Tema sukurta: 2006.10.04 17:30
1 2 Toliau Paskutinis
2006.10.04 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
klausykit zmones man tai laai svarbu... prasau jusu atsakykit i kelis klausimus bet rimtai...
1. Ar naudotumėtės produktų pristatymo į namus paslauga?
2. Kiek dažnai apsipirktumėte?
3. Ar jus tenkintų 10lt mokestis už paslaugas dienos metu ir 25 lt naktimis?
4. Jei ne, tai koks mokestis jus tenkintų?
Ačiū už atsakymus...

Raktažodžiai:
Rinkos tyrimas, prekės pristatymas, kaina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
jei teisingai suprantu, kalbam apie maisto produktus...
1. jei butu galimybe uzsakineti man zinomus ir megstamus produktus bei prekinius zenklus - greiciausiai taip.
2. nuo 2 iki 5 kartu per savaite.
3 ir 4. netenkintu kategoriskai bet koks mokestis. as uzsakineju viska internetu arba telefonu, jus vezat. jus mane isvaduojat nuo butinybes vaziuoti i parduotuve, as gi isvaduoju jus nuo butinybes nuomotis prekybines patalpas, samdytis pardavejas ir t.t. zodziu taupo abi puses ir jokiu pristatymo mokesciu buti negali. bent jau uzsakant uz nemazesne kaip pvz 50 lt suma. aisku jei visi prades uzsakinet po 1 ledu porcija - bus absurdas, bet nuo tam tikros sumos pristatymas turi nekainuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


admin
admin
Moderatorius
As tai sutikciau moketi, nes man iki parduotuves toli, plius dar sugaistu valanda kol apsiperku centre ir pan. As uz 10 Lt

Kaili, sita bizni darytu ne parduotuve, o zmogus, kuris nuvaziuotu i tavo megiama Maxima ir nupirktu visas tavo pageidautinas prekes. Tu moki tik uz tai, kad kazkas vietoj taves nueitu i parduotuve. Aisku, jei parduotuve visai salia namu, tai dar galvoti galima, bet jei parda uz 8 km, tai kartais galvoji, kad geriau sumokesiu kazkam uz sita "malonuma apsipirkti"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vr
vr
Pradedantysis
mano nuomone yra: jai as noriu ka nors uzsakyt as dodu babkes taxistui ir ji man atveza.....apie 10 lt vilniuje...cia yra blogiausiu atvaju jai kavine neturi pristatymo i namus nes valgau ta kas man patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vr
vr
Pradedantysis
gerbiamasis admin.. kiekvienam pagal poreikus..sio metu to nera...yra ganetinai ydomu.... bet 10 lt yra iki artimiausios parduotuves per brangu ( aisku nezinau kur jus gyvenat) bet 5 lt mane tenkintu. dar vienas dalykas : mano manymu reiketu skaiciot nuo kilometru pravaziotu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vr
vr
Pradedantysis
bet tu admin svaistaisi pinigais.....gal labai turtingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trekas
Trekas
Naujokas
anokia cia ir verslo ideja...
esme priesh uzduodant tokia apklausa tu apie koki segmenta kalbi?
ar apie kompaktinius diskus, ar apie maisto prekes? bo labokai skirtusi ats...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.04 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trekas
Trekas
Naujokas
ir dar... jei kalba eina apie maisto pristatyma, tai nemanau, kad verta tau tuo uzsiimti, bo keli prekybos gigantai (vp tame tarpe) ta bande, taciau, kaip supratau jiems ne itin tai pasiteisino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
2Admin: jei tau parduotuve toli - vaziuok i ja gryzdamas is darbo. o jei esi tinginys ir nevaziuoji i darba - cia jau kita problema

o jei zmogus vaziuoja i ta pacia maksima, viska superka ir man atveza - cia ne biznis, o tarpininkavimo paslauga. todel sitie reikalai ir nepasiteisina iki siol, nes visi bando uzdirbt neinvestuodami. o lietuviai dar tikrai nera tokie uzimti, kad nerastu laiko nueiti i parduotuve. beja tie, kurie tam laiko neturi arba tiesiog tingi - jau seniausiai turi namu seimininkes, kurios tai uz juos atlieka. kol tokie pristatytojai nekonkuruos su prekybos centrais del kainu - jokiu perspektyvu jiems. ant pavieniu uzsakymu neissilaikys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
1. Ne
2. Nezinau
3. NE!
4. Skaityti zemiau

Mane tenkintu toks dalykas: Ash uzsisakau ko noriu, kainos galetu buti siek tiek didesne negu prekybos centruose, jus man atvezat, ash sumoku, ajsku nemokamas atvezimas galetu buti nuo tam tikros sumos o ne nuo alaus butelio ar cukraus maishelio. Taigi manau si principo patogus dalykas. Cia bishki ne i tema, geresne verslo ideja ne i namus vezioti maista, o i darbo vietas, tarkim statybininkai eina i kokia nors maxima ar grudzias iki arciausios kavines per meista kad pavalgyti, toje vietoje galetu atvaziuoti autobusiukas su statoilo submarinais ir pardavineti juos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
tai cia ne tik i namus bet ir darbovietes...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vr
vr
Pradedantysis
patikrink...nupirk kortele isankstinio papildymo..ir mesk reklama...jai zmones skambins vadinasi ideja nebloga....nes cia yra 1000 nuomoniu ir skirtingu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 21:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Orangine
Orangine
Naujokas
1. Ar naudotumėtės produktų pristatymo į namus paslauga?
ne, dar nesu tiek uzimta

2. Kiek dažnai apsipirktumėte?
jei naudociausi: kokius 2-3 kartus/ sav.

3. Ar jus tenkintų 10lt mokestis už paslaugas dienos metu ir 25 lt naktimis?
Per daug. Nors vel- jei jau nuspresciau tomis paslaugomis naudotis, turbut turejom joms ir tuos 10 ar 25 Lt.

4. Jei ne, tai koks mokestis jus tenkintų?
Kokie 4 diena ir 6 nakti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
Originally posted by: SideSam

, geresne verslo ideja ne i namus vezioti maista, o i darbo vietas, ...


sitas dalykas veikia, ir puikiai. pazystamo serviso darbinikai taip maitinasi. tik ne submarinais, o normaliu naminiu maistu. atvaziuoja moteriske su termosais ir indais, sriuba ir karstas patiekalas. is karto susitaria kiek ir ko atvezti rytoj (pvz zino, kad rytoj bus cepelinai ir karbonadai, is karto uzsisako visi ka valgys rytoj). kainos - juokingos, pavalgo vyrai uz 8-10 lt. aisku biznis tame, kad tokios bobutes graiciausiai neturi jokiu imoniu (maksimum - individualke), nemoka mokesciu ir t.t. bet vartotojas patenkintas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elfa
elfa
Pažengęs
1. Ar naudotumėtės produktų pristatymo į namus paslauga?
Šiuo metu tikrai ne. Mėgstu pati apsipirkinėti ir niekam neatiduočiau to malonumo. O jei užsiskyti, paruošto maisti į namus( pica, kebabus ir t.t) tai čia turbū daug kam tenka.
2. Kiek dažnai apsipirktumėte?
Jei naudočiaus tai užtektu karą per savaitę, nes kitomis dienomis lieka tik smulkūs apsipirkimai. Mes stambiai apsiperkame kas dvi savaitęs, lieka tik šviežios smulkmenos kurias geriau kasdien pirkti.
3. Ar jus tenkintų 10lt mokestis už paslaugas dienos metu ir 25 lt naktimis?
Jei tokia paslaugą teiktų prekybos centras, tikrai nesutikčiau. Nauda abipusė. Pas mus pavizdžiui už kebebus jei užsisakai už 15lt tai atvežimas nemokamas. Tai ir čia tūrėtų būti panašei. Tačiau jei tuom užsiimtu privatūs asmenys, gal ir mokėčiau kokį 10lt gal 15lt priklauso kur gyvenčiau. Nes jei reikėtų lakstyti po visur ir jieškoti tai ko užsisakiau tai reikėtų už tai ir sumokėti. Kitas atvėjas jei firma turi savo prekių sarašą. Tada užsisakai tik tai ką gali išsirinkti, bet tada nebūtų patenkintas visas mano poreikis ir aš vistiek turėčia važiuoti apsipirkinėti. Šios dienos prekių pristatymas yra nemokamas, bent jau daugkur. Tai galioja baldams, buitinei technikai ir kt.. tai kodėl turėtu ir kitom prekėm negalioti.
4. Jei ne, tai koks mokestis jus tenkintų?
Kaip jau rašiau priklauso nuo atvėjų, mokėčiau apie 10lt arba visai nemokėčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.18 03:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tucker
Tucker
Patyręs
1. Ar naudotumėtės produktų pristatymo į namus paslauga?
ne
2. Kiek dažnai apsipirktumėte?
0 kartu
3. Ar jus tenkintų 10lt mokestis už paslaugas dienos metu ir 25 lt naktimis?
ne
4. Jei ne, tai koks mokestis jus tenkintų?
palaikau minti kad pristatymas nemokamas turetu buti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.28 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramaz
Ramaz
Naujokas
[sveiki.kiek daug imoniu lietuvoje uzsiima tuo verslu isveziojimu maisto.pusfabrikaciu ir kas buna parduotuviu lentynose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.30 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BusinessBoy
BusinessBoy
Naujokas
kol kas kiek ieskojai tokiu nera.. yra tik kur picas vezioja ar siaip maista is kaviniu bet nuo lentynu kol kas niekas nevezioja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.18 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Summer
Summer
Pradedantysis
Originally posted by: BusinessBoy

klausykit zmones man tai laai svarbu... prasau jusu atsakykit i kelis klausimus bet rimtai...

1. Ar naudotumėtės produktų pristatymo į namus paslauga?

2. Kiek dažnai apsipirktumėte?

3. Ar jus tenkintų 10lt mokestis už paslaugas dienos metu ir 25 lt naktimis?

4. Jei ne, tai koks mokestis jus tenkintų?

Ačiū už atsakymus...


1. nebent, jei svarbus nelaukti sveciai, ar sventes metu pritruko, bet kai sventes metu pritruko skambinom taksistui, kad atveztu.

2. ne dazniau nei karta metuose

3. man brangu

4. pora litu dar gal ir mokeciau

Jums gali buti idomus "Webvan" atvejis /panasaus verslo grandiozinis zlugimas/. Is ju klaidu galima pasimokyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.10 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rusliux
rusliux
Pradedantysis
Originally posted by: BusinessBoy

kol kas kiek ieskojai tokiu nera.. yra tik kur picas vezioja ar siaip maista is kaviniu bet nuo lentynu kol kas niekas nevezioja...


Parduotuviu internete yra, bet deja kolkas ne maisto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai