Tema sukurta: 2008.10.25 23:19
Pirmas Atgal 1 2 3
2008.10.26 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
alionka jai idealus santykiai manau vedybom puiku.. bet jai kyla nesutarimu.. siulau ziuret kas bsutoliau i ne bekt tuoktis... ir tikrai ne pas visus ten atrodo kad iki grabo lentos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.26 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
jei atsukciau laika atgal, tikrai ziureciau, ar matau jame zmogu, su kuriuo pragyvenciau visa gyvenima. As is pat pradziu nemaciau - buvo aistra nereali, bet zinojau, kad laikina. Reikia jausti, kad iki grabo lentos, o tai tikrai imanoma, tik reta labai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.26 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
... O skaudziausia, kad man atrodo, kad toki zmogu esu sutikus, tik tada to nesupratau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pastebeta rašė:
mylimuk o jis rimtai pirsos ar juokais?

O kas yra rimtai, kas yra juokais?

senatveA rašė:
Labas litras,mergaitės. Čia šiek tiek iš kitos varpinės klausimas parsivarto...kaip jūs manot,kas kam pasipiršo mano situacijoje, kai aš savo būsimosios paklausiau "ką tavo tėvai mano apie mūsų draugystę?",ji atsakė"na,jie mano,kad liepos mėnesį vestuvės būtų pats tas...". Man po to beliko formalumus atlikti...

Šaunumėlis

Pastebeta rašė:
firee kam konstruojat vaikeli ne santokoje?

Gimda santuokos liudijimo neprašo

Pastebeta rašė:
na siaip kai pasipersa dazniausiai po metu buna.. bet jai neskubat tai viskas gerai svarbu kad pasipirso

Man kažkodėl atrodo, kad jei itin ilgai tempiama guma (>5 metus), tai pora taip ir nesusituokia arba vos susituokusi išsiskiria Žinoma, tai NEtaikoma VISIEMS (be šito sakinio turbūt neapsieina nė viena tema).


alionka rašė:
... O skaudziausia, kad man atrodo, kad toki zmogu esu sutikus, tik tada to nesupratau...

O gal tai tik iliuzija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as tai gera pavyzdi per pazystamus turiu..jie draugavo 8metus tik vat pries metus suituoke.... ir dbr laukiasi vaikelio pas juos santykaii geri... o netgi ir po tiek metu neissiskyre... kazkaip stebiuosi jais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
mano vyresne sesuo vat 7metus draugavo su vaikinu,planavo vestuves,o vat jis paeme ir ja paliko,o ana savaite mano jauniausia sese vaikinas paliko,jie draugavo 4 metus,bet vestuviu aisku neplanavo,dar jauni labai,bet gaila,kad taip atsitinka..prabuni su vaikinu sitiek laiko,o jis viena diena paima ir tave palieka,ziauru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
firee jusu seima tokie santykiai ziuriu persekioja...negerai..:/ as matyt i depresija pulciau po tiek....skaudziausia kai tave palieka o ne kai tu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fireee
fireee
Patyręs
jo,kazlaip zinok taip yra pas mus,jei kazkas vienai is musu nutinka,tai aisku,kad ir kitom kazkas panasaus neuzilgo bus..bet as neimu i galva,jei taip yra vadinasi taip turi but,nieko cia nepadarysi,reik but stipriam ir ziuret i prieki..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pastebeta rašė:
as tai gera pavyzdi per pazystamus turiu..jie draugavo 8metus tik vat pries metus suituoke.... ir dbr laukiasi vaikelio pas juos santykaii geri... o netgi ir po tiek metu neissiskyre... kazkaip stebiuosi jais


Juk tai TIK metai. Neperšokęs per griovį....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.29 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Mano dabartinis vyras pasipiršo po dviejų draugystės metų... Susituokėm dar po metų. Man tik pikta buvo, kad visada įsivaizdavau sužadėtuves kaip kažkokį ypatingą, netikėtą ir stulbinantį dalyką... O viskas buvo... Puikiai žinojau kada, kur ir kaip jis pasipirš... Tai kažkaip jautėsi tuo metu lyg būčiau tą ypatingą momentą praradusi, nes tikėjau, kad tai vienintelis vyras ir kito nebus ir kad tai vienintelės sužadėtuvės, kurios kaip ir niekuo neypatingos... Bet dabar prisiminus šypseną kelia, nes suvokiu, kad tai tik smulkmena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


princesytea1
princesytea1
Naujokas
labai juokingas klausimas:)ant kurios rankos dedamas ziedas...kai persasi ant kaires ar desnes?nes drauge sako kad desnes,o as kaires...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


princesytea1
princesytea1
Naujokas
ant kurios rakos dedamas ziedas,kai persasi?ant kaires as sakau o drauge desnes tai kaip yra is tiesu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.20 08:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
princesytea1 rašė:

ant kurios rakos dedamas ziedas,kai persasi?ant kaires as sakau o drauge desnes tai kaip yra is tiesu?


Tai smulkmena, man būtų visiškai nesvarbu ir man net pats žiedas būtų visiškai nesvarbus jei būčiau moterim, man svarbiausias būtų žmogus, man net geriau, kad žiedo nepirktų man, o už tuos pinigus sau ar kitiems nupirktų ką nors naudingesnio, praktiškesnio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.20 09:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
princesytea1 rašė:

ant kurios rakos dedamas ziedas,kai persasi?ant kaires as sakau o drauge desnes tai kaip yra is tiesu?


Pagal tradicijas-sužadėtuvių ant kairės, sutuoktuvių-ant dešinės. Bet dabar nešioja kur kam patinka, visai nesvarbu tas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.31 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Letti
Letti
Naujokas
Man pasipiršo po metų draugystės o susituokėme šią vasarą )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.16 01:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Man tai nesipiršo, jei būtų pasipiršęs ir dar su žiedu, tai pagalvočiau, kad apsirgo mes kažkaip natūraliai, po truputį tą temą nagrinėjom, oficialaus šeimos paskelbimo, ir save šeima laikėm dar prieš oficialų psiskelbimą. Vystantis mūsų draugystei po truputį ėmėm fantazuoti apie vaikus, planuoti būsimą gyvenimą kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.01.22 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kakakadas1
kakakadas1
Naujokas
nu nzn ci a kzkaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.15 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ArtimaTolima
ArtimaTolima
Naujokas
čia dar gyva tema ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.15 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai