Santrauka: reikia konsultacijos :)
Tema sukurta: 2009.05.22 10:15
1 2 Toliau Paskutinis
2009.05.22 10:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
sveiki, statusi rastini nama, reikia dabar ji apsaugoti - kazkuo padengti rastus ar nudazyt, bet kad liktu naturali spalva. paprasti dazai netinka, nes jie uzdengia rasta, keicia spalva, etc. . Reikia ir kad medi gerai veiktu,tiksliau,kad aplinka jo neveiktu - apsaugotu nuo puvimo, idrekimo. kadangi is esmes viska darau pats, tai skeptiskai ziuriu i darbuotoju samdyma. vat parduotuvej pasiule visokiu antiseptiku, bet jie visi yra su atspalviu, dazniausiai tamsiu. Norisi naturalios spalvos medzio. gal kas susidure su situ klausimu, turit patirties ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
eeem, o tai negi parduotuvej niekas nieko doro nepasiule ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
Rennais rašė:

eeem, o tai negi parduotuvej niekas nieko doro nepasiule ?


Siulyt tai siule, bet nu matai, man idomu isklausyt atsiliepimus nesaliskus, nes as vistik ne statybininkas,kuriam svarbiausia priduot objekta - as nama tai statausi sau,gyvent, man reikia kokybes visu pirma, nenoriu, kad po poros metu vel tektu viska is naujo daryt. vat todel ir ieskau nesalisku , vartotojisku atsiliepimu,o ne konsultatanto kurio tikslas -parduot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
internete paieskok....atkreipk demesi i komponentus : semenu aliejus,vaskas...ir dar viena karta maciau per TV kaip liaudies dailininke panasiu metodu apdorojo gaminius medzio...tada prisiminiau kaip tetis pasakojo apie medzio darbus..jo brolis buvo baldzius -gamindavo komodas, lovas, spintas..pamenu senojoje tevu sodyboje radome lova -tai nuvale pavirsiaus nesvarumus radome medi tarsi ka tik padengta...
o del patamsejimo -patamses nuo saules ir nuo skyscio , nes naturalu-juk net suslapes medis sodriau atrodo....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
dar norejau paklausti--o vidus namo kaip? bus rastai? atsargiai su impregnavimu nes daug pavoju izvelgiu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zygfrid
Zygfrid
Naujokas
remmers
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wait
wait
Meistras
toks dalykas kaip UV medzio spalva vis tiek keis...svarbu,kad neputu ir nekirmytu...ieskok antiseptiko su naturaliu semenu ar linu aliejumi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wait
wait
Meistras
SCALA siulo neblogus produktus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 11:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
wait rašė:

toks dalykas kaip UV medzio spalva vis tiek keis...svarbu,kad neputu ir nekirmytu...ieskok antiseptiko su naturaliu semenu ar linu aliejumi...


o kuos skiriasi semenu aliejus nuo linu aliejaus...;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
Zygfrid rašė:

remmers


isversk...;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
mystic rašė:

Zygfrid rašė:



remmers




isversk...;-)


cia koks tai brandas man atrodo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
IndianaJones >> Yra toks dalykas kaip "bioteksas" ar "pinoteksas", gali pasidomėt. Nežinau, kuris labiau tinkamas šiuo atveju, su tėvu mansardą kažkuriuo gaminiu tepliojom. Ten, atrodo, ir yra nuo puvimo, kirmijimo ir t.t. Tik nuo kažkurio lygtais spalva patamsėja, tai vat, sakau - čia jau reikia pasidomėt, tikrai neprisimenu dabar...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.22 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faulty
Faulty
Pradedantysis
Siūliyčiau "Altaxin". Tai "Pinotex" alternatyva, impregnantas ir antiseptikas viename, beje už pastarąjį pigesnis bei spalvų tonai asmeniškai man gražesni. Yra ir bespalvio. Dėl ilgaamžiškumo kiek esu girdėjęs, Altaxin pranoksta Pinotex'ą. Pats esu dažęs jais lauko dailylentes, puikiai atrodo, niekas nesilupinėja, neskilinėja, tiesa čia kokie 3 metai tik praėjo :}.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.23 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wait
wait
Meistras
visi tie Pinotexai alkininiu dervu pagrindu ir bespalviu dazyti nerekomenduoja...is pietu puses ypac...rinkis kur yra naturalios alyvos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
mystic rašė:

dar norejau paklausti--o vidus namo kaip? bus rastai? atsargiai su impregnavimu nes daug pavoju izvelgiu..


o kokie pavojai impregnavime?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
StreetRacer rašė:

IndianaJones >> Yra toks dalykas kaip "bioteksas" ar "pinoteksas", gali pasidomėt. Nežinau, kuris labiau tinkamas šiuo atveju, su tėvu mansardą kažkuriuo gaminiu tepliojom. Ten, atrodo, ir yra nuo puvimo, kirmijimo ir t.t. Tik nuo kažkurio lygtais spalva patamsėja, tai vat, sakau - čia jau reikia pasidomėt, tikrai neprisimenu dabar...


nu jo, pinoteksa girdejau, gal kas daugiau apie ji zinot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
Faulty rašė:

Siūliyčiau "Altaxin". Tai "Pinotex" alternatyva, impregnantas ir antiseptikas viename, beje už pastarąjį pigesnis bei spalvų tonai asmeniškai man gražesni. Yra ir bespalvio. Dėl ilgaamžiškumo kiek esu girdėjęs, Altaxin pranoksta Pinotex'ą. Pats esu dažęs jais lauko dailylentes, puikiai atrodo, niekas nesilupinėja, neskilinėja, tiesa čia kokie 3 metai tik praėjo :}.


altaxina mano draugas tai sudirbo. nepamenu ka sake, bet nerekomendavo pirkt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
ne nu, rekomendacijos tai afigenos... remmers? scala? altaxin? gal dar pasiulykit zmogui flomasteriais nudazyt?
ne nu, nereikia gal siuksliu siulyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
IndianaJones rašė:

nu jo, pinoteksa girdejau, gal kas daugiau apie ji zinot?


prie spaudos rumu reklama pinotexo stovi, lentos nudazytos juo,ir paliktos ,jau gal trecius metus ziema vasara stovi neliestos, bet vistiek padoriai atrodo. pirk sita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.03 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vangelis
Vangelis
Naujokas
Rennais, aciu. o tas pinotexas visur yra ar tik kazkokioj spec. parduotuvej? kokios firmos produktas, ar cia jau ir yra firma?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai