Santrauka: Kaip žinoti, kuris garsiakalbis geras, kaip nustatyti tikrąjaą jo galią ir.t.t
Tema sukurta: 2009.04.27 20:09
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2009.04.27 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prakeiksmas
prakeiksmas
Pradedantysis
Sveiki,

Mano iskilo klausimas kaip issirinkt tinkama zemo daznio garsekalbi. Pavyzdziui perkant raso jog jo galia ten tarkim 800 Wat. As girdejau tokius gandus..o gal tai ir tiesa, kad galia matuojama tokiais vienetais kaip RMS. Ir ar tiesa jog tarkim tuos pacius 8oo Wat reikia dalint is 4 ir gausi 200 RMS Taip ir zinosi tikraja gale. Taip kaip is tiesu yra ? As pats neketinu deti ten keliolika tukstanciu kainuojancia muzikine iranga, bet norisi kad siek tiek "bumsetu" Pats nelb ka ismanantis nusipirkau FLY firmo garsekalbi su stiprintuvu imontuotu kartu. Bet jis jau baigiasi tad rezkit savo nuomones..ir zinoma kuo platesnes..su pagrindimu ir panasiai..lb gerai butu kad net kokia kainas ir pavyzdzius imestumet aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Nesvarbu praktiškai kiek tų vatų.Svarbu,kad būtų firma ne FLY
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Blaupunkt subo tik nepirk, šūdinai jie dirba. Blaupunkt visa technika yra nereali, bet subai - neee... Tikrai patariu. Aš pats turiu Blaupunkt magą (4x50W, 4x26W RMS), subą Magnat (300W RMS, tai reiškia nominalią galią) ir Hertz'us dviejų juostų 16,5cm coaxal'us. Groja - SUPER. Nuvažiavau pas žmones dar seniau signalkės dėt, paleidau, sako: "Koks stipras? Parodyk", aš juoktis pradėjau, sakau "Nėra jokio stipro, čia magas gerai valit ))". Kitąkart grupioko pusbrolis irgi nematęs, kas pas mane bagažinėj, paklausė, sako: "Stipras yra? ", sakau "Nieko nėra..." ir parodžiau bagažinę, žmogus tikėt nenorėjo Taip kad labai svarbu ir geras magas. Jeigu su kokiu foflo, tai tau ir geras subas nevalins nifiga (aišku, jei stiprą jungsi, tai kitas reikalas, bet ir linijiniai mago išėjimai turi būt hi-fi... Bet man tai stiprai nepatinka, o ir šiaip garso užtenka, tai ir nesiruošiu tikrai niekad stipro dėt į mašiną)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
P.S. Prakeiksmas, kokį magą turi?
Ir... Renkantis subą nereikia daug dėmesio kreipt ir į RMS, 100 grynų vatų tau sočiai užtektų, langai šokinėtų nuo tiek, nes pas mane be stipro, kai magas išduoda 26W grynus per vieną kanalą, jau veidrodėliai dreba nuo subo. Tikrai nemanau, kad į tą reikia daug gilintis. Svarbiausia ne kokios "no name" firmos paimt, nes tada ir kokybė bus. Šiaip labai geri, bet ir brangūs subai yra JL firmos, JBL taip pat geri (ir ne tik subai...). Pioneer, Magnat, Hertz, Audiobahn, Rockford Fosgate, Crunch, McHammer taip pat... Taigi, matai kiek pasirinkimo yra Vienas buvęs klasiokas ant Cerwin Vega pasinešęs, sako irgi super, nors pačiam man neteko bandyt, bet tikrai tikiu, nes pakankamai kompetetingas tas žmogus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cusiks
cusiks
Pažengęs
geriau nueik i tam tikra foruma ir pasiklausk,. nes cia kai prirasys savamoksliai tai nevisada tiesa bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
cusiks rašė:

geriau nueik i tam tikra foruma ir pasiklausk,. nes cia kai prirasys savamoksliai tai nevisada tiesa bus


Jeigu tu čia apie mane, tai geriau būtum patylėjęs, nes šitoj srity aš turiu keletą varžtų smegenyse ir esu ne vieną dalyką išbandęs Tie visi savamoksliai, kaip sakai, ne iš oro šneka, o iš savo patirties, todėl taip ir yra vadinami, manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 03:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadyte
tadyte
Pažengęs
StreetRacer galiu pasakyt kad 100w rms tikrai neuzteks, o kad tau veidrodeliai nuo 26 w rms dreba, tai pats laikas masina keist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
100W RMS nori pasakyt neužteks kokybiškai muzikos paklausyt? Aš žmogui noriu patart, kad jis paskui iš mašinos neišliptų kaip durnas koks, kaip apkvaitęs, nes būna susideda vyrukai kur kas daugiau, kad net langai kilnojasi, išlipi iš mašinos, galvoj spengia... O kokybės nerasta dažniausiai pas tokius būna, vien blerbimas ir t.t., tai geriau jau 100W RMS kokybiško garso, negu be proto ten kažkiek Šiaip tai gryni 100W RMS yra palyginti labai nemažai. Žmogus sakė, nori, kad "bumsėtų", tai 100W tikrai užteks, bet jei nori, kad ne tik pas tave girdėtųsi, kas bumsi, o ir pas visus aplinkinius, tai aišku neužteks

P.S. Mano mašinai dar daug pievų apšikt, neskaitant poros minusų 26W RMS ant vieno išėjimo yra pakankamai, kad drebėtų veidrodėlis, nes garsiakalbiai duryse. O ir nuo subo per nugarą irgi šiek tiek jaučiasi mušimas...

P.P.S. Kostai, pasakyk kas ten pas tave sukrauta, nes kaip ir sakei, kad bumsi neblogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Ciuju avante gerai skambet turi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Biudžetinis variantas pas mane
Šiaip bumsi tik viduj,o lauke nesigirdi,tad kai ką tai sako apie garso izoliaciją gamyklinę
Sony magelis,stipriakas Blaupunkt,subas Magnat.Aukštadažniai Helix,durelėse šešioliktukai-Clarion.Palangėj-Vdo Dayton elipsės.Viskas skirtinga Užtenka.Tik stogas barškėt pradėjo.Reik lupt,ir žiūrėt kas ten per velnias įsisuko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 14:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Nu kodėl jau toks biudžetinis sakai... Nemanau, normaliai visai turėtų skambėt tikriausiai, tik dėl tų elipsių nežinau...
Pas mane tai ir išorėj bumsi, nors be stipro, tai čia irgi izoliazija kalta bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prakeiksmas
prakeiksmas
Pradedantysis
Magas pas mane Sony su 4x50 ir vienu isejimu sub'ui tai pas mane fly buvo 100wat..na bumsino, bet siek tiek truksta..tad manau reikia galingesnio siek tiek..bet beda..tada jau ir stiprintuvo reikia..o gal uztektu prie magnetolos prijunkt suba ir jis eitu?..aisku kvailas klausimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prakeiksmas
prakeiksmas
Pradedantysis
teisybe..ir as suabejojau kaip pasake kad nuo 26 wat dreba pas ji veidrodeliai.. siaip pats kaip jau minejau 100watuku turiu...tai kai gerokai uzleidziu tai vidinis veidrodelis siek tiek pavibruoja..bet nedaug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prakeiksmas
prakeiksmas
Pradedantysis
dar paklausiu..RMS vienetas ir WAT vienetas..tai vienas ir tas pats? ar jie kazkuom skireiasi? ir kuris vis gi parodo tirkraja gale? nesinori svaistyt pinigu karta jau suklydau..pirkdamas FLY nors..kaip toks gan ilgai ir neblogai tarnavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


prakeiksmas
prakeiksmas
Pradedantysis
PS. man nereikia kad kiti girdetu kaip as tusinuos masinoj..bet ir nenoriu kaip pelyte p sluota vazinet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Be stipriako subo nepajungsi.
Na gal įmanoma,bet gros nekaip.
Būna kartu su stipriaku subas dėžėj.Būna tokių variantų ir normalių firmų.
Buvo mašinoj jau elipsės,tad palikau.Man patinka,nes garsas eina iš visur,o ne iš priekio tik.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
prakeiksmas rašė:

dar paklausiu..RMS vienetas ir WAT vienetas..tai vienas ir tas pats? ar jie kazkuom skireiasi? ir kuris vis gi parodo tirkraja gale? nesinori svaistyt pinigu karta jau suklydau..pirkdamas FLY nors..kaip toks gan ilgai ir neblogai tarnavo


Yra MAX galia ir RMS galia. Abu dalykai yra WATT'ais matuojami. RMS yra nominali galia, kuria dirbdamas garsiakalbis tau skleidžia garsus. MAX galios gali net nežiūrėt, tau jokios naudos iš jos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
prakeiksmas rašė:

Magas pas mane Sony su 4x50 ir vienu isejimu sub'ui tai pas mane fly buvo 100wat..na bumsino, bet siek tiek truksta..tad manau reikia galingesnio siek tiek..bet beda..tada jau ir stiprintuvo reikia..o gal uztektu prie magnetolos prijunkt suba ir jis eitu?..aisku kvailas klausimas.


Aš gi sakiau, kaip pas mane groja subas ir Hertz'ai be stipro prie mago pajungti. Jei nenori - netikėk Aš jau žinojau, ką perku, žinojau, kaip gros, nes prieš tai daug mėšlo buvau išbandęs.
O kodėl tu būtent Fly pirkai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.28 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Jeigu ištikrųjų,tai ta firma FLI rašosi,nors musė logotipe pavaizduota
Vienas expertas šios srities minėjo,kad už savo kainą,tai labai geri produktai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.29 07:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Costaz rašė:

Jeigu ištikrųjų,tai ta firma FLI rašosi,nors musė logotipe pavaizduota

Vienas expertas šios srities minėjo,kad už savo kainą,tai labai geri produktai


Exactly, FLI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai