Tema sukurta: 2017.12.01 15:12
2017.12.01 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Criptocritc
Criptocritc
Naujokas
Sveiki ,
Noriu pasidalinti savo mintim : nors labai trumpa, bet jau NEnuostolinga patirtim apie kripto valiuta. Nieko nenoriu izeist, nieko nenoriu reklamuot, o tiesiog pasidalinti subjektyvia nuomuone, kurie pabandę gali tapti gera perspektyva, gal net ir uzdarbiu. Na turbūt kas yra Bitcoinas visi zinom. Na jai pats Microsoft Bilas Geitsas prabilo, kad tai jau yra nebekontroliuojamas procesas. Tai mano nuomuone tai yra pasaulio valiutų ateitis, kuri palaipsniui ( galbūt ) išstums iš rinkos tokias valiutas kaip USD, RUB, GBP ir konvertuosis į "Trumpcoin" , "Putincoin" ar "Poundacoin" :) :) :) Bet cia tik mano sapaliones, tikiuosi taip nebus. Na visi pamenat kai pasirode Bitcoinas , visi ji sutikom skeptiskai ir sakem kas per šudas. Šia diena daug kas sako ( tame tarpe ir aš ) EIK tu pachlon kur aš buvau prieš dešimt metų. Taip kas pradėjo tai prieš dešimt metų šia diena turbut milijonieriai, o galbūt ir milajardieriai. Na iškart kyla gera lietuviška patarlė " Traukinys šikančių nelaukia ". Na čia iš tos serijos kai prieš 10 metų pasirodė IPhone visi buvo šoke, na dar po 10 metų šis aparatas turbūt mums padės uzpakalius nusivalyt ;) Taip technologijos eina pirmyn ir niekur nuo to nepabėgsi. Dabar iškyla klausymas kaip gauti ta Bitcoina. Mano nuomuone deja, jai tik pradejot, tai šaukštai po pietų. Jo net neapsimoka kasti ( oi sorry, kad bitkoina išgauti vadinama kasyba ) , nes elektros išlaidos viršija pajamas ir kai pasiskaitai straipsnį, tai mes brangus lietuvi prieš pasauly esam skruzdeliukai :) :) :) jai kam įdomu :
https://verslas.lrytas.lt/rinkos-pulsas/2017/11/28/news/virtualios-valiutos-kasyklos-ryja-triskart-daugiau-elektros-nei-lietuva-sunaudoja-per-metus-3699932/
Nu joooooo :) :) :) :) Kazkoks vienas kiniečių angaras prikištas "minerių" ir "vaizduškių" ryja tris kartus daugiau negu visa Lietuva :) :) :) O kur dar Rusija, Jav, Islandija ir tt. Ka tai rodo mieli tautiečiai, kad tai bus netolimoje ateityje revoliucija valiutos rinkoje ir viska atsiskaitinesime mobiliakais arba super duper irenginiais: "Krc" popieriuku piniginėje nebeliks. Na tai kaip gauti ta kripto valiuta? Yra kiek man zinomi trys budai namų salygom:
1) Pelningiausias variantas: Vadinamas Miningas ( kasyba ): a) prisiperki mineriu ir vaizduskių kurios kainuoja nuo 10.000 eur iki 20.000 eur. b) Moki ESO kosmine saskaita :) :) :). c) Nusiperki ausu kamštukus. Komentaras: Taip galutiniam variante tu praturtėsi, bet nuo to triukšmo tu nuprotėsi.
2) Rizikingiausias variantas: Birza. Perki ir parduodi, perki ir parduodi, perki ir parduodi bumt ir nieko neturi. Komentaras: Geriau nueit i kazino, juoda ir raudona , verslo formulė +100proc -100proc, kaip pasiseks. ( Azartiskiems zmonems tikrai nesiūlau ).
3) Mazai pelningas, bet patikimas: Cloud miningas: a) nusiperki licenzija tinklapyje ir įkinkai i darbą savo kompą. b) Ieskai ,kaip aš vadinu automatizuotu ir uz uzduotis atsidekojanciu tinklalapių su affiliate programa.
Na ir aš kaip biednas ir pusiau emigravęs lietuvis , nusprendziau išbandyti savo jėgas pasiduodamas šiai psichozei, turedamas tik kompą ir mobiliaką. Nu ir ka, visai neblogai sekasi. Po dideliu paieškų, testavimo ar moka ar nemoka, pasirinkau 3.b) variantą. Pirmo mėnesio uzdarbis buvo 19 eur, antro menesio uzdarbis 83 eur, na trečio menesio uzdarbis jau malonus akei. Ziuresim kas bus toliau. IŠKART PERSPĖJU: tai neturi būti pagrindinis jūsu uzdarbis ar svajonių išsipildymo metas, tai turi buti konvertuojama tik kaip pramoga. Bet niekados taip nereikia kalbėti, gal kam ir pavyks iš to ir praturtėti. Tai va po ilgų testavimų, info trūkumo ir įsitikinimų ar mokus ar nemokus, suradau neblogą variantą. Pabandysiu pasidalinti savo subjektyvia nuomuonę ir komentaru nuo ko reikia pradėti. Dar kartą kartoju visi tinklalapiai kuriuos rekomenduosiu yra mokus. Tuo teko patirti savo kailiu. Dėl kitų nesu istikinęs dėlto nerekomenduoju nebent kas patyrę patys pasiūlysite worldcryptocritic@gmail.com
Pirma: Susikurti nauja emailą. Komentaras: na jai esi drąsus ir nebijai hakeriu naudok savo pagrindinį emailą.
Antra: Uzsiregistruoti arba susikurti elektronine piniginę. Komentaras: Na internete šmezuoja kokiu tik nori piniginių. Principas vienodas, visi lupa kosminius mokesčius uz pavedimus ir valiutos konversija. Anokia čia naujiena nueik i Swedą ar Sebą uz betkokia paslaugą sumoki po 3eur. Iš to bankai ir gyvena. Po ilgų paieškų išsirinkau mano nuomuone nebloga variantą. Tolimesne nuoruodą nukopijuokite ir uzserigistruokite. Tam reikalui ir tik šiam galit naudot pagrindinį savo emailą.
https://spectrocoin.com/lt/registracija.html?referralId=3873979158
Dėl ko spectrocoin:
a) Įmonė registruota Anglijoje ir turi ofisą Vilniuje Vilniaus g 31. Kaip suprantu tai vieno Lietuvos veikėjo produktas. Jai kas atsitiktu, ar dingtu pinigai, būtu galimybė pasibelsti i duris ir paklaust: Kur mano pinigai gyvai, o ne kreiptis kazkur i JAV, Kiprą, Seišeliu salas ar "fig znajet" kokia ramiojo vandenyno salą :) :) :)
b) Pirmam kartui įdedant ar išimant pinigus pareikalavo asmens dokumento. Tai yra gerai rūpinamasis jūsu saugumu, kad tik jūs o ne kazkas kitas galetu naudotis jūsu paskyra.
c) Gan operatyviai atsako į iškilusias problemas, o kai paskambinau tai net nustebau lietuviškai atsakė.
d) Pinigus įnešti ir išimti galima per banko saskaita, perlo terminalą, pay post ar ta pačia visagalę Maximą :) :) :)
Na dėl to ir nusprendziau draugauti su šia pinigine. Na toliau kaip gauti ta kripto valiuta buitiniu būdu. Išbandziau daug tinklalapių, bet deja kaip visad atsiranda apgaviku ir laiko vagių. Ypač nerekomenduoju prasidėti su tais tinklalapiais kurie siūlo pasakiškus procentus. Ty elementari finansinė piramidė, o baigtis kaip istorija byloja prarasti pinigai. Tad parekomenduosiu tik tuos puslapius kurie tikrai moka. Šiam reikalui patarčiau susikurti atskira emailą.
Nukopijuokit, uzserigistruokite ir sutikite su tinklapio sąlygom:
https://coinpot.co
Kas tai yra. Tai yra analogas Spectrocoinui tik studento lygmenyje kitaip Microwalet :) :) :) Jis jungia 6 tinklalapius kuriuos išvardinsiu apačioje. Akimirksniu perveda surinkta kripto valiuta į savo sistemą. Be šio tinklapio negalėsit uzsireigistruoti kitus tinklalapius.
Privalumai:
a) Turi 5 kripto valiutas Bitcoin, Dash, Bitcoincash, Litecoin, Dogecoin
b) Nemokamai perveda i Spectrocoiną ( Spectrocoinas turi Bitcoin, Dash, Bitcoincash )
c) Nemokamai ir betkokį kieki konvertuoja tarpusavy
d) Turi miningo funkciją
Trukumai :
a) Rankiniu būdu pervedami pinigai o tai uztrunka iki 48val ( Kiek vedziau į Spectrocoin niekados nepavede)
Ačiu uz supratinguma netrinkit ref :) :) :) :)
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam DASH
http://moondash.co.in/?ref=E5A58B2EABEF
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam Bitcoinus
http://moonbit.co.in/?ref=8a5d777d8712
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam Dogecoinus
http://moondoge.co.in/?ref=fff7b3cb5800
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam Litecoinus
http://moonliteco.in/?ref=682d10ba060e
Komentaras: Visi tinklalapiai tos pačios formos. Išpradziu rezultatai atrodys niekiniai, bet kuo dazniau apsilankysite ir kuo dazniau reikalausite tuo rezultatai bus mieli akiai ir piniginei :):):) Ypač rekomenduoju surinkti premijų procentus.
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam Bitcoinus
http://bitfun.co/?ref=760096825E29
Komentaras: Galit reikalaut Bitcoinu kas 5 minutes, o jei atsibos yra gana neblogi zaidimukai, kol lauksit naujo reikalavimo.
Toliau po registracijos Coinpot, nukopijuojam nuoruoda ir suvedam emaila, renkam Bitcoinus
http://bonusbitcoin.co/?ref= 6B705D7D641C
Komentaras: Galit reikalaut Bitcoinu kas 15 minučių.
Čia jau iš kitos operos tinklalapis kuris gan greit renka Litecoinus
https://ltcminer.io/236699
Komentaras: Tinklapis paprastas kaip 5 kapeikos. Suvedam litecoino pinigines adresa ir pradedam kasybą.
Privalumas: Gan greit kasa Litecoiną
Trūkumas: Turi bėda kas valanda reikia refresinti puslapi, litecoino pervedimas uztrunka iki 5 dienų. Bet perveda :) :) :)
Dar vienas Bitcoinu tinklapis, azartiškiems zmonems nesiūlau.
https://freebitco.in/?r=9325938
Komentaras: Privalumas turi miningo funkcija, kas valandą duoda bonusa, turi loterija ir dvigubinimo aparatą. Bitcoinu pervedimas uztrunka iki 5 dienų. Trukumas: vargo vakariene azartiskiems zmonems arba daug turi arba nieko neturi. Bet gal jums pasiseks :) :) :)
Aš tikiu, kad yra labiau pasiekusių zmonių šioje srityje, tad su mielu noru kviečiu pasidalinti mintimis, klausymais, kritika, dziaugsmu ar net neapykanta. Rašykite i emeila worldcryptocritic@gmail.com . Į protingus klausymus stengsiuos atsakyti protingiau, į durnus klausymus irgi stengsiuos atsakyti protingai :)
Sėkmes kasyboje :) :) :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.12.13 01:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SiDar
SiDar
Naujokas
Oj kiek daug prirasiai :-) dar nepaminejai nicehash kuris nunese 70 milijonu $ kasinetojams, man dabar pristabde atseit viena claudingo kompanija kasyba tipo kraustos i kita sali ... taip, kad apart kranu kuriuos paminejai visa kita rizikinga, bet nerizikuosi ir neturesi ... Manau niekada nevelu pradejau rugsejo menesi, kai bitkoinas kainavo 4000$ , tuometu pazystamas pasake jog veluoju 7 metus, dabar gi bitkoino kaina pakilus daugiau nei 4 kartus, taip kad net nieko nedarant, o tik nusipikus BTC galim gaut nemaza pelna .... Prognozes gana idomios ... jog kils iki 100 tukst $ ar net milijono (zinoma yra rizika ir viska prarast del to reik daryt viska su protu :-) Pradinukams pradet kasyba siulyciau su patogiu puslapiu ir programa ebotu jame galima pasirinkt is daugelio tinkamu perspektyviu valiutu ir jas keist ar i BTC ar i $, beje is to uzdirbt galim nuo 40% iki 200% per para! Manyciau dar nebloga programa minargate nieko nemastant pasileidi, pasirinkes reikiama virtualia valiuta ir mainini (jei kils klausimu kreipkites) reik zinoma nurodyt virtualios valiutos adresus ... Siaip yra gan idomiu variantu ir daugiau jei ka sudomins kreipkites galiu pasidalint patirtimi :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2018 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai