Tema sukurta: 2018.01.23 13:35
2018.01.23 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
algispilypas rašė:
sveiki,
turiu klausimą : gal kas buvot susidūrę su tokia situacija?
labai daug kartų esu bandęs medituoti, bandyti visokias energijas varinėti per kūną. aišku nieko gero neišeina. nes esu stuobrys šitoje srityje.
bet. jau kokius apie 5 kartus ( užvakar vėl) bandant tyloje medituoti ( gal kitas ir kitaip pavadintų tą mano procesą) pradeda per viršugalvį pūsti vėjas . bet toks stiprus , su garsu, fiziškai juntamas, vis stiprėjantis. ir tada aš išsigąstu. ne iš baimės. o dėl to kad nežinau kas bus poto. ar tai nebus negrįžtamas procesas. pradedu slopinti, stabdyti. nutraukiu. GAL KAS ŽINOTE - KAS TAI ? IR KUR VEDA ?
lauksiu visokių minčių. būt geriau žinančių.

Pasitark su gydytoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.07 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx5
fxx5
Pradedantysis
algispilypas rašė:

sveiki,

turiu klausimą : gal kas buvot susidūrę su tokia situacija?

labai daug kartų esu bandęs medituoti, bandyti visokias energijas varinėti per kūną. aišku nieko gero neišeina. nes esu stuobrys šitoje srityje.

bet. jau kokius apie 5 kartus ( užvakar vėl) bandant tyloje medituoti ( gal kitas ir kitaip pavadintų tą mano procesą) pradeda per viršugalvį pūsti vėjas . bet toks stiprus , su garsu, fiziškai juntamas, vis stiprėjantis. ir tada aš išsigąstu. ne iš baimės. o dėl to kad nežinau kas bus poto. ar tai nebus negrįžtamas procesas. pradedu slopinti, stabdyti. nutraukiu. GAL KAS ŽINOTE - KAS TAI ? IR KUR VEDA ?

lauksiu visokių minčių. būt geriau žinančių.


saltas prakaitas greiciausiai, siaip nuo tu meditaciju gali issivystyti sizofrenija, pilnaverciam gyvenimui meditacija nereikalinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.19 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paslaptele
paslaptele
Patyręs
fxx5 rašė:

algispilypas rašė:



sveiki,



turiu klausimą : gal kas buvot susidūrę su tokia situacija?



labai daug kartų esu bandęs medituoti, bandyti visokias energijas varinėti per kūną. aišku nieko gero neišeina. nes esu stuobrys šitoje srityje.



bet. jau kokius apie 5 kartus ( užvakar vėl) bandant tyloje medituoti ( gal kitas ir kitaip pavadintų tą mano procesą) pradeda per viršugalvį pūsti vėjas . bet toks stiprus , su garsu, fiziškai juntamas, vis stiprėjantis. ir tada aš išsigąstu. ne iš baimės. o dėl to kad nežinau kas bus poto. ar tai nebus negrįžtamas procesas. pradedu slopinti, stabdyti. nutraukiu. GAL KAS ŽINOTE - KAS TAI ? IR KUR VEDA ?



lauksiu visokių minčių. būt geriau žinančių.




saltas prakaitas greiciausiai, siaip nuo tu meditaciju gali issivystyti sizofrenija, pilnaverciam gyvenimui meditacija nereikalinga.


Nebūtiai šaltas prakaitas ar šizofrenija. Gali būti ir taip, kad rimčiau parėjo žmogui nuo tų žaidimų su meditacijom. O tas rimčiau ne tik vėjo šiūrais per pakaušį gali pradėti reikštis, bet ir kokiais naktiniais stūmimais iš lovos per lauko duris link kieme esančio šulinio, kurie užsibaigia tik žmogui uždegus šviesą, pradėjus žegnotis ir šauktis Jėzaus vardo visa širdim (ir nesvarbu, kad pats šustriausias ateistas būtų).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.15 05:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


algispilypas
algispilypas
Pradedantysis
sveiki, biškį buvau pabėgęs.
siuntimų pas gydytojus man nereikia. ten atsakymas jau aiškus. sauja piliulių ir balta palata.
labai dėkoju už atsakymus su pamąstymais.
ne stogas man nenuvažiavo, stovi vietoje.
tik ieškojau žmogaus kuris tai žinotų ir paaiškintų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.15 06:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
algispilypas GAL KAS ŽINOTE - KAS TAI ? IR KUR VEDA ?


i sizofrenija ? nebandei "matyti" auru ar dar kazko ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.19 02:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


algispilypas
algispilypas
Pradedantysis
gal būt, gal būt. neneigiu. greičiausiai taip.
bandžiau matyt. žinai pats , tų ezoterinių skaitalų yra daug, visokių dvasinių "mokytojų" irgi daug.
bandžiai matyt auras. bet nieko aš ten nesupratau. lyg tai matau , o lyg ir nematau. tai nebuvo mane įtikinantysi pojūčiai. čia panašiai kaip išjungi televizorių, ir nieko nebeprisimeni ką matei.
bet kai pabandžiau medituoti ir pajutau vėją galvoje, tai buvo tikra ir stipriai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.19 08:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
vejas galvoje greiciausiai bus nuo salto prakaito, ypac dabar - vasara. siaip geriausia tokius klausimus uzduot psichologui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.27 06:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AlterEgo1
AlterEgo1
Pradedantysis
Man atrodo kad vejas galvoje jam pucia visa laika, tik meditacija duoda galimybe ta veja isgirst
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai