Santrauka: Programa
Tema sukurta: 2012.02.03 18:22
2012.02.03 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Idilija
Idilija
Naujokas
Sveiki. Girdėjau, kad yra tokia programa, kuriai paleidus ir įsikėlus norimą paveiksliuką tau duoda siuvinėti kryželiu schema. Gal žinote tokią programą ir kur būtų galima ją parsisiųsti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.03 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
nevark - ismesi kruva pinigu balon
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.03 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darynk
darynk
Naujokas
taip yra pavadinimo nepasakysiu bet gali buti atsisiuntimas www.stork.com jei kas supranta angliškai. Ja turiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.09 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Titanasxx rašė:

nevark - ismesi kruva pinigu balon


Atleisk, Titanasxx, visiškai nesutinku.
Pasidariau schema iš nuotraukos štai šios programos pagalba:
http://stitcharteasy.com/en-us/home.aspx
Nenusivyliau.
Internete yra daug įvairiausių programų, yra tikrai nevykusių, kurios iškraipo spalvas, tiesiog prieš darant darbą pasidomėkit ir paieškokit pavyzdžių. Darbelis pavyks jei pasirinkime nustatysit ne mažiau 30 spalvų ir apimtis, kryžiukų kiekis, kuo daugiau tuo geriau. Mano paveiksle 230x300 kryžiukų ir 35 spalvos.
Aš ryžausi tokiam darbeliui viename rusiškame forume pamačiusi išsiuvinėta portretą, pasidomėjau kokia programa buvo padaryta schema. Pabandžiau ir nenusivyliau.
Štai mano darbas:
http://foto.delfi.lt/picture/1288199/

Mergelka, jei tokia kokybė tave tenkina, gali drąsiai bandyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.18 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
na, kiekvienam savo, bet kai siuvinejimo forumuose deda ale tokius savo darbus, pagal programas, tai nei juoktis nei verkt.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jovitaite
Jovitaite
Naujokas
gera programa tik perprast reik.nes ten kiek suprantu kryziuais skaiciuoja auksti ir pan, o paveikslas grazus tik idomu kaip pagal atspalvius siulus rinkot nes to programa nerodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Jovitaite rašė:

gera programa tik perprast reik.nes ten kiek suprantu kryziuais skaiciuoja auksti ir pan, o paveikslas grazus tik idomu kaip pagal atspalvius siulus rinkot nes to programa nerodo


tiesiog nepatingėk ir šiek tiek plačiau susipažink su programa, programa leidžia pasirinkti įvairių gamintojų siulus (pvz. DMC), kai schema jau sudaryta, kairėje pusėje nurodytos spalvos, simboliai , spalvos nr .
Beje, programa tikrai nesudėtinga ir prieinama, manau, net aukštųjų mokslų nebaigusiems :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.20 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aiva
Aiva
Naujokas
Titanasxx rašė:

na, kiekvienam savo, bet kai siuvinejimo forumuose deda ale tokius savo darbus, pagal programas, tai nei juoktis nei verkt.....


Titanasxx, aš irgi taip manau - kiekvanam savo. Tikrai nelaukiu, kad viesiems be išimties mano paveikslas paliktų įspūdį.
Todėl ir noriu pasidalinti patirtimi, kad kiekviena prieš siuvinėdama, įvertintu, ir pati sau nuspręstų, tenkina ją, pvz štai tokia darbelio kokybė ar ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baltė
baltė
Naujokas
Sveikos darbštuolės.Esu dar naujokė.Labai gražūs jūsų darbeliai.Ir labai įdomus forumas.Norėjau paklausti kaip išversti spalvų kodus,pvz DMC 154 koks būtų Ariadnos nr. Išanksto dėkoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.10 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linas362
Linas362
Naujokas
Laba.
Gal galetumet padeti pasidaryt schema is nuotraukos. Parsisiunciau Stitch Art Easy 4. Nes tik ji nemokama. Idejau nuotrauka spalvu pasirinkau net 70. Pradzioje viskas atrode pusetinai. Bet kai nupirkau visus siulus labai suabejojau su atspalviais. Siulus rinkausi DMC. Bet kaip veidui parinko tokius numerius kaip 434 ,451 , 452,833, 438, 611, 3042, 3776, 3861. ir vizualiai i juos paziurejus tai tikrai kilo abejoniu. Gal kas nors atsiliepsit i sauksma. Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai