Santrauka: kas cia per huinia
Tema sukurta: 2019.05.01 23:34
2019.05.01 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Esu tikintis zmuogud bet kame dielq kad nakti buna jog atrodo kad pakilstu i ora ir prie manes kazkoks demonas ar dar kazkoks vaflius ir tiek susitngstu kad negaliu pajudrt ir zodi pasakyt ar cia tik paralyzius miego kiek skaiciau ar cia jau reikia egzorsito
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.05.08 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laisvė3
Laisvė3
Naujokas
Miego paralyžius. Man irgi porą kartų yra kažkas panašaus buvę. Jei nežinočiau kas tai iš tikrųjų yra, ir aš manyčiau kad pas mane buvo atėjęs kažkoks vaiduoklis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.17 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tigriukas8
Tigriukas8
Naujokas
Mego paralizus kai seselei ar sielos zuri tamsoje i tave mat jos bnemeksta kristalu as ta ir dadaugau matau nuolat net kas buvo ir kas bus vaizdais matau ar sapne netik tai mego paralizau forma no miego paralizo galim apsisaugot naudojent akmenis kristalus nors jei toku daliku nemekstat tada sekmes kamuojetis mego paralizuje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.17 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tigriukas8
Tigriukas8
Naujokas
Tai ce vaiduoklei ir ateina per sapnus jei pasauksi jie atsisuka ir uzdegus svesa ju ner jie saugos tik vieno daliko svesos o kadangi zmogus gerau tamsoje mieka jie bijo tik akmenu ir kristalu nes tai svesos saltinis jie negali nakti liesti tada taves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.18 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Hmmm mane DIEVAS saigo nuo rokou mikimauzu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai