Tema sukurta: 2013.03.24 21:15
Pirmas Atgal 1 2
2013.03.29 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Verta viskas, tik iš karto negatyvus mąstymas tavo pasimatė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.14 03:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


koknajevaite
koknajevaite
Naujokas
sveikos paneles, noriu man patinkanciui vaikinui paklausti ar as jam patinku bet nezinau kaip gal jus man galite patarti ??? buciau labai dekinga ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.14 03:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
katinasmiau rašė:

Man patinka vaikinas, kurio kolkas nepažįstu ir aš noriu jam parašyti, bet nežinau ką... Dažniausiai susirasinėjimai būna: "labas kaip sekasi?/ Gerai. tau?/irgi." ir viskas, kaip tęst neįsivaizduoju... Taigi, labai prašau patarkite, ką jam parašyt, kad "chat'as" tęstusi ilgiau. Ačiū :)


Jaigu zinai nors ka nors kas jam patinka-pvz masinos,sportas ar kazkas panasiai klausk apie tai-paskui gailesiesi kad paklausei nes neis uzsciaupt :D...Tai pades islaikyti diskusija-tik klausimas ar tokios nuobodzios diskusijos tau reikia?Mano manymu atvirumas gali buti kartais labai zavingas...Gal nuo to ir reiketu pradeti-ka istiesu noretum suzinoti...Tarkim as apsidziaugciau kad ir gaves tokia zinute kaip-As svarsciau ar tu turi gera skoni merginoms ir nusprendziau to paklausti,taigi ka manai apie mane?Atviras klausimas kurio nesitiki visada intriguoja :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.14 03:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
koknajevaite rašė:

sveikos paneles, noriu man patinkanciui vaikinui paklausti ar as jam patinku bet nezinau kaip gal jus man galite patarti ??? buciau labai dekinga ))

Tiesiog paimk ir paklausk va taip va paprastai :) Esme neraudonuoti,nesimuistyti,nedarkyti savo plauku :D zodziu buti atsipalaidavusia-ir klausimas neturetu buti kaip As tau patinku ar ne...Nes taip istumsi ji i nepatogia padeti ir gali isgirsti ne tai ka tikejaisi arba nieko neisgirsti...Flirtas tai menas-Visi mes tai mokam tik nevisi tai suvokiam-Tiesiog bandyk :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.17 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
HotMess rašė:

Pončikas rašė:



jūs kažkokie nuobodūs




Copy paste



Nezinau kaip kitiems, bet mane tai erzina kai paraso "kaip sekas?", "ka veiki?" beveik nepazistamas zmogus. Jeigu sedi tualete ir darai kakyti - juk nerasysi to. Geriau pradek pokalbi kokia aktualia tema - populiariu filmu, naujiena, pareiksk savo nuomone ir paklausk ka jis apie tai mano. Jei atsakys zmoniskai - turesit apie ka sneket.



Ir isvis.. kaip galima netureti apie ka sneketi? Apie bet ka imi ir sneki, koks oras siandien lauke, kaip uzkniso politika per tv, kokia nauja daina Bieberis isleido, kokiu miltu Lohan prisiuoste.. Begalybes temu!
tokios temas kurias pavardinai, atrodo, kad skustis tegalima kaip viskas blogai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.17 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
katinasmiau rašė:

Man patinka vaikinas, kurio kolkas nepažįstu ir aš noriu jam parašyti, bet nežinau ką... Dažniausiai susirasinėjimai būna: "labas kaip sekasi?/ Gerai. tau?/irgi." ir viskas, kaip tęst neįsivaizduoju... Taigi, labai prašau patarkite, ką jam parašyt, kad "chat'as" tęstusi ilgiau. Ačiū :)


Parašyk, kad norėtum pasimylėti arba kad atsiųstum savo nuogos foto, jei duotų kitokių kontaktų. 9 iš 10 atvejų pokalbis tikrai užsimegs... Bet ilgos trukmės ir laimingos pabaigos negarantuoju. :)))))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.17 20:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Galima ir taip "Labas , ar galiu tau padaryti minetą ?"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.02 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius1152
Darius1152
Naujokas
Labukas jeiskau panelės paprastos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.03.10 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


silvutea14
silvutea14
Naujokas
Kokiomis temomis kalbeti su vaikinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai