Tema sukurta: 2007.01.19 20:42
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2017.06.27 10:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MRsDiana
MRsDiana
Pradedantysis
Aš siūlyčiau keliauti arba į Tailandą arba į Vietnamą. Kaip tik šiais metais lankiausi abiejuose. Patiko nerealiai! Bet net negalėčiau pasakyti kur labiau. Gal Vietname. O dar kaip tik dabar mačiau, kad lėktuvų bilietai į vietnamą gan pigiai parsiduoda. Gali pažiūrėti čia: https://www.baltictours.lt/keliones/vietnamas/ . O šiaip, jeigu norit pigiau, tai siūlau ir Tenerifę. Ir bilietai pigūs, ir pačiame mieste tikrai labai pigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.22 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Joncikas2
Joncikas2
Naujokas
Kaip tolimesnę šalį siūlyčiau Tailandą, jei norisi tikrai kitokios šalies kultūros, gamtos nei kur nors Europoje ir aplink ją. Mane pavyzdžiui sudomino net ir Pataja lietuvių kalba tik nedaug ką gero apie ją teko skaityti, bet anglų kalba jau įvairesnės nuomonės ir kiti siūlomi variantai ką pamatyti šiame mieste https://blog.ihg.com/what-to-do-pattaya , Manau verta asmeniškai aplankyti šį miestą ir įsitikinti kaip kas, nes manau kiekvienas pasirenka ką ten veikti Ar savarankiškai visgi keliauti geriau, ar perkant skrydžio ir viešbučio komplektą, tai nežinau. Pats per agentūrą keliavau, tai buvo daug smagiau ir ramiau keliauti. Teko naudotis airguru.lt , bet šiuo metu nėra tokio pat pasiūlymo, šis labai panašus į tą kurį pirkau Nors kiek skaičiau, tai tikrai ir savarankiškai keliauti yra įmanoma ir saugiai, tik reikia būti atidiems, atsargiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.24 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilkoasis
Vilkoasis
Naujokas
Manau jeigu esate tipinis dirbantysis Lietuvoje ir turite maždaug mėnesį atostogų per metus tai siūlyčiau rinktis , nes ten tikrai patirsite ir pamatysite daug bei tikrai prasmingai, o ne vien gulinėdami pleže, praleisite atostogas Mes patys šiais metais rinkomės kelionę į Indoneziją ir nesigailėjom nei minutėlės, netgi mielai pakartotume jeigu dar galybės neaplankytų kraštų nelauktų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.30 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Srove1
Srove1
Naujokas
Pritariu, taip pat esu už aktyvų poilsį, o ne gulinėjimą pleže. Na galima ir pagulėti, bet čia pakanka valandėlės ir toliau tada reikia veiksmo . Pirmą kartą gyvenime užsimaniau žiemą kur nors pakeliauti kur yra sniego sudomino slidinėjimas visgi . Gal yra tokių kaip aš, neslidinėjusių niekada, bet užsinorėjusių tokio poilsio? Jei yra, gal galit papasakoti kaip sekėsi? Kas svarbiausia ruošiantis tokiai veiklai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.10 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabriele661
gabriele661
Naujokas
Kiekvienas miestas manau turi kažką papasakoti, bet mes esam susižavėję Vietnamų, draugai keliavo tai sakė tokia turininga kelionė buvo, kad net mes klausėm seilę varvindavi, o nuotraukos gražumo.. Skrydžiai į Vietnamą ne tokie jau ir ilgi bei nuobodūs jei tiesiogiai. Tik kažkaip sunku Lietuvoj apskritai tokius rasti, jog kaina nekosminė būtų.. Gal kas keliavot? Iš kokios svetainės įsigijot bilietus? Mes kol kas apsistojom čia:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.23 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simpatulka4
simpatulka4
Naujokas
manau, kad kiekvienas labai individualiai renkasi, kur keliauti ir ką veikti. mes Lietuvą jau išvažinėję esam kurortus ir lankytinas vietas, bet abu su draugu dabar išsiilgom aktyvesnio poilsio ir nepažintų vietų. tai radom pigių skrydžių į Romą ir lėksim ten atradimų ieškot. mes mėgstam ir vaikščiot daug, mums geriau pavyzdžiui nuskrist kažkur va ir tada ten jau ieškot veiklų, bet tik negulėt pleže atsigulus.. per daug galimybių praleidžiam. tai va. nuomosimės gal dviračius ir lėksim.

šiaip patarčiau rinktis pagal temperatūrą ir sezoną vietas labai. kas nemėgsta karščio, tai ties pusiauju atostogauti tikrai nekažką bus ir labiau pavargs. o šiaip išbandykit kuo daugiau veiklų, pamatysit kas labiau patinka, kur verta nukeliauti. toks būtų mano patarimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.06.26 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius759
Darius759
Naujokas
Keliauk cia: https://youtu.be/8WWFOWw5UZg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.06.30 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FidelCastro1
FidelCastro1
Naujokas
simonux rašė:

Kaip issirinkti kur keliauti?Kur idomiau,geriau. Ar siaip fainiau? Ar vaziuoti slidineti ar plaukioti kokioj nors juroj ar vandenyne? Kur jums labiausiai patiko?Ka patartumet?


ČIa naįmanoma atsakyti. Reikia žinoti, ką mėgsti, ko nori, kiek pinigų turi ir taip toliau. Tarkim, kiti žmonės dievina kruizus, o man kančia dėl jūros ligos. Vieniem patinka, slidinėti, kitiem pliaže gulėti, kitiem po kalnus duotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.22 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zveigas
Zveigas
Naujokas
Aš galiu pasakyti, kad esame išbandę kelionių agentūrą www.labaspasauli.lt ir rinkomės tik jaunimui ir suaugusiems skirtą viešbutį. Važiavome į Turkiją http://labaspasauli.lt/keliones/nuodemingas-ir-triuksmingas-vasaros-uzdarymas-vienas-garsiausiu-turkijos-naktiniu-klubu-po-atviru-dangumi-summer-garden-ir-kokybe-garsejantis-jaunimo-judesio/

Tokių tusų dar nesu turėjęs. Nerealu buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.22 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Vienareikšmiškai patarčiau Balį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.08.22 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
Mielai dabar prie fontano nukeliaučiau https://skaitalas.lt/slovenijoje-atidarytas-alaus-fontanas-2127
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.03 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indrev90
indrev90
Naujokas
Pati ieškau naujos kelionės. Peržiūrėjau daugumą Lietuvos kelionių organizatorių (niekada negalvojau, kad jų tiek daug pas mus). Akis užkliuvo tik už tedo.lt, bet ten daugiausia pasiūlymų lėktuvo bilietui+apgyvendinimui, o aš noriu niekuo nesirūpinti, negalvoti "kaip čia iš oro uosto nukakti į miestą?" ir panašiai. Aš galiausiai apsistojau ties Ispanija ir novaturas.lt svetainėje (šiame puslapyje https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/ispanija) žiūrėjau pasiūlymus. Tai man didžiausias pliusas ir yra tai (ir man atrodo dėl to ir naudojiesi kelionių organizatoriaus paslaugomis), kad nereikės rūpintis pačiam NIEKUO. Ar brangiau taip išeina, ar ne, reiktų skaičiuot kiekvienu atveju ir aišku priklauso nuo šalies
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.26 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trudeckis
trudeckis
Naujokas
Gal kas buvot Kuboje? Esu prisiklausęs gerų atsiliepimų, kad ten labai unikali šalis, kuri lyg būtų užkonservuota kokiuose 50-uosiuose. Dar pliusas kad ten nėra labai daug turistų, nes kokie amerikiečiai kaip supratau važiuoja į aplinkinius kurortus. Galvoju imti kelialapį su nedidele grupe. Kasnors gal esat lankęsis Kuboj ir turit kokių patarimų ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.04 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Povilastic31
Povilastic31
Naujokas
trudeckis rašė:

Gal kas buvot Kuboje? Esu prisiklausęs gerų atsiliepimų, kad ten labai unikali šalis, kuri lyg būtų užkonservuota kokiuose 50-uosiuose. Dar pliusas kad ten nėra labai daug turistų, nes kokie amerikiečiai kaip supratau važiuoja į aplinkinius kurortus. Galvoju imti kelialapį su nedidele grupe. Kasnors gal esat lankęsis Kuboj ir turit kokių patarimų ?


Sveiki, buvau Kuboje praėjusį rudenį. Mes pailsėjome Havana, man patiko. Jis turi savo atmosferą. Labai skanus maistas ir nebrangus apgyvendinimas. Beje, čia aš nusipirkau bilietus - Apskritai klimatas yra labai malonus. Kaip vietiniai barai. Iš pradžių bijo ten skristi, bet mano draugai mane įtikino. Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.05 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Povilastic31 rašė:

...Beje, čia aš nusipirkau bilietus www...


Nevykėlis bilietų ar kelionių pardavėjas šūdą mala :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tauragnas
tauragnas
Naujokas
Nesenai keliavome su drauge į Turkiją, bet norėtumėm kurnors toliau, į Tailandą pvz, o aš laukiu paaukštinimo, tai pinigų vėliau kaip ir bus. Bet galbūt kasnors esate ėmę paskolas kelionėms? Ar verta, kur verta, arba šiaip kaip pigiau į tolimus kraštus keliaut?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.27 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vietine2
vietine2
Naujokas
Taip, kaip tik su vyru buvome pietų Amerikoje, tiksliau Čilėje. Puiki šalis, žmonės labai šilti, ir šiaip netokia pavojinga kaip kokia Venezuela arba Meksika. Ir atsakant į klausimą, taip keliavome pasiemę vartojimo kreditą iš https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola , o jo visgi reikėjo nes didžiają dalį savo santaupų esame investavę. Gal ir slidus dalykas tie greitieji kreditai, bet manau jeigu turi geras pastovias pajamas, tai yra atveju kai duoda šiek tiek patogumo ir laisvės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.07 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva476
Ieva476
Naujokas
O kaip su nuvykimu į Kubą, apgyvendinimu? Ar yra gerų kelialapių (jei išvis jū yra)? ar lengva patekti? Dar nieko nesidomėjau, bet jau po truputį manau pradėsiu žiūrėtis kas kur kaip tai va būtų įdomu išgirsti iš tų kurie buvę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.08 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Reklamistai vėl eterį teršia. Blogis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.12 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ieva476
Ieva476
Naujokas
Jeigu nori nieko nemastyti ir tiesiog atsipalaiduoti tai varyk į poilsines keliones- Kroatija, Graikija, Turkija. Gulėsi hamake ir džiaugsies gražiais debesim. Bet jeigu nori veiklos tai yra pilna puikių vietų ir Lietuvoj ir aplinkinėse šalyse (veiklą tai turiu galvoje- galerijos, pilys, draustiniai), šis gidas man visai patiko https://theculturetrip.com/europe/lithuania/articles/the-8-most-adventurous-activities-in-the-baltics/. Jeigu norisi "patūsint" taip sakant tai Ibiza arba Maljorka ( https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/ispanija/maljorka ), jos šalia viena kitos, Ispanijos salos. Kitas dalykas biudžetas, bet kaip ir sakiau, yra daug įdomių vietų ir veiklų ir Lietuvoj ir šalia. bet jei norisi visiškos egzotikos tai yra last-minute skrydžių į Tailandą gan dažnai čia ( https://www.sofatravel.lt/paskutine-minute ) viskas įskaičiuota, tai irgi šioks toks poilsis, nekvaršinant galvos apie kambarius ir maistą, transportą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai