Tema sukurta: 2007.07.12 18:48
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2007.07.12 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
Vienatve... Si termina vartoja daugelis, taciau kiekvienam jis turbut turi sava prasme. Kokie vaizdiniai iskyla pries akis, kuomet kalbama apie vienatve..? Ar daznai jus aplanko sis jausmas..? Ar sutinkate su pasakymu, kad net apsuptas aplinkiniu, zmogus gali jaustis vienui vienas..?
Dar kiti, galbut beprotiskai siekia sio jausmo...Ar siuolaikinis pasaulis, kuriame tiek daug komunikacijos priemoniu, palieka zmogui teise pabuti vienam, paciam su savimi..?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju
Juju
Pažengęs
Oi,as jei galeciau tai su malonumu apsikrauciau visom tom priemonem,kad nesijausciau vienisa,nes mane tas jausmas slegia...nes tikrai daznai,ypac pastaruosius metus net budama su draugais taip jauciuos. Apskritai,kai gerai pagalvoji,tai niekam tu,zmogau,nesi reikalingas siame pasauly...Ir nereikia sakyt,kad draugams-jie turi savi gyvenimus,tevams-jei esi islekes is namu lizdo,taikrai nevisada jauti ju parama,o ka jau kalbet apie pasalinius...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajandrius
ajandrius
Pradedantysis
Pastoviai jaučiuosi vienišas, nerandu sau vietos pasaulyje. Net draugų tarpe neretai jaučiuosi vienišas. Tiesiog nežinau, ko noriu, ir rodos niekad nežinosiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainuska7
dainuska7
Didmeistris
O man patinka vienatve, nes labai daznai visai neturiu laiko pabuti pati su savim... Kazkodel tai kiti zmones, (artimieji, draugai, pazistami) galvoja, kad vienisam zmogui yra blogai, ir bando to zmogaus nepalikti vieno... Tai kartais tenka jiems aiskinti, kad as noreciau dazniau pabuti viena, bet jie man trugdo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


millea
millea
Didmeistris
O as nekenciu vienatves. Kasdien grizus is darbo bunu viena ir tai mane be galo slegia. Gerai jei forume randu su kuo pabendraut, o jei ne, tada apima visokios liudnos mintys, depresiska nuotaika. Slykstus jausmas. Man reikia, kad visada salia butu mylimas zmogus - tik tada nesijauciu vienisa, visais kitais atvejais - nei artimieji, gimines ar draugai tos tustumos neuzpildo ir vienatves neissklaido.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
vienatve tai, manau, nera tik pasikalbejimas su savimi, o tiesiog tada kai tau daugiau nieko ir nebereikia, tik saves. tai bijojimas, kad kazkas tave pazins.. na tiesiog draugu sviesos baime. sitaip as manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
mieli draugai: vienisumas - tai psichologine bukle (tu gali buti minioj ir jaustis vienisas)
vienatve - tai, kai esi vienas, bet nebutinai jautiesi vienisas...

o siaip ir to, ir to man per akis uztenka... bet jau geriau, kai tai eina kaip komplektas, nes buti tarp draugu (?) ir jaustis vienisai, yra kancia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
kai vienatve pasidaro tavo "sesuo", vat tada ir atsiranda ta baime prisileisti kita zmogu ir leistis buti pazintam...ypac, jei vienatves priezastis buvo skaudi draugu isdavyste...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
o vat butu idomu isgirsti psichologu mintis apie vienatve...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alain
Alain
Pradedantysis
Na as asmeniskai labai daznai jauciuosi vienisa...Tiesiog dabar pastebiu,kad ir draugai nusisuko nuo manes...Jie atsiranda tik tada,kai is manes kazko reikia....O visi tie internetai,neatstoja realaus bendravimo....O zmogucio,kuriam galeciau viska issakyti nebijodama,lyg ir nera...tad dazniausiai pribresta reikalas is to bienumo pazliumbt...Issizliumbiu,atrodo,lyg ir geriau pasidaro,taciau neilgam....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.12 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jaktchemash
Jaktchemash
Pradedantysis
Vienatvė yra ta gyvenimo dalis, kai gali nebijoti pabūti savimi. Tai puikus laikas, svarbu mokėti jį panaudoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.13 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Albinute
Albinute
Naujokas
as taip pat jauciuosiu vienisa,man arodo kad niekam nerupiu ir pan.draugu per daugiausiai neturiu,vaikino taip pat,man atrodo kad normaliu bernu tiesiog siam pasauly nelikevisi nori tik vieno((todel jauciu kad dar ilgai jausiuos vienisa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.13 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


samantuker
samantuker
Pradedantysis
pats zmogus ta vienatve uzidirba kai nesistengia bendraut su kitais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.16 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zoRa3
zoRa3
Patyręs
o aš vienatves nebijau kai bunu viena,žinau,kad visas laikas priklauso tik man vienai,galiu daug ka ramiai apmastyti,suplanuoti...tik žinoma tai turetu buti ne per dažnai,kitu atveju žmogus paliktu atsiskyrelis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.16 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aniti
Aniti
Patyręs
ka psichologai sako? paskaityk, ka cia parase zmones - ir rasi psichologu atsakyma vienatve reikalinga tam, kad zmogus galetu pabuti pats su savimi, kazka apmastyti, apgalvoti, galu gale pailseti... bet visa tai turi buti su saiku... yra zmoniu, kurie megsta vienatve... kiekvienas sprendziama pagal save.... as asmeniskai viena negaliu buti, man per sunku....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.18 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sniegena
Sniegena
Pradedantysis
Kai kada vienatveje pabuti visai nieko.Pailseti,pabuti paciai su savimi.Bet tik kartais!Jei gyvenima lydi vienatve-tai labai blogai,o dar blogiau,kad kai kurie zmones pasmerkia vienatvei save,patys to nesuprasdami.Ir kankinasi,nerasdami iseities.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.18 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


olanta
olanta
Naujokas
gyvenam penki. tik problema-pasikalbet apie viska nera su kuo. vyras -arba dirba, arba dirba,dukra neturi laiko, sunus dar per mazas, katinas nesupranta.

jauciuosi juodai vienisa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.18 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Išeitis nuo vienatvės-įsimylėt,kad ir vienpusiškai,juk tada nesijauti vienišas,kažką nešiojies širdyje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.18 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
o aš kartais pasiilgstu vienatvės....
patinka kur nors po gamtą pasivaikščioti, pasėdėti, mintis sudėlioti, apsvarstyti kas padaryta ir ką dar darysiu...
Anksčiau labai patikdavo sėdėti ant palangės ir žiūrėti kai lyja arba sninga... tada jokių minčių nekyla... ir taip gera,jog atrodo visas kūnas išsivalo nuo dienos sunkumų...
O gal su manim jau blogai?????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.18 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Blogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai