Santrauka: Vienžo, kadangi užp.... skaityti vyrukų verksmus kiekvienoj eilinėj temoj, kad mus domina tik $, prašom argumentuoti čia
Tema sukurta: 2009.04.27 18:55
Pirmas Atgal 371 372 373 374
2009.11.13 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
MrProper, ne, aš nekalbu apie tyrimus dėl išradimų, kalbu apie tyrimus, esą moterys materialistės. Tai jau ne gabumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Gerai, buvo malonu pasibarti, bet čia turiu keliauti, einu padėsiu algos sočiai kosmetikos parduotuvėje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Joyce rašė:

MrProper, ne, aš nekalbu apie tyrimus dėl išradimų, kalbu apie tyrimus, esą moterys materialistės. Tai jau ne gabumas.


Joyce rašė:
Knaisiojimaisi "kas kur daugiau" nėra žeminimas?


O aš laikausi nuomonės, kad net ir tokie tyrimai atliekami vardant tyrimų, vardan mokslo, tikintis, kad ir didžiausioje iš pirmo žvilgsnio nesamonėje galima atrast aukso. Tikrai negalvojant apie kažkokius pažeminimus moterims. Kas kita - kaip tai pateikia media, ir nekritiškai medios nuomonę pasigaunantys skaitytojai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Joyce rašė:

MrProper, ne, aš nekalbu apie tyrimus dėl išradimų, kalbu apie tyrimus, esą moterys materialistės. Tai jau ne gabumas.


Na va, vėl pati užlipai ant to paties grėblio - tyrimai apie gabumus galimi, o apie trūkumus ne - ir dar kalbi "aš nekalbu apie JOKIUS draudimus, čia pats išsigalvojai."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Decorus grįžo... Matyt Joyce labai pasiilgęs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.13 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
ilgiausias rašė:

Na va, vėl pati užlipai ant to paties grėblio - tyrimai apie gabumus galimi, o apie trūkumus ne - ir dar kalbi "aš nekalbu apie JOKIUS draudimus, čia pats išsigalvojai."


Tai ne apie trūkumus, o tiesiog dergimasis, tokio lygio kaip "vyrai mąsto pimpalu". Ir apie draudimus nekalbu, kalbu, kad tokius straipsnius vertinu kreivai, nes jie paprasčiausia populiariosios medijos dalis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.18 02:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
visus tai domina, merginas ir, bet kiek stipriau nezinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 371 372 373 374
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai