Tema sukurta: 2020.04.10 13:36
2020.04.10 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


faina88
faina88
Naujokas
labas,manau as cia esu neviena tokia,kuri iesko artimos sielos... tad pradekim su trumpais ,konkreciais norais ir prisistatymais Esu 28m is LT {jai kam bus aktualu,parasysiu is kur konkreciai} ieskau draugo,kokio?ivairiapusisko nekvailo,bet ir ne mokslo daktaro,deja linksmo,aistringo,megstancio kava,gamta ir gerus fimus. tam kartui tiek DABAR TAVO EILE PRISISTATYTI,IR PASAKYTI KO NORI)))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.10 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Velniava, t. m. dr. netinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.10 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatas62
Donatas62
Pradedantysis
38metai, kavos 3-4 puodeliai per diena, nedurnas, ne moksliukas, megstu gerus realistiskus filmus, aistra priklauso nuo tam tikru aplinkybiu. Absoliuciai be zalingu yprociu, zodziu, kaip sakoma tokiu nebuna, bet as esu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.12 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


doppelkupplung
doppelkupplung
Naujokas
29 metai. Del savo kvailumo/protingumo pats nustatyti negaliu, lai sprendzia kiti. Tevai ir kolegos darbe sako, kad esu linkmas, kavos kartais isgeriu, filmus kartais irgi paziuriu, bet labiau esu linkes laika gamtoj praleisti. Ko noriu? Pradziai butu nerealu tiesiog pabendrauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.14 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arvaidas5
Arvaidas5
Naujokas
Domina ir mane pazintis su tavimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.15 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Donatas62
Donatas62
Pradedantysis
Negalejai ramiai praeit? Ka gi atsakysiu. Siaip ne tavo reikalas, ka , kur, ir aplamai keicia kazkas kazka ar nelabai. Ejai savo takeliu ir kulniuok sau toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.20 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


faina88
faina88
Naujokas
tema neskirta diskusijoms. Pasiskaitykit,suprasitkam nedaina visi norintys susipazinti su manimi,rasykit i pm,o kiti ieskantys,dekite savo skelbima,(aprasyma cia)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.04.20 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
tai isikelk nuotrauka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.19 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vytautas658
Vytautas658
Naujokas
birute29
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.19 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vytautas658
Vytautas658
Naujokas
birute29
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.05 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raimondas187
Raimondas187
Naujokas
as esu su pukste zalingu iprociu. tiesa sakant nesitikiu cia su kaskuo susipazinti nes cia renkasi tokie kurie draugas.lt nieko nepese deda skelbimus i liuksa. useless
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.05 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raimondas187
Raimondas187
Naujokas
ir kodell naujausios zinutes apacioje. kaskoks bardakas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.05 07:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Raimondas187 rašė:

as esu su pukste zalingu iprociu.


zalingi iprociai nieko nelemia, dazniausiai merginos prisitaiko, kitos ir pacios ju turi, tiksliau igauna per visokius klubus, vakarelius ir orgijas. kiek pazistu vienisiu, tai kaip taisykle apie 80 proc. ju be zalingu iprociu. nelabai merginos megsta tokius be "zalingu" iprociu, praktiskai viskas kas perdaug yra zalingas iprotis. net perdetas supimasis karuseleje ar semkiu gliaudymas gali buti zalingu iprociu. o tie kas ruko geria, tai irgi gal jie turi polinki i vienas ligas, bet ju visiskai neima kitos ,tarkim persalimo ar kitos ligos.
aisku jei pats turedamas zalingu iprociu ziuri i merginas kurios ju neturi, tai sunkiau kazkiek, nes nesutampa mentalitetas. rinkis per pazintis jei geri, tai rinkis kad ir mergina gertu juodai, tik tokios seimos buna tvirtos. tas pats ir su visais kitais zalingais iprociais. blogiausia kai valdzia pradeda nurodinet kas yra zalingas iprotis - taip artejam link diktaturos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai