Santrauka: Nugalėtojos paskelbtos
Tema sukurta: 2015.06.03 18:59
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2015.06.24 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Michella
Michella
Meistras

5 tema. Simpsorama. Galvojant temas nepraslydo ir simpsonai, bet pagalvojau kad per daug banalu, tad sujungiau, abu garsiausius Matt Groening'o darbus - Simpsonai + Futurama = Simpsorama.
Pasirinkite kokį norite veikėją iš kurio nors filmuko ir atvaizduokite jį. Beje Matt Groening, buvo save taip pat įterpęs į Simpsonus kaip veikėją ŠTAI. Kas pasistengs atvaizduoti jį patį gaus papildoma balą.

Keliom dienom išvykstu, nežinau kada gryšiu, bet manau iki savaitgalio busiu namie, tad atsiskaitymo terminas taip pat iki savaitgalio, tarkim šeštadienio vakaro (06-27). Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.24 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
Leela
_samara_
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.25 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Galvojau, kad tai nebus sunki tema, nes esu mačiusi daugybę Simpsonų serijų. Tačiau klydau. Pradėjau imti po vieną veikėją ir vis nerasdavau kažkokio rūbo. Atrodo, va, va jau sukūriau ir tada nerandu kokių kelnių ar marškinių panašių..
Galiausiai į mano eilę atėjo Megė. Nors mano sukurtas derinys labiau panašus ne į Megę, o į "Megė iš mano fantazijos pasaulio"
Kažkaip nepanašiai gavosi. Bandžiau panaudoti ilgą suknelę ir palaidinę su ilgomis rankovėmis, tačiau atrodo tragiškai... Taipogi buvo problemų su "šukuosena" Bandžiau labai daug kartų ir sunkiai tai tikiuosi, kad ne bus per daug baisu...

Megė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.26 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rayka
Rayka
Pradedantysis
Oh,dalyvauju 7 konkursuose tai niekur nebespėju!Na,bet aš įkeliu savo veikėją iš simpsonų-Houmerį.Turbūt Houmeris iki gyvo kaulo yra žinomas visiems,bet pavaizduoti jį-oj vargelis!Nu tikiuosi nebausi dėl tų batų,kad su kulniukais ir kitokios maikutės tikrai neradau.
Houmeris mano panelė
Ir Houmeris filmukuose:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.28 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Michella
Michella
Meistras
Rezultatai:

_samara_, kažkaip tikėjausi, kad kažkas bandys Leila atkartoti ;D Na jos apranga labai paprasta, tad nėra ko stebėtis, atkartoti pavyko labai neblogai 9
LadyEla, oj nesijaudink, tavo Megė išties pavyko labai graži ir panaši į tikrąją. Šukuosena taipogi kitos net neįsivaizduočiau, net kaspinuką į plaukus idėjai ;D 10
Rayka, Apranga atitinka, bet taip keistai atrodo be tos geltonos spalvos odos, atrodo lyg kazko truktu Na bet kaip minejau apranga atitinka, praktiskai to ir tereikia 8

Na ką.. gaila, atsiskaitė tik trys iš penkių.. Iškrenta Mazuli ne tau.
Na ir liko 4 dalyvės, ir kadangi 3 prizai, tai gaunasi kaip ir finalas (Beje, taip, pas mane ko gero maziausi piniginiai prizai iš visų šiuo metu vykstančių konkursų forume, tad 2,3 vietos truuputi pakeliu )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.28 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Michella
Michella
Meistras
Finalas.

Finalui norėjosi kažko kitokio, na žinoma sugalvojau, bet net nežinojau kaip pavadint 1-2 žodžiais, tai gal neužpyksit, to gražaus paveiksliuko su temos pavadinimu šį kart nebus..

Taigi, kaip sakiau norėjosi kažko kitokio.. Išsirinkite savo patį mėgstamiausią filmuką, ir patį pėgstamiausia jo personažą, šį kartą visai neriboju, galite rinktis, iš visų kiek yra, tiek disney, anime, nicelodeon grupės filmukų ir t.t žodžiu laisvė rinktis, na išsirinkę personažą turite atvaizduoti.. ne ne jį patį, o žmogų kuris tą personažą įgarsina Beje, tikrai nedrudžiama rinktis, jau prieš tai vaizduotą personažą, tad, jei kas nors rinksins simpsonų veikėjus, galiu truputi pagelbėti ČIA.
Manau sužinosit kažką naujo Žinojot kad Bartą igarsina moteris?
Taigi, manau užduotis nėra labai lengva, tad finalui pats tas Prieš rinkdamiesi gerai pagalvokit, ir žinoma sėkmės!!

Atsiskaityti iki: trečiadienio, liepos 2 (omg.. jau liepa :x)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.28 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Metalikax
Metalikax
Didmeistris
Bleach - Orihime Inoue - Yuki Matsuoka čia ir čia (kairėje).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.28 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Sunkiai buvo prisiminti kokį animacinį filmą, kurį labai mėgau. Kažkodėl nebenorėjau imti kempiniuko plačiakelnio ir simpsonų (jie buvo vieni iš mano mėgstamiausi animacinių filmukų) , tai prisiminiau tokį filmą "Tangled" (Auksaplaukė ar kažkaip ten lietuviškai, nebežinau )
Tai va, pagrindinė herojė yra Auksaplaukė, o ją įgarsina Mandy Moore.
Be galo daug laiko praleidau ieškodama tinkamos aprangos. Apie sukneles išvis nekalbu, nes nė vienos neradau panašios. Tad teko ieškoti paprastų jos aprangų, kurios taip pat nebuvo labai paprastos. Galiausiai sustojau ties viena su džinsiniu švarkeliu. Specialiai jį tam nusipirkau. Štai ta nuotrauka. Tada suvokiau, kad čia neparodyti batai. Ieškojau kitos nuotraukos. Ir ką radau... Batai. Iš kart man į juos pažiūrėjus pasidarė aišku, kad man šakės. Jau nusipirkau švarkelį,o batų tai neturiu. Teko improvizuoti ir panaudojau tokius batus, kokie atrodė normaliausiai. Prie tokio derinio nelabai net kas ir tinka (Man asmeniškai tie Mandy batai kažkokie baisūs )
Veidas Įsižiūrėjus į veidą, galima pamatyti, kad jos akys yra tokios žaliai-rudos. Deja, bet sp nėra tokių akių, tai panaudojau žalias. Taipogi jos žandukai su skaistalais, o lūpos kaip ir rožinės.
Dar ta šukuosena. Radau ją lengvai, tačiau ji man labai nepatinka. Atrodo lyg plaukai būtų suspausti, o Mandy plaukai tokie purūs. Tačiau man asmeniškai tai yra panašiausia šukuosena SP.

Panelė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.30 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rayka
Rayka
Pradedantysis
Na ką keliu iš naujoJau buvau čia prirašius ir netyčia viskas išsijungėX(Tai labai atsiprašau,kad to Houmerio nerodo,nes tiek daug konkursu,kad niekas nebetelpa į galeriją ir reikia pratrinti ir taip atsitiko su HoumerioNa tai aprašymas tas pats tik va nuotraukėlė:

Na,o dabar apie įgarsintoja.Pirmiausia galvojau pavaizduoti kažką iš Simpsonų,bet aprangos vis nesigavo ir nesigavo tad galiausiai priėjau prie "Kempiniuko Plačiakelnio".Atsimenu,kad seniau labai mėgau žiūrėti šį filmuką.Mano pasirinkta įgarsintoja yra Carolyn Lawrence kuri įgarsino Sendę.Sendė man patiko,nes ji yra protinga-tokia kaip ir aš (na bent jau taip manau)Taigi apie Carolyn Lawrences aprangą!Ji apsirengusi juoda bliuskute,nesupratau kas ten ištįses iš po palaidinės ,bet man rodos čia taokia yra ta bliuska tai aš taip ir pavaizdavauToliau juodos kelnės ir tokie gana gotiški batai.Taip pat uždėjau vardo kortelęSu akiniais buvo problemų,nes formą radau,bet tinkamos spalvos nebuvo,taigi parinkau pilkos spalvos akiniusŠi moteris turi trumpus šviesius plaukus,makiažo turbūt nelabai matosi,bet uždėjau šiektiek pikšvų šėšėlių ir žinoma padažiau lūpas ryškiai raudona spalva.Taip pat galima pamatyti mažus auskariukus tai aš įdėjau mažyčius perliukusTaigi Carolyn Lawrence :


Ir mano panelė:
Taigi dar norėčiau pridurti,jog labai džiaugiuosi sudalyvavusi tokiame įdomiame konkurse ir prisiminiau vaikystėa filmukusTaip pat norėčiau padėkoti varžovėms už gerą konkurenciją ir nesvarbu kokią vietą užimsime-svarbu,jog gerai praleidome laiką!Didelį AČIŪ tariu šio konkurso kūrėjai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.01 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Michella
Michella
Meistras
Finaliniai rezultatai:

Kadangi finalas, nesupykit labai, kad kibsiu prie kiekvienos smulkmenos

_samara_, Detalės atliktos iki smulkmenų, apyrankės, batai ydomiai atrodo, na tiesa liemene (ar čia švarkas) nelabai panašus, bet panašesnių ko gero sp ir nėra. Beje galėjai odą patamsint vienu lygiu 8
LadyEla, Mandy Moore apranga tikrai labai paprasta (dėl patų skonio reikalas, man taip pat jie keistoki, turėt norėčiau, bet vargu ar kur eičiau.. moteriška logika ) ir atlikata ji tikrai labai panašiai tik dėl tų batų, žinau kad panašesnių nelabai buvo, bet.. 9
Rayka, ydomiai čia su tuo sijonu sužaista, bet visai neblogai atrodo. Kaip ir viskas vietoj, tik akinius galejai juodus dėt, tarkim is darbo aprangų, ten kad ir ne su tokiais storais rėmeliais, bet manau vistiek gražiau atrodytų, šitie tiesą sakant visą vaizdą gadina.. 9

Endriukx, dėja derinio neįkėlė, o gaila, tad atsiskaičiusiom nekyla grėsmė iškristi

Taigi, Laimetojos

1 Vieta _samara_, išviso surinkusi 54 taškus Sveikinimai!!!
2 Vieta LadyEla, išviso surinkusi 52 taškus
3 Vieta Rayka, išviso surinkusi 51 tašką

Sveikinimai
-----------------------------------------------

Dėl prizų atsiėmimo:

Rayka ir Lady Ela, netgi tuoj pat einu ir pakviesiu į simonas sako žaidimą su laimėta suma (jei netinka žaidimas, tj parašykite)
_samara_, vis dėlto kaip prižadėta deimantinis prizas, tai man parašyk į pm Pažiurėsiu ar išvis turiu saskaitos Jei ne eisiu vakare pasipildyt ir tikiuosi su taip prizų dalinimai susitvarkysiu iki vakaro

Dėkui už dalyvavimą, dėkui Rayka už gražius žodžius Tikiuosi nenuvylė konkursas ir nenuvyliau aš kaip organizatore, ir vertintoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.01 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LadyEla
LadyEla
Didmeistris
Didelis dėkui už tokį įdomų konkursą! Kiekvieną kartą pamačius naują temą reikėdavo gerokai pasukti galvą ;D Tai tikrai nebuvo vienas iš paprastesnių ar lengvesnių konkurso, bet man vis tiek labai patiko. Mėgstu iššūkius
Ir žinoma, sveikinu kitas laimėtojas. Juk mes visąlaik buvome taip arti, o galutinis rezultatas buvo be galo panašus - skyrėsi vos keli taškeliai Sveikinimai! Ir ačiū už prizą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai