Tema sukurta: 2011.02.26 10:47
Pirmas Atgal 1 2 3
2020.08.08 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Susirūpint.Gali pradėti pūliuoti.Ilgai ir nemaloniai,kol išneš spygliukus laukan.
Ką daryti?Patarimų nelabai yra.Galima tik išmąstyti,kaip būtų galima pašalinti.Gal tomis depiliavimo priemonėmis,kurios prilimpa,po to atplėšiamos.Pamėgink,blogiau nebus.Gal pasiseks,bet negarantuoju.
Tokios smulkmenos gali gerokai apkartint gyvenimą,neminint retų atvejų,kai gali tapti labai rimta problema.
Buvo agrasto spygliukas įstrigęs į pirštą.Populiariaja adata iškrapštyti nepavyko.Sutino tiek,kad prisiliesti nebebuvo galima.Gal kelias savaites kentėjau,kol pūlinys truko.Tada su pūliais ir buvo pašalintas.
Kitą kartą įsidūriau su adata.Kai jau buvo beveik nejuntama,nutariau pamegzti,virbalų galais vis užkabindama tą įdūrimo vietą.Po kelių dienų sutino,pirštas pasidarė dviejų pirštų storio mėlynai raudonos spalvos.Kompresai ir kitos priemonės nepadėjo.Nuėjau pas daktarą,tas,vos pamatęs,paklausė kiek naktų nemiegojau.Antras klausimas buvo-kodėl esu tokia durna ir neatėjau anksčiau.Aha-visai teisingas klausimas.Po to pjaustė-vos prakirtus odą,pūliai švirkštė su tokia jėga,kad aptaškė daktaro akinius.Po to kasdien teko vaikščioti į perrišimus,ten nebuvo malonu,nes vis valydavo...Piršto galas po chirurgo skalpelio liko deformuotas,gerai,kad nekrenta į akis.
Moralas-nebūkit tokie durni,kaip aš.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.08.12 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kai jau pūliuoja, reikia išvalyti.

Man dar paauglystėje į bicepsą kažkas įsmigo ir ėmė pūliuoti, pasidarė slyvos dydžio guzas - pamatęs pažįstamas chirurgas pasakė, kad gali prastai būti, gal sepsis, nepamenu, sako reikia važiuoti prapjauti ir išplauti, druskos tirpalu likusį ištraukti. Tai ką, aš pacukas chirurgas mėgėjas, pats sau dezinfekavau, prapjoviau, išspaudžiau, uždėjau druskos tirpalo tvarstį kelioms valandoms ir kitą dieną sveikas, tik skylė liko (dabar beveik nematyti rando). Anas chirurgas pamatė ir pasakė, kad pasisekė - savaime susitvarkė )) Tuomet turėjau berods 13 metų. Gerokai vėliau esu net kirstinę žaizdą sau siuvęs, gerai buvo pasiekiamoje vietoje.

O visokios poliklinikos, tai eitų peklon visokios senės ten dirbančios. Nelabai seniai susilaužiau kojos pirštą, sutino ir skaudėjo, nuėjau pas traumatologus, padarė nuotrauką ir gavau išrašą, kad nieko nėra, atseit tik amžiaus pakitimai. Maniau, praeis, išėjau į žygį, pareinu, trys pirštai ir dalis pėdos visiškai juodi, lyg gangrena. Nuėjau pas privatininkus, padarė nuotrauką, man parodė - ir poros metrų matau, kad kaulas lūžęs, o ten senės bobos sėdi ir nė velnio nemato ar net nežiūri, standartinius atsakymus spausdina ir galvos neskauda. Nes tai ble, jei aš sakau skauda, bet nekaukiu vilku, jie mano, kad nieko ten neskauda ir net nežiūri.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai