Tema sukurta: 2017.07.22 20:03
2017.07.22 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KotrynaViena
KotrynaViena
Naujokas
Sveiki,

Grįžau gyventi į Lietuvą ir svarstau, kurį banką rinktis sąskaitai atsidaryti ir taupyti. Visiškai neturiu žalio supratimo, kur yra geriau ir skaityti internete galiu bet ką, bet norisi žmogiškų komentarų - kaip kas susidūrę, kokie atsiliepimai?

Svarstau tarp DnB ir Swedbanko - berods, populiariausi? Esu buvusi tik Swedbanke, šiame skyriuje: http://www.panorama.lt/paslaugos/swedbank-klientu-aptarnavimo-skyrius - tai įstrigo malonus aptarnavimas. Bet ten net ne man reikėjo, tai daugiau nelabai ką ir galiu pasakyti. O apie Dnb išvis nieko nežinau.

Labai lauksiu patarimų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.22 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
KotrynaViena rašė:

Sveiki,



Grįžau gyventi į Lietuvą ir svarstau, kurį banką rinktis sąskaitai atsidaryti ir taupyti. Visiškai neturiu žalio supratimo, kur yra geriau ir skaityti internete galiu bet ką, bet norisi žmogiškų komentarų - kaip kas susidūrę, kokie atsiliepimai?



Svarstau tarp DnB ir Swedbanko - berods, populiariausi? Esu buvusi tik Swedbanke, šiame skyriuje: http://www.panorama.lt/paslaugos/swedbank-klientu-aptarnavimo-skyrius - tai įstrigo malonus aptarnavimas. Bet ten net ne man reikėjo, tai daugiau nelabai ką ir galiu pasakyti. O apie Dnb išvis nieko nežinau.



Labai lauksiu patarimų :)
Pasakysiu tik tiek kad visi bankai Lietuvoje labai pasikele yra ir jei tu ne koks verslo klientas ar nesi pertekes pinigais jiems esi neidomus ir jie su tavim bendrauju tik is gailescio kaip su kokiu mulkiu . Seniau tokiems neidomiems didesniems bankams buvo Snoro kioskeliai kai ju nebeliko visai pasikele . O svedbanko nelabai rekomenduociau nes kazkur pries 10 metu palikti buvo saskaitoje 300 litu kas dabar butu apie 90euru tai is Svedbanko neseniai gavau laiska kad saskaita uzdaroma nes nera joje pinigu va ir suprask lyg kazkokius procentus turejo skaiciuoti uz indeli tik kazkodel saskaita liko tuscia .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.28 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
patarciau kojine, ar porfolio vadybininka patikima susirast
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.29 02:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Siūlyčiau grįžti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.29 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Kask po agrasto krūmu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai