Tema sukurta: 2016.02.13 13:30
2016.02.13 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meuw1
meuw1
Naujokas
Jau antrą dieną siaubingai stringa žaidimas, neįmanoma žaist... Sutvarkykit :(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.13 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mileta
Mileta
Pradedantysis
ne tau vienai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.15 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Atsiprašome už buvusius nesklandumus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.15 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PaulaMA
PaulaMA
Meistras
Už buvusius? Jūs rimtai?
Buvau viena iš tų laimingųjų, kurioms "strigimo laikotarpiu" žaidimas veikė puikiai. Bet kas dabar dedasi...
Iš pradžių buvo šitaip. Nereagavo į nei vieną mano paspaudimą šiame lange (t.y. susijusį su fotosesija, darbu ar supermodelių paieškomis).
Išsivaliau naršyklę (PILNAI, kaip ir buvote kažkur sakiusi). Išmeta pagrindinį puslapį ir paspaudus "prisijungti" - jokios reakcijos.
Ką man daryti??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.15 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
PaulaMA rašė:

Už buvusius? Jūs rimtai?

Buvau viena iš tų laimingųjų, kurioms "strigimo laikotarpiu" žaidimas veikė puikiai. Bet kas dabar dedasi...

Iš pradžių buvo šitaip. Nereagavo į nei vieną mano paspaudimą šiame lange (t.y. susijusį su fotosesija, darbu ar supermodelių paieškomis).

Išsivaliau naršyklę (PILNAI, kaip ir buvote kažkur sakiusi). Išmeta pagrindinį puslapį ir paspaudus "prisijungti" - jokios reakcijos.

Ką man daryti??


Gali būti, kad ir šiandien žaidimas vis dar stringa ir strigs. Jokio paaiškinimo iš kūrėjų dar negavome.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.22 13:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Graffita
Graffita
Pradedantysis
Nenormaliai stringa drabužinė. Vienam deriniui sukurti reikia net visos valandos! Ar tai normalu, ką? Naršyklė išvalyta, naudojama rekomenduojama naršyklė (Chrome).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.12 22:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barbelini
barbelini
Pradedantysis
Sveiki, net keista, kad nėra jokių nusiskundimų dėl trikdžių panelėje, iš ryto neleido jungtis, vis metė į anglišką versiją, dabar vėl tas pats, ar čia tik man tokios nesąmonės darosi, kurių net naršyklės išvalymas nepašalina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.14 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
barbelini rašė:

Sveiki, net keista, kad nėra jokių nusiskundimų dėl trikdžių panelėje, iš ryto neleido jungtis, vis metė į anglišką versiją, dabar vėl tas pats, ar čia tik man tokios nesąmonės darosi, kurių net naršyklės išvalymas nepašalina?


Per jokią naršyklę neatidaro lietuviškos versijos?
Jei meta anglišką versiją, tai atminties greičiausiai tinkamai neišvalėte, reikia išvalyti pilnai, o ne tik paskutinių valandų ar dienos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai