Santrauka: laimes ratas
Tema sukurta: 2017.04.30 11:37
2017.04.30 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Migdolas9
Migdolas9
Meistras
sveiki,vakar buvau prisijungus,bet siandien laimes ratas nuo naujo prasidėjo,kaip suprast čia? :D panelės vardas Elitta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaDiSOnn
MaDiSOnn
Meistras
Migdolas9 rašė:

sveiki,vakar buvau prisijungus,bet siandien laimes ratas nuo naujo prasidėjo,kaip suprast čia? :D panelės vardas Elitta


Jis nuo naujo prasidėjo todėl, kad vakar turbūt pamiršai ji pasukti. Kad buvai prisijungusi to ne gana, reikia dar nepamiršti ji pasukti ;).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.30 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Migdolas9
Migdolas9
Meistras
MaDiSOnn rašė:

Migdolas9 rašė:



sveiki,vakar buvau prisijungus,bet siandien laimes ratas nuo naujo prasidėjo,kaip suprast čia? panelės vardas Elitta




Jis nuo naujo prasidėjo todėl, kad vakar turbūt pamiršai ji pasukti. Kad buvai prisijungusi to ne gana, reikia dar nepamiršti ji pasukti .

pasukau dar 500doleriu laimejau,o siandien man nuo 2dienos skaiciuojasi tas ratas,del tu ir klausiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MaDiSOnn
MaDiSOnn
Meistras
Migdolas9 rašė:

MaDiSOnn rašė:

Migdolas9 rašė:

sveiki,vakar buvau prisijungus,bet siandien laimes ratas nuo naujo prasidėjo,kaip suprast čia? panelės vardas Elitta


Jis nuo naujo prasidėjo todėl, kad vakar turbūt pamiršai ji pasukti. Kad buvai prisijungusi to ne gana, reikia dar nepamiršti ji pasukti .


pasukau dar 500doleriu laimejau,o siandien man nuo 2dienos skaiciuojasi tas ratas,del tu ir klausiu


Jeigu sakai, kad šiandien skaičiuojasi 2 diena, tai galbūt reiškia, kad ne vakar pamiršai pasukti, o užvakar ?
Nes nemanau, kad jis galėtu atsinaujinti tau pasukus jį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.01 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Migdolas9 rašė:

sveiki,vakar buvau prisijungus,bet siandien laimes ratas nuo naujo prasidėjo,kaip suprast čia? :D panelės vardas Elitta


Balandžio 28 d. apskritai nebuvote prisijungusi prie žaidimo.
Savaime suprantama, kad ratas anuliavosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai