Santrauka: Gatvėje, viešajame transporte ir kt.
Tema sukurta: 2010.08.12 01:49
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2010.08.12 01:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Problema orientuota į moteriškos lyties atstoves, bet klausimas galioja ir vyrams:

Ar būtina atsakyt, kai viešoje vietoje tave užkalbina nepažįstamas žmogus, su kuriuo neturi nieko bendro, išskyrus, galbūt, esamą geografinę padėtį? Turiu omeny ne klausimus apie laiką ar kelią, bet šiaip, asmeninio pobūdžio.
Kas, jūsų nuomone, yra nemandagu - neatsakyti, kai kalbina, ar apskritai, kalbinti (kištis į kažkieno asmeninę erdvę ir privatumą)?
Kodėl taip įsižeidžiama, jei kitas nepareiškia noro bendrauti?

Paskui: kas per kvaila nuostata įsigaliojo, kad mergina turi labintis ir imt kalbėt, jei ją užkalbino susidomėjęs vaikinas? Gal ji turi būti už tai dėkinga, ar kaip suprasti? Jei ji nesusidomi, ar tiesiog yra ne nuotaikoje užmezginėti kontaktų viešose vietose, tuoj pat išvadinama pikčiurna, zanūda ir pan.

Nežinau kaip jus, bet mane pastoviai kas nors kalbina. Nuo pagyvenusių tetų iki vaikinukų, nors esu tikra, kad mano mimikos ir kūno kalba tikrai nekviečia pasivaišinti mano dėmesiu. Ir tas tikrai nusibodo!

Ką manot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 01:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Manau, kad jau 2h nakties ir pats laikas butu eiti miegot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Pas mane dar tik pirma nakties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 02:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Lumiere, su niekuo neprivaloma bendrauti, kai nenori. Žinoma, mandagu atsakyti, kai užkalbina, bet atsakyti galima ir "atsiprašau, aš skubu" ar kažką panašaus.

Kalbinti nepažįstamus žmones nėra nemandagu, o atsakyti į klausimus, į kuriuos nenori atsakyti - visiškai neprivalai. Labanakt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 02:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Na, kalbina dažniausiai priešingos lyties atstovai. Tai dažniausiai nuo kalbinimo priklauso. Jei užmeta kokią vulgarybę, tai ignoruoju tiesiog. Jeigu mandagiai ir kultūringai, tai net ir neturėdama noro bendrauti kažką atsakau, bet į ilgas diskusijas nesiveliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 02:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimas47
anonimas47
Naujokas
Na cia ir suvelei. Viskam yra ribos, net ir apie privacius dalykus galima pasikalbet, ziurint kokia tema. O siaip kaip kazkas sake nemandagu nepasisveikint, jei kazkas sveikinas. Londone zmones matai po kelis kartus per diena ir tai sveikinies, man tas buvo neiprasta. Tiesiog manau, kad jei kazkur pabegai is Lietuvos, tai bus ir kiti zmones, o ne surugeliai ir susiraukeliai kaip lietuviai, skiriasi kultura ir manieros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 04:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Lumiere rašė:
Nežinau kaip jus, bet mane pastoviai kas nors kalbina. Nuo pagyvenusių tetų iki vaikinukų, nors esu tikra, kad mano mimikos ir kūno kalba tikrai nekviečia pasivaišinti mano dėmesiu. Ir tas tikrai nusibodo!


Kaip supratau tave kibina... Tai cia dar nera blogai.
Man tai buve,kad susistabdo kokia bobute ir pradeda melstis ir burbeti,kad mane lydi sventoji dvasia ir panasiai :D VIDURY GATVES! Eini sau , savo keliu, susistabdo ir pradeda melstis :D va cia tai ziauru. Ir taip buve ne karta ir ne du :)

O siaip tai niekas nevercia atsakyneti ir nera ko. Ypac jeigu tau nemalonu.

IFP rašė:
bet atsakyti galima ir "atsiprašau, aš skubu"


O galima liaudiskai - ''Valink na**i'' :D
tai kurkas efektyviau :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Na, Lietuvoj kažkaip jau tapo įprasta su niekuo gatvėje nesisveikinti, netgi ir nusišypsoti yra sakykim kvaila. Bent susidūriau su tokiu reiškiniu pati. Jei kalbina gatvėje, tai tereikia manau mandagiai atsakyti, kad "Neturiu laiko", "Skubu" ar kažką panašaus. Nusišypsoti atsakant nekenkia taip pat. Lietuvoje visi nemandagūs kai su nepažįstamais tenka bendraut. Mandagumas tėra tik tarp draugų, pažįstamų, bičiulių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 08:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Jeigu TIK sveikinasi, tai nepasisveikinti atgal nemandagu. Bet sveikinimasis tuom ir apsiriboja: labas - labas.

Taip, jei matai kad esi nepageidaujamas, naglai lysti į privačią žmogaus erdvę yra nemandagu ir tik lopai taip daro. Maždaug įsivaizduoju apie kokią situaciją autorė kalba:
Ji eina gatve ar tiesiog laukia stotelėje, o ant gatvės stovi misteris "mandagusis", gliaudo sėmkes ir rėkia -
ei mažule, kur eini?!!! Ė princese nepabėk gi!!!! O tavo užpakaliukas toks visai nieko. Ėėėė... !!!
................
Ar girdi žiurkike, nemandagu kai tave kalbina neatsakyti!!!!!


Manau kad akivaizdu jog ne merginai tokioje situacijoje trūksta mandagumo...

Bet kadangi Lietuvoje dažnai tokiose situscijose atsiduria, tai natūraliai kyla klausimas "ar aš čia durna, ar..."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 09:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pavarges
Pavarges
Pažengęs
sunku, aisku kai tave pastoviai kalbina, pvz prie manes net cigones nelabai prieina, jeigu as einu nenusiteikes bendrauti... tiesiog ismokau nutaisyti reikalinga veido israiska kazkokiam rusu tinklapyje, net maciau pamokas merginoms, kaip valdyti veida, kad vyrams nekiltu noras kalbinti tieisog siaip sau... nors as irgi kalbinau merginas gatveje, kavinese, baruose ir t.t., taip ir zmona susiradau tiesa stengdavausi islikti mandagus, net kai "pasiusdavo"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


klasna
klasna
Naujokas
Nesuprantu as tokiu is viso pasakymu - problema kai kalbina, problema kai nekalbina... Jeigu grazi tai ir kalbina jeigu tave mato tai megaukis tuo. O pasisveikinus tik nuo taves priklauso ar jau tu sustoji pasikalbeti ar ne manau paprasciau nebuna - nori sustoji kalbi, nenori pasisveikini nesustoji nueini ir nereikia cia susireiksminti kad vaje mane taaaip visi kalbina kad net pavargau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Džiaukis, kad išvis kalbina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zanafriske
zanafriske
Pažengęs
labai daznas atvejis kai kazkas pakalbina , kaip i tai reaguoju priklauso nuo kalbintojo , niekada nepysktu kai kalbina kokia mociute , pvz parduotuveje apie bulviu rusi , ar jos isvirusios sukrenta ar ne , arba autobuso stotelej , ar poliklinikoj apie didziausia rajono naujiena " va uzdaro norfa , remontui , matai per stoga vanduo teket pradejo , labai daug nuoliadu ir t.t " , tai i tokius pokalbius ziuriu teigiamai , su mielu noru palaikau pokalbi kai uzkalbina vaikinas ( jei mandagiai) tai mandagiai ir atsakau , nematau problemos , nemegstu tik tokiu kalbintoju , kaip sakant ne pirmos jaunystes vaikinu , cigarete dantyse , akys i iskirpte ir komentaras " vot eta vesci " ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
tilili rašė:

Nesuprantu as tokiu is viso pasakymu - problema kai kalbina, problema kai nekalbina... Jeigu grazi tai ir kalbina jeigu tave mato tai megaukis tuo. O pasisveikinus tik nuo taves priklauso ar jau tu sustoji pasikalbeti ar ne manau paprasciau nebuna - nori sustoji kalbi, nenori pasisveikini nesustoji nueini ir nereikia cia susireiksminti kad vaje mane taaaip visi kalbina kad net pavargau


Nereik čia iškart pavydėt, nėra taip jau šaunu, kai pastoviai kas nors užsirauna :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Norėjai pasigirt, kad kažkas kalbina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Tarkim, situacija - autobuse priešais atsisėda vyrukas, ir įžūliai žiuri į akis, gaudo žvilgsnį (vien tai jau yra baisiai nemandagu, mano nuomone). Kai pagaliau jį sugauna, sako "Laabas. Kaip sekasi?". Kadangi mieliau žvalgytumeisi pro langą ir galvotum apie savo reikalus, sakai, atsakai "Labas. Gerai" ir akivaidžiai nusisuki. "Ko tokia nedraugiška?" sako jis ir toliau spokso tiesiai į tave. Ramiai sau sedėti jau nebegali, nes nemalonu, kai jauti įkyrų žvilgsnį į save ir karts nuo karto laidomas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Jezau,nenori ir neatsakai,kame problema..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Kaip tau nesiseka, vargšelė.. Šitiek dėmesio, ajajai.... ;DDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Gabė rašė:

Jezau,nenori ir neatsakai,kame problema..


Taigi čia užjaust reik.. Čia PROBLEMA pas žmogų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Lumiere rašė:

Tarkim, situacija - autobuse priešais atsisėda vyrukas, ir įžūliai žiuri į akis, gaudo žvilgsnį (vien tai jau yra baisiai nemandagu, mano nuomone). Kai pagaliau jį sugauna, sako "Laabas. Kaip sekasi?". Kadangi mieliau žvalgytumeisi pro langą ir galvotum apie savo reikalus, sakai, atsakai "Labas. Gerai" ir akivaidžiai nusisuki. "Ko tokia nedraugiška?" sako jis ir toliau spokso tiesiai į tave. Ramiai sau sedėti jau nebegali, nes nemalonu, kai jauti įkyrų žvilgsnį į save ir karts nuo karto laidomas


Šneki tai kaip paika princesytė...
Ir galiu garantuoti, kad jei niekas niekada tavęs nekalbintų, tai pergyventum daug labiau, taigi STFU.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai