Tema sukurta: 2011.06.07 20:16
Pirmas Atgal 1 2 3
2011.10.06 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chocolate
Chocolate
Pradedantysis
Geriausios priemones nuo spuogu ir inkstiru, t.y. Clean clear arba neutrogena produkcija. pabandyk is ju ir tikrai nepasigailesi. Tik zinoma tai brangiai kainuoja. Na ziurint kam kas brangu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.19 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krssr
krssr
Pažengęs
Norint stilingai rengtis reikia turėti skoni.man ziauriausia yra žiedai ant visu pirštu ir miniakas koks turginis.ir dar pravodkes iki ausu kreivos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.28 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


axujienaimaloni
axujienaimaloni
Naujokas
sveikutė,norėčiau,kad man patartum kaip man gražiai apsirengti į mokykla? nes apie mada išvis nieko neišmanau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.28 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


axujienaimaloni
axujienaimaloni
Naujokas
gal kas galit patart kaip man gražiai apsirengt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.29 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nnevermind
Nnevermind
Naujokas
Pirmiausia reiktu savo stiliu atrasti...bet jeigu tokio neturi,tai dzinsai, maikutes, megztukai (pvz man begalo graziai atrodo marskiniai po megztukais), grazi tase, tvarkingi batai ir viskas. Svarbu, kad spalvos deretu, rubai nebutu pernelyg ryskus, neoniniai, nes sunku tokius drabuzius graziai priderinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.29 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nnevermind
Nnevermind
Naujokas
Spuogus gerai naikina dantu pasta, bet ji sausina oda. O siaip tai spuogams ir inkstirams naikinti yra daug ivairiausiu priemoniu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.23 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabrieleben
gabrieleben
Naujokas
Manau, kad dažnai gera apranga figūrą gali ištaisyti. Nors aš nesu tobulo sudėjimo, prisiperku daug sukneliu kurios mane padaro tikrai gerai atrodančia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.08 08:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Margulencija
Margulencija
Naujokas
"MargoSala" - Rankinių Sala. Bet Ne tik rankinės. Parduotuvė moterims.
- 20 % nuolaida Kasdieninėms Rankinėms, Šalikams, Megztukams.
Jei vogti - tai tik milijoną, jei mylėti - tai tik karalių , o jei pirkti internetu - tai tik „MargoSaloje" !
www.margosala.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.08 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keyti
Keyti
Pažengęs
samanyta rašė:

kaip gražiai atrodyti ne tik iš rūbų,bet ir taip.nelaikau savęs gražia,yra ir gražesnių...prie kurių lenda visi vaikinai...


Brangioji, nėra pasaulyje vienos gražiausios moters. Už tave yra gražesnių, už tą gražesnę dar gražesnė ir gaunasi užburtas ratas, kuris nesibaigia. Pvz, kalbant jau apie išvaizdą, tai kaip apgailėtina, kai prie mano pažįstamos visi vyrai lysdavo tik tam kartui, nes turėjo visus moterišku privalumus ir žinoma ji mokėjo juos ryškiau pabrėžti (na neatrodė kaip kekšė) ir dar koketuoti. Smagi, gražiai apsirengusi, susitvarkiusi bet...

Viskas turi savo minusus ir pliusus. Kad ir ką bedarytum, vis tiek visiems neįtiksi. Aš padariau išvadą - renkis, šukuokis ir pan taip, kaip tau yra gerai. Šiais laikais pvz, yra pilna įvairų prekių, telieka išsirinkti ir naudotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.16 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastarnokas
Pastarnokas
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.04 03:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


enigma26
enigma26
Pažengęs
pataarciau suikurt savo stiliu ..tiesiog kas tau paciai prie sirdies ir su kuo tu pati geriausiai jauties ,nes jeigu tu pati gerai jausies su tuo rubu tu ir dziaugsiesi ir pasitikesi o jeigu su rubu jausiesi nekonfortiskai ,nepatogiai vadfinasi rubas netau skirtas ir tiek..isinagrinek savo stiliu gal tau patinka oversize rubai ant leiknu jie tikrai cool atrodo ir ant aukstu ,kokios apyrankes pakabukai ,ar salikai kazka savito spranti atrask ir truputi sek mada bet neaklai tiesiog mados tendencija spritaikyk kazka sau ar tai spalva ..nebijok ekspermentuot..eis jaunute tai tau dar labai daug laiko iki saves atradimo..zinok tu esi vienintelel ir tokiu kaip tu nera ,ivertink tai ir viskas bus gerai ..nereikia but kopijom kitu reikia visada ieskot saves..linkiu tau dieles sekmes save atrandant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.19 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gretatam
gretatam
Naujokas
daug drabužių perku iš www.ocdeco.lt, tikrai faini ir išskirtiniai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai