos yra net keliu rusiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mano mama kažkada darėsi, gal prieš 5-6m, mokėjo apie pusę tūkstančio ar daugiau, dabar aišku bus gerokai daugiau. Jokių ypatingų pokyčių nepastebėjo. Kažin, ar verta tai daryt, geriau tiesiog pradėt sveikai gyventi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.14 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
aš irgi skeptiška šiuo klausimu. žarnyno valymą tikrai galima pasidaryti ir be medikų, vien tik mityba. bet kitokius valymus tai jau nedrįsčiau ir nerekomenduočiau darytis patiems (pvz.: inkstų, kepenų ir panašiai).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Viena kolege dare Natruralios medicinos centre, nu kad trumpam po proceduru sumazeje pilvukas ir siek tiek pagereja svijauta tai taip, bet tai laikina, nors visa rekomenduota kursa atliko. Ji tvirtina, kad nekartos daugiau, ismesti pinigai ir tiek. Kiek domejausi pazistamu mediku,tai gan skeptiskai nusiteike siuo klausimu, nerekomenduoja. Geriau taisiklinga mityba ir nepamirsti pusryciams avizine kosyte )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
zmones nemoka skaityt sakiau kad man reik zmoniu su patirtimi nuomones.ne skeptiku mananciu kad lb daug ka pasakyt turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Gunde rašė:

zmones nemoka skaityt sakiau kad man reik zmoniu su patirtimi nuomones.ne skeptiku mananciu kad lb daug ka pasakyt turi


O ar idomi nuomone tik tu zmoniu, kurie patys ar ju pazistami dare ir liko patenkiti ?
Tada reiktu pabrezti: laukiu tik teigiamu atsiliepimu apie sia procedura, negatyvas nedomina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
Vetra33 rašė:

Gunde rašė:



zmones nemoka skaityt sakiau kad man reik zmoniu su patirtimi nuomones.ne skeptiku mananciu kad lb daug ka pasakyt turi




O ar idomi nuomone tik tu zmoniu, kurie patys ar ju pazistami dare ir liko patenkiti ?

Tada reiktu pabrezti: laukiu tik teigiamu atsiliepimu apie sia procedura, negatyvas nedomina.


niekas taip nesakė. rupi abi nuomones.todėl juk ir klausiau. tik va žiauriai erzina žmonės kurie tik šiaip užsuka pablevyzgoti nors nieko apie tai nenutuokia ir apie košę aiškina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Gunde rašė:

Vetra33 rašė:

Gunde rašė:

zmones nemoka skaityt sakiau kad man reik zmoniu su patirtimi nuomones.ne skeptiku mananciu kad lb daug ka pasakyt turi



O ar idomi nuomone tik tu zmoniu, kurie patys ar ju pazistami dare ir liko patenkiti ?

Tada reiktu pabrezti: laukiu tik teigiamu atsiliepimu apie sia procedura, negatyvas nedomina.



niekas taip nesakė. rupi abi nuomones.todėl juk ir klausiau. tik va žiauriai erzina žmonės kurie tik šiaip užsuka pablevyzgoti nors nieko apie tai nenutuokia ir apie košę aiškina.


Jei labai jau ziauriai erzina, tada kuo skubiau zarnyno valymo proceduroms, nes matyt slakai ir toksinai daro savo :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gunde
Gunde
Pradedantysis
nesileisiu su tavi į jokius ginčus nes matau kad "laikai pykti". ir dėl neaiškios priežastie kimbi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Gunde rašė:

nesileisiu su tavi į jokius ginčus nes matau kad "laikai pykti". ir dėl neaiškios priežastie kimbi.


Pazadu ir as, daugiau nebekomentuoti jokiu jusu sukurtu temu, jei tokia reakcija ir susierzinimas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.15 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Silkė + marinuoti agurkai+ pienas ir žarnynas išsivalys savaime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai