Santrauka: Patarkite, ar šis fotografas geras?
Tema sukurta: 2011.02.25 21:26
1 2 Toliau Paskutinis
2011.02.25 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
Labas
Prieš mėnesį mano brangiausias žmogus man netikėtai pasipiršo. Esu neapsakomai laiminga. )) Vestuves planuojame šią vasarą. Norime nelabai didelių, bet išskirtinių. Svarbiausia yra fotografas, kad viską tinkamai ir meniškai užfiksuotų. Užvakar facebooke radau šio fotografo kontaktus. Vestuvių fotografas Gintaras Kasperionis http://www.kasperionis.com Sudomino meninės nuotraukos.
Norėjau paklausti, ar kas nors pas jį fotografavotės? Kokie atsiliepimai?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nu tai pasižiūri nuotraukas ir matai ar geras fotografas ar ne....
Kitą kartą nueik į piceriją, suvalgyk picą ir tada pradėk klausinėti žmonių ar geras maistas toj picerijoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Asmeniškai gerų atsiliepimų girdėjau apie šį fotografą http://www.e-s.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
Kam taip pulti? Aš tik noriu pasitarti. Supraskite - vestuvės yra labai svarbios žmogaus gyvenime. Noriu kitų žmonių atsiliepimų.
Tikrai negaliu apsispręsti. Man jo nuotraukos labai patinka. Bet kokie atsiliepimai apie patį fotografą? Ar sukalbamas, ar mandagus, ar nevėluoja su nuotraukomis. Per draugės vestuves fotografavo geras fotografas, bet atėjo su nutrintais kedais!!! Svarbu ne tik nuotraukos. Svarbu viskas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
http://www.apievestuves.lt/s/375-Vestuviu-fotografai:-TOP---10

Tikiuosi, gali padėti šitas straipsnis. Pati rinksiuosi jauną pažįstamą fotografę, bet mums fotosesija yra paskutinėje eilėje, tenorime vieno gražaus portreto.

Jeigu fotosesijai skiriate didelę reikšmę, kvieskite būtinai patyrusį profesionalą, ir siūlyčiau nelabai žiūrėti, kas kokiais kedais vaikšto. Geri fotomenininkai beveik visuomet rūpinasi savo apdarais gerokai mažiau negu blogi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Pažįstamas:
http://fotor.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 22:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
Man reikia menininko, o ne fotografo su Picasa. Aš žinau Rimantą. Per paprastas už tokią kainą.
Pirmas variantas buvo Kauneckas. Bet kainos per aukštos.. Tai dabar svarstau apie Kasperionį. Tą pačią žinutę parašiau ir kituose forumuose, tai atsiliepimai atrodo neblogi. Šiek tiek ramiau. Gal ir čia kas nors ką nors parašys.

Gal aš tikrai per daug nerimauju dėl vestuviu?????? Bet juk jos būna tik vieną kartą! (Tikiuosi)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

Pažįstamas:

http://fotor.lt/


Labai graži galerija!..

Bet aš vis žiūriu, žiūriu į tas nuotraukas (ne vien pastarąją galeriją), ir matau labai skirtingo braižo fotomenininkus, bet toks įspūdis, tarsi kiekvieno iš jų visuose darbuose - vis viena ir ta pati pora.

Gal nėra ko ir norėti kažkokio ypatingo asmenybių spinduliavimo, kai poros fotografuojamos vestuvių situacijoje, panašiais rūbais, etc... Bet manęs nesužavi, ir nenoriu aš būti tokia štai gulbė su spindulinga šypsena... Kažkaip reikės atkentėti tą fotografavimąsi... (o be jo gi negalima - juk dvi savaites po vestuvių reikės visiems aiškinti, kur nuotraukos, ir niekas nesupras, jeigu jų neprisidarysi).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
MargaritaA rašė:

Man reikia menininko, o ne fotografo su Picasa. Aš žinau Rimantą. Per paprastas už tokią kainą.

Pirmas variantas buvo Kauneckas. Bet kainos per aukštos.. Tai dabar svarstau apie Kasperionį. Tą pačią žinutę parašiau ir kituose forumuose, tai atsiliepimai atrodo neblogi. Šiek tiek ramiau. Gal ir čia kas nors ką nors parašys.



Gal aš tikrai per daug nerimauju dėl vestuviu?????? Bet juk jos būna tik vieną kartą! (Tikiuosi)


Vajei, per paprastas :)))) Kainos visų bus aukštos, ir tai priklauso net ne nuo meninio lygio, o nuo tradicijos skirti vestuvėms daug daug pinigų. :)

Dar viena rekomendacija: http://www.menine-foto.com/
Victor Morozov. Aš dariausi pas jį vieną fotosesiją. Kaina aukšta, bet kokybe likau patenkinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
IFP rašė:

MargaritaA rašė:



Man reikia menininko, o ne fotografo su Picasa. Aš žinau Rimantą. Per paprastas už tokią kainą.



Pirmas variantas buvo Kauneckas. Bet kainos per aukštos.. Tai dabar svarstau apie Kasperionį. Tą pačią žinutę parašiau ir kituose forumuose, tai atsiliepimai atrodo neblogi. Šiek tiek ramiau. Gal ir čia kas nors ką nors parašys.







Gal aš tikrai per daug nerimauju dėl vestuviu?????? Bet juk jos būna tik vieną kartą! (Tikiuosi)




Vajei, per paprastas ))) Kainos visų bus aukštos, ir tai priklauso net ne nuo meninio lygio, o nuo tradicijos skirti vestuvėms daug daug pinigų.



Dar viena rekomendacija: http://www.menine-foto.com/

Victor Morozov. Aš dariausi pas jį vieną fotosesiją. Kaina aukšta, bet kokybe likau patenkinta.


Aš pagal išsilavinimą esu susijusi su menu ir dizainu ir http://www.fotor.lt matau aiškias ekspozicijos ir kompozicijos klaidas. Manęs neįtikinsit,kad jis geras fotografas. Gal pasirodysiu išlepinta bjaurybė ir panašiai, bet apie meninę kokybę šį tą žinau.

Morozovo galerija irgi mačiau. Ji puiki!!!! Žymiai geresnės nuotraukos už to fotor.lt Neverta netlyginti! Bet brangus fotografas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ska777
Ska777
Naujokas
tos vestuvines foto vienai jaunajai dazniausia ir terupi ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.25 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
as tai greiciausiai isprotesiu kai teks rinktis fotografa,neretai pasiziuriu i kokio fotografo galerija ir pagalvoju,kad kiltu noras zudyt jei jis sitaip sugadintu sventinius prisiminimus... gimtojo miesto pagrindine fotostudija man kelia pykti, padare siaubinga vinjete,ypac slykscia simtadienio fotke bei isleistuviu fotke isvis ziauri, vienai klasiokei neproporcingai priklijuota galva iskirpta is kitos fotkes ir kai matau vestuvininkus prie ju studijos, tai taip gaila...

na as nzn to gintaro,bet jo fotografijos man nepatiko,net nzn kaip paaiskint,bet 0 emociju. menas nzn kur pasislepes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
MargaritaA rašė:

Aš pagal išsilavinimą esu susijusi su menu ir dizainu ir http://www.fotor.lt matau aiškias ekspozicijos ir kompozicijos klaidas. Manęs neįtikinsit,kad jis geras fotografas. Gal pasirodysiu išlepinta bjaurybė ir panašiai, bet apie meninę kokybę šį tą žinau.

Morozovo galerija irgi mačiau. Ji puiki!!!! Žymiai geresnės nuotraukos už to fotor.lt Neverta netlyginti! Bet brangus fotografas..


Aš nesiginčysiu ir krūtine negulsiu ginti kito fotografo, nes neturiu kompetencijos šioje srityje. Žinoma, jeigu aiškiai žinai, ko nori, ir kad negalėsi žiūrėti į foto su klaidom - reikia ieškoti ir rasti tą patį pačiausią. Man, kaip minėjau, fotosesija visai nesvarbi, bet už tai muzikantai - viniausia vinis ir aukščiausios klasės profesionalai... Nežinau, ar tai pasiteisins, bet suprantu tavo nenorą eiti į kompromisus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Ska777 rašė:

tos vestuvines foto vienai jaunajai dazniausia ir terupi ...


Kaip būsimoji jaunoji, galiu patikslinti, kad rūpi tos nuotraukos ne tiek jaunajai, kiek visoms giminėms, tėvams, kurie po to siuntinėja tas foto visiems draugams ir pažįstamiems, demonstruoja, kokie jų vaikai laimingi ir gražūs... Aš mielai apsiribočiau pora kadrų ceremonijos metu, vieną įrėmintume. Bet kam tik pasakai, tai reakcija daugmaž: taigi vis viena kokią valandą fotografuositės bent... Pasaulis sugrius, jeigu sutuoktinių pora neįsiamžins bent 20-yje pozų prie skirtingų medžių...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
Mano mokykliniai laikai panašūs. Visos nuotraukos baisios! Už 8 Lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
manau buciau pats geriausias fotografas. tikriausiai garsus tapciau.

tam yra priezastis, mat nuo jaunystes visada fotografuodavau, ir zinau daug apie fotomena. Bet nepraktikuoju. Turiu daug uzsleptu talentu.

taigi, as esu:

fotografas
filosofas
atradejas
mastytojas
programuotojas
investuotojas
finansininkas
biznierius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
IFP rašė:

Ska777 rašė:



tos vestuvines foto vienai jaunajai dazniausia ir terupi ...




Kaip būsimoji jaunoji, galiu patikslinti, kad rūpi tos nuotraukos ne tiek jaunajai, kiek visoms giminėms, tėvams, kurie po to siuntinėja tas foto visiems draugams ir pažįstamiems, demonstruoja, kokie jų vaikai laimingi ir gražūs... Aš mielai apsiribočiau pora kadrų ceremonijos metu, vieną įrėmintume. Bet kam tik pasakai, tai reakcija daugmaž: taigi vis viena kokią valandą fotografuositės bent... Pasaulis sugrius, jeigu sutuoktinių pora neįsiamžins bent 20-yje pozų prie skirtingų medžių...

Manau, kad mano giminėms tikrai rūpės. Visi turi išskirtinių vestuvių albumus. Dėl to aš ir ieškau kažko kitokio. Sunkus darbas - būti nuotaka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
Ai, dar vieno nepridejau.
Esu dar vertejas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 01:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
MargaritaA rašė:

Manau, kad mano giminėms tikrai rūpės. Visi turi išskirtinių vestuvių albumus. Dėl to aš ir ieškau kažko kitokio. Sunkus darbas - būti nuotaka.


O taip, tikrai! Geriausia su niekuo net nesitarti, nes tik nuotaikos gadinimas tai... :) Turiu omeny, geriau nesitrti su mamom, tetom ir kt. Dėl kiekvienos detalės triukšmas: Kaip be degtinės? Ko tokia brangi muzika? Kam į Europą važiuot? Kodėl suknią siūnies, o ne nuomuojies? Kaip tai tortą pati kepsi?.. Ir t. t. Visi žino geriau už jaunuosius, kokia turi būti jų šventė :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.26 05:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MargaritaA
MargaritaA
Naujokas
IFP rašė:

MargaritaA rašė:



Manau, kad mano giminėms tikrai rūpės. Visi turi išskirtinių vestuvių albumus. Dėl to aš ir ieškau kažko kitokio. Sunkus darbas - būti nuotaka.




O taip, tikrai! Geriausia su niekuo net nesitarti, nes tik nuotaikos gadinimas tai... Turiu omeny, geriau nesitrti su mamom, tetom ir kt. Dėl kiekvienos detalės triukšmas: Kaip be degtinės? Ko tokia brangi muzika? Kam į Europą važiuot? Kodėl suknią siūnies, o ne nuomuojies? Kaip tai tortą pati kepsi?.. Ir t. t. Visi žino geriau už jaunuosius, kokia turi būti jų šventė


Turbūt Jūs teisi. Skambinsiu tam žmogui ir viskas. Susitiksime su juo ir pažiūrėsim, koks ir kaip bendrauja. O internete tikrai niekas nepatars geriau, nei jaučia širdis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai