Tema sukurta: 2021.07.30 22:53
2021.07.30 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
greiciausiai pertempta nervu sistema. kur cia tokie karsciai +30, dabar vos 16 lauke, viduje kokie 26. panasu kad vasara baigesi, nors nuo tu tropiniu naktu irgi galima isprotet buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.07.31 08:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

galiausiai užmigau bet matyt buvau pikta. Sapnavau kaip įprasta daug veiksmo nuotykiu sapną bet jame buvau laabai žiauriai pikta, Galiausiai sapno žmonės atnešė mane besidraskančia iš pykčio įsiūčio į lovą užklojo ir liepė pagalvoti apie tai.. PAbudau. Tai štai ir galvoju žiauriai keistai čia


atsiverciau Gabrieles sapnininka, tai raso kad nestumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.07.31 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
pasakysiu kaip man buvo su tais sapnais. viena diena ziuriu gamtoje atsirado kazkoks keistas niekad nematytas vabzdys, toks savotiskas labai, kaip kad Afrikoje tokie buna, buvo tiek smalsu kad nusprendziau ji paliesti ir kaip visi nuskrenda, sitas nenuskrido. Ta pacia nakti sapnuoju, tas vabzdys staiga pavirsta i ragana, galvoju wow kaip idomu, iskart pabundu. atsiverciu googlej sapnininka, raso visokias nesamones tiesa sakant, na ir ta pacia diena pamatau ta ragana jau gyvai. tiesiog pasakysiu taip, vieni zmones mato tarkim auras, kiti ne. lygiai taip pat ir su visu kitu, galima matyti ir angelus ir Dieva, zodziu kas ka nori tas ta mato sizofrenija nera sunki negalia, sunkiausia protine negalia yra vienisumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.07.31 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

ai dar ir apsėdimus galiu pridėti. Va paskutiniais mano smegeninė visai visai netiki.


setono apsedimas yra labai sunki dvasine busena/liga, dazniausiai ji apima kokius savizudzius ir tie tarkim soka nuo 16 auksto ir uzsimusa. kartais net sunku pasakyti kur cia realybe, o kur apsedimas. jei pasakai tarkim setonai Dievo vardu baik ir tas liaujasi ka nors dares, tai akivaizdu kad tai buna apsedimai. juos labai sunku paaiskinti. dazniausiai velnias apseda ir veikia per moteris (isikunija) ir bando sugundyti. vakar mane viena tokia bande gunde gal puse valandos, tai buvo gan sunku atsispirti. aisku yra pries tai tam tikru ginklu, tarkim kryzius arba sventintas vanduo, ukrainieciai brezia rata aplinkui, lietuviai kala vietoje kuolo i sirdi, ciaknoriso suktuka i galva ir panasiai arba ta istorija kur tas lenktynininkas isivele, mano poziuriu tai grynas setono apsedimo atvejis (sunkiai paaiskinami).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.07.31 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

Tiesa tokie žmonės verti pagarbos, jie sugeba susigyventi su tuo kokius kasdienius nuotykius teikia smegenys.


tai kad auros seniai mokslo irodytas faktas, prie ko cia smegenu veikimas ? yra net aparatai su kuriais jos fotografuojamos. ka cia kalbet, net jei pries jus atsistotu pats Dievas, vistiek nepatiketumet. as zinau tik viena, kad be dievo valios nei lapas nuo medzio nenukris. aisku jus zmonija turit kazkokia laisve, bet ji nera didele, galit tarkim kazkur pasisakoti klube, bet neilgai. is tikruju jeigu tiki dievu ir tomis pasakomis apie Jezu Kristu, gali net nesiskiepyt nuo corona viruso, visi virusai aplenks. as asmeniskai nesiskiepiju ir netikiu Jezu Kristu, kadaise gal jis ir buvo superzvaigzde, bet jau 2000 metu kaip nebera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.02 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

tai kad auros seniai mokslo irodytas faktas, prie ko cia smegenu veikimas ? yra net aparatai su kuriais jos fotografuojamos.


Fotografuoja šilumos lauką, kurį skleidžia kūno šiluma.
Iš bet kurios skaitmeninės kameros pašalinamas IR (infraraudonųjų, terminių) spindulių filtras ir va tau kamera įdomioms nuotraukos. Seniau buvo specialios juostos. Daugyė jomis meną gamina, kiti namo šilumos nuostolių ieško - namo "aurą" fotkina ))
Gūglė: IR photo (menui spalvas dažniausiai vėliau redaguodami panaikina, taip gražiau).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.08 01:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:Fotografuoja šilumos lauką, kurį skleidžia kūno šiluma.

Tikrai taip. O jei labai norisi, tai kažkieno "aurą" galima pamatyti su jautresniu termovizorium ir netgi nufotografuoti ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai