Santrauka: Papasakokite kas jums nutike labai labai keista
Tema sukurta: 2007.04.08 19:54
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.04.08 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simonux
simonux
Naujokas
Man yra labai idomu suzinoti kas keista nutinka kitiems?Pamastytii kodel?Siaip stebetis.O gal kam nors buvo nutike labai panasiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.08 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
nu tarkim ejni nakti per kapines ir tokios liepsneles ish zemes uzsidega ir uzgesta, labai panasios i ziebtuvelio liepsneles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.08 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emexas
emexas
Patyręs
nu tai lavonas matyt parukyt sumane
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.08 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
zinai, panasiai ir ash galvoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eleonora
Eleonora
Naujokas
kai per kapines eini ir matai liepsneles,tai zinok,kad cia ne lavonai parukyt sumane.Cia sudega cheminis junginys PH3,kuriuo yra kauluose,ir kai kaulai suyra,PH3 prasiskverbia prodirva ir deguonyje sudega.viskas labai paprasta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
na, nemanau, ar bent neatsimenu, kad apart deju vu buciau apturejus koki keista nutikima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
sline tai pamates turbut dejei i kojas kiek galejei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Originally posted by: Eleonora

kai per kapines eini ir matai liepsneles,tai zinok,kad cia ne lavonai parukyt sumane.Cia sudega cheminis junginys PH3,kuriuo yra kauluose,ir kai kaulai suyra,PH3 prasiskverbia prodirva ir deguonyje sudega.viskas labai paprasta


Sita ash jau zinojau Kazkada epr chemija mokemes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.11 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Olenka
Olenka
Didmeistris
galit tiketi galit net ne.
1. kai man buvo gal 10 vienas debilas mete i mane toki lig dangti astriais galai, bet kai jis skrido, atrode kaip filme, tai letai, tai spejau pabegt.

2. tokia pat istorija su biljardo kamoliu, vienas draugas muse, kamolis soko ir skrido tiesiai man i galva tas momentas irgi atrode toks letas.

krc matrica
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.11 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
matrica gerai ,gaila tik "ant exstrymo" pasireiskia :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.11 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
man buvo nutiko labai daug keistu dalyku, ir vaikysteje ir dabar. vaikysteje tai neskirsciau dalyku i keistus ir nekeistus, nors dauguma dabar prisimenu ir pasiurpstu. vaikystej buvau daug kartu prie mirties ribos ir mane vis kasnors isgelbedavo: karta vos nepalindau po autobusu, supausi ant sugedusiu supyniu ir per plauka ant manes neuzkrito gelezines konstrukcijos dalis, manes vos neuzpuole sou (rotveileris), bet pribeges snopuodamas prie manes staiga apsigalvojo ir pasuko atgal, taipogi viena kart persisveriau per balkono krasta ir neiskritau is 5 auksto tik delto, kad uzsikabino sukneles dirzas uz vinies ir tetis spejo paciupti, matydavau kaip namuose pradedavo judeti daiktai (cia jums tikrai pasirodys keista, bet nieko nefantazuoju, norit tikekit norit ne). o dabar labai daznai pildosi sapnai, pagalvoju apie koki nors zmogu ir jis man paskambina arba paraso zinute ir panasios smulkmenos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Originally posted by: Chimera

man buvo nutiko labai daug keistu dalyku, ir vaikysteje ir dabar. vaikysteje tai neskirsciau dalyku i keistus ir nekeistus, nors dauguma dabar prisimenu ir pasiurpstu. vaikystej buvau daug kartu prie mirties ribos ir mane vis kasnors isgelbedavo: karta vos nepalindau po autobusu, supausi ant sugedusiu supyniu ir per plauka ant manes neuzkrito gelezines konstrukcijos dalis, manes vos neuzpuole sou (rotveileris), bet pribeges snopuodamas prie manes staiga apsigalvojo ir pasuko atgal, taipogi viena kart persisveriau per balkono krasta ir neiskritau is 5 auksto tik delto, kad uzsikabino sukneles dirzas uz vinies ir tetis spejo paciupti, matydavau kaip namuose pradedavo judeti daiktai (cia jums tikrai pasirodys keista, bet nieko nefantazuoju, norit tikekit norit ne). o dabar labai daznai pildosi sapnai, pagalvoju apie koki nors zmogu ir jis man paskambina arba paraso zinute ir panasios smulkmenos


telepatija...pagalvok apie raganos profesiją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asdggqergebwebw
asdggqergebwebw
Pažengęs
apie psichologine pagalba jai reik pagalvot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
Originally posted by: sinokio

apie psichologine pagalba jai reik pagalvot


vaje koks samojis nors kazko panasaus ir tikejaus. zinok sinokio nesijauciu psichologiskai nesveika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
Taip jie visi sako
As pvz ismokau pirma plaukti atgal, po to i prieki
Mano pusesere mate, kaip jos kava pati pradejo maisytis(saukstelis)
O pas mano krikstamote (ne feja) yra kambarys, kuriame mire prosenele.Tai i ji joks gyvunas neieina(suni gali vadinti mesos gabalu masinti-neina)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
gyvunai geriau mato nei zmones ir energetika turbut kazkokia jaucia negera. manyciau tame kambary ne vieta ir zmonems, jei net suo nenori ieiti. mano katinas irgi daznai ziuri i kazka ko as nematau - kartais visas pasisiausia ir seka akimis kazka nematoma slenkant per kambary. blemba, kaip nejauku pasidaro arba ziuri i viena kampa ir snypscia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
man tai labai baisu buvo, kai, gal pries kokius 4 metus, nakti ejau pro baznycia ir siksnosparniai (gal kokie 10) isskrido is jos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svogunelis
Svogunelis
Pradedantysis
O as tik klinikine mirti buvau patyres Visia smagu buna kai sirdis sustoja To jausmo pamirsti neimanoma
ps. I ligonine patekau del avarijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasiklydau
pasiklydau
Pažengęs
as gal pries kelis metus sedejau kambary ant sofos (buvo naktis ir sviesa buvo neijungta, vienu zodziu buvo lb tamsu) atsistojau ir man kazkaip pasirode kad pakilau koki metra nuo zemes ir tada griuvau, bet pasirode kad is taip aukstaio nukritau... db tai juokinga, o pirmai taj visa nakti uzmigt negalejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lygis
Lygis
Pradedantysis
Originally posted by: emexas

nu tai lavonas matyt parukyt sumane





Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai