Tema sukurta: 2014.03.10 11:17
2014.03.10 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grondis
Grondis
Naujokas
Sveiki, Forumiečiai
Norėčiau lankyti šios kursus. Bet ar tai nevenoda?
Mano draugas lankė ir jam visai neblogai sekės(
Muay Thai )Norečiau ir aš išmegint.
ko Muay Thai tai geresnis už boksą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vipas1
vipas1
Naujokas
as tau siulau eit i Muay Thai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hacio
Hacio
Pradedantysis
Geresnis tuo kad gatveje lengviau musies. Ten labiau lavinimas greitis/reakcija ir puolimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Tai aisku muay tai,jei lankysi boksa - veidas paliks kaip kalade.Paziek i boksininkus,ir suprasi apie ka sneku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.10 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
užmušt žmogų lengviau su Muay Thai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.31 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Erikiux135
Erikiux135
Pažengęs
Muay Thai geriau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.01 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jovitukas123
Jovitukas123
Naujokas
Bet tu jauti kokia tu nesamonę parašei? :) Tie boksininkai daug protingesni nei muythaui, nes ten daug galvot daug taktiku ir panašiai... O dėl veido subjaurojimo pagalvok logiškai, per boksą gauni tik is kumščio i veidą su pirštinėm, o per muy thai ir iš kumščio ir iš alkūnių ir kojos ir kelėnu, tai iš ko labiau skauda ar pirštinės ar alkūnės ir kelėno? :))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.01 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jovitukas123
Jovitukas123
Naujokas
O ar muy thai ar boksas rinkis palei tai ka tu nori išmokti, ar muštis gatvei, ar ir muštis šiek tiek, bet labiau sportuot Nes boksas yra sportas, o muy thai labiau muštynes, nors irgi sportas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.01 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
antares rašė:

užmušt žmogų lengviau su Muay Thai


Su gloc 9mm dar lengviau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.01 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
čia gi prieš kelias savaites gi per \\TV rodė kažkokie vaikigaliai garsų menininką užmušė, tai temos autorius galėtų pasiklaust kokią "techniką" anie naudojo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.02 08:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Naudojo paprastą boksą be taisyklių boksavo kojomis gulintį

O jei rimtai - visų pirma pergalė pasiekiama galvoje, o tik po to kovoje. Jei patys sau pasakei "aš jį/juos nugalėsiu" pusę pergalės jau pasiekei. Tad treniruojama visų pirma ne technika o savo paties valia ir noras nugalėti. Žiūrėk ne kas geriau, o kokie tavo paties duomenys. Kiek tau metų - jei 25 ir anksčiau gimnastika neužsiiminėjei vargu ar pakankamai ištampysi sanarius ir tavo kojų smūgiai bus mažai efektyvūs. Žiūrėk, koks tavo temperamentas - jei judrus ir esi darbštus, valingas tada muay thai.
O bendrai, esu skaitęs gyvenimo mačiusio žmogaus patarimą - jei nori efektyvumo, pradėk nuo bokso, tik neužkimš galvos taisyklėmis. Jei muštynėse 1:1 dar galimi variantai ir galima palaukti ir padaryti gražiai, tai kai tu vienas prieš tris variantų nėra - kiekvienas smūgis yra gyvybės kainos ir turi būti smogtas 100 proc efektyvumu ir greitumu. Jei liks du laiko trečiam smūgiui jie greičiausiai neduos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.10 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DawajDawaj
DawajDawaj
Naujokas
Lankiau Muay Thai, bet ne dėl to, kad kažką norėčiau gatvėj užmušt, o dėl sveikatos. Man patiko, kad yra daug tampymosi ir visa treniruotė labai judri, bei įvairi. Aišku, gatvėj įgyta praktika irgi gali praversti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.18 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kudoist
Kudoist
Naujokas
Aš už Muay Thai. Gatvėje turėtum didesnį pranašumą,t.y ne vien rankos,bet dar prisidėtų ir alkūnės,su kojomis. O smūgiai kojomis yra daug stipresni už smūgius rankomis,tik žinoma reik mokėt techniką gerai ir daug daug treniruotis. O ir šiaip mano manymų Muay Thai treniruotės smagesnės bei įvairiasnės tokios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai