Santrauka: patarkit, nes nebezinau ko griebtis
Tema sukurta: 2007.01.28 20:19
2007.01.28 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eigirdas
eigirdas
Naujokas
sveiki! man 22 metai, turejau panele kuria labai mylejau ir tebemyliu kartu buvom 5metus, kol neisvaziavom kartu i uzsieni, viskas buvo gerai kokius 5menesius, 6menesi viskas apsiverte... issiskyrem ji isvaziavo i kita miesta, is pradziu nesupratau kaip ir kodel tai ivyko, bet neseniai viskas issaiskejo... draugas su kurio kartu gyvenom pastojo kelia... jam ji patinka, ir ji nori grysti cia pas jo.... man buvo sokas kai ta suzinojau, prasidejo nervinis, nieko negaliu sau padaryti... kas blogiausia kad as su tuo "draugu" turiu toliau gyvent dar jei ji grys cia siam mieste mum bus per anksta...... patarkit labai prasau, pasakykit savo nuomone.. aciu jum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.28 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angeliukasvelniukas
angeliukasvelniukas
Pradedantysis
na ka seip zinau toki buda kerstas tu per ji uzmirsi ja bet bet cia nera gera iseitis ...
pasisnekek su ja su tuo draugu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.28 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Ejk gyvent kur kitur arba ishkraustyk ta drauga. Pasakyk jam kad jis tave uzpisa kad nuviliojo tavo mergina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.28 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Jei turi galimybe,issikraustyk gyventi kitur.Na o jei negali,sukaupk visa savo valia(suprantu,kad tai labai sunku) ir elkis kaip niekur nieko-buk linksmas,bendrauk normaliai,susirask kokia mergicka-taip juos abu iskaudinsi.Arba-ignoruok savo eks bei drauga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.28 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eigirdas
eigirdas
Naujokas
galeciau kraustytis kur kitur, bet taip parodyciau kad pasiduodu kad uzleidziu vieta ir jei as issikraustau ji gali grysti i mano vieta to tikirai nenoreciau... ji nori grysti cia bet neturi kur gyvent, kol as cia esu to nebus ji tikrai negrys i tuos namus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.31 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kunsaka
Kunsaka
Patyręs
Ne tu turi kraustytis o jis ( ar abu...) ir turetum apie tai pakalbeti su savo "draugu" o paskui su buvusia mergina. Pries 12 metu buvo man panasei.. draugas nuviliojo mergina, nezinau ar gerai pasielgiau bet sudauziau ji kad negalejo iseit is namu savaite. Tikrai padejo, palengvejo ir tau siulau ishsiliet tik taip kaip tau pades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.05 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


esweja
esweja
Pradedantysis
tai tu uzrasyk savo vardu sita nama jis bus tavo o mergynai nebus pas tave ir neisrasyk jei to namo nes geriau taip nedaryk nes tau reikies karauti su ja ir su juo tai blogai,pagalvos kad tu jei israsei ta nama o tu pasakyk as taves nebemyliu nes tu isvazavai palikai mane viena tai as uzrasau savo vardu ir tu negali i sita nama ieiti ir taskas ir pasakyk dar dabar mano namas nes nekenciu taves kodel isvazavai ir palikai mane viena ir taskas.
viska jei taip pasakyk,
bet butinai uzrasyk savo vardu o jei ne nes taip bus geriau kad uzrasei savo vardu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.17 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mokinukes123
mokinukes123
Naujokas
Nesuprasi tu merginu tai isvažuoja ir grižta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.18 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
esweja rašė:

tai tu uzrasyk savo vardu sita nama jis bus tavo o mergynai nebus pas tave ir neisrasyk jei to namo nes geriau taip nedaryk nes tau reikies karauti su ja ir su juo tai blogai,pagalvos kad tu jei israsei ta nama o tu pasakyk as taves nebemyliu nes tu isvazavai palikai mane viena tai as uzrasau savo vardu ir tu negali i sita nama ieiti ir taskas ir pasakyk dar dabar mano namas nes nekenciu taves kodel isvazavai ir palikai mane viena ir taskas.

viska jei taip pasakyk,

bet butinai uzrasyk savo vardu o jei ne nes taip bus geriau kad uzrasei savo vardu.


Nebenusisnekek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.08 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Discorda atstok nuo mano puseseres ji gal ir ne taip norejo pasakyti ji tik iš dalies pasake ka mano ji mano pusesere tad kabinesi žinok blogai tau baigsis ar aiškiu tai tu nenusišnekiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.08 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
eigirdas:
__________
užjaučiu dėl jos žinok tos merginos kvaišos yra jie patys nežino ka daro paskui jie išsiskirs ir taves maldaus ant kelio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.20 08:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kentas
Kentas
Patyręs
kas cia tu malalietku prileido i foruma...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.20 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kentas rašė:

kas cia tu malalietku prileido i foruma...

matai... zinute parasyta jau pries 11 metu, nauja karta isaugo, per tiek metu nuo daranciu i kelnes iki besirupinanciu meilemis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai