Santrauka: Tik merginoms.
Tema sukurta: 2013.08.26 03:53
Pirmas Atgal 1 2 3
2022.04.02 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
mano odinės rankinės turinys praktiškai visada vienodas, piniginė, vazelinas, rankų kremas ir servetėlės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.03 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
va tema, paklausiu , man idomu ar daug žmonių nešiojasi pipirines dujas ir pan priemon.? ar verta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.05 10:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
gerdunka222 rašė:

mano odinės rankinės turinys praktiškai visada vienodas, piniginė, vazelinas, rankų kremas ir servetėlės.


Gerdunka aiškiai mėgsta analinį, be apsaugos ))

empirele rašė:

man idomu ar daug žmonių nešiojasi pipirines dujas ir pan priemon.?


Neteko šiaip nešiotis, bet neretai pasiimu mindamas dviratį - palaidiems kaimų šunims. Kartą gavęs dujų daugiau gyvenime jokio dviratininko nepuls, net nelos ant jo. Patikrinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.06 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
LaisvasPilietis rašė:




Neteko šiaip nešiotis, bet neretai pasiimu mindamas dviratį - palaidiems kaimų šunims. Kartą gavęs dujų daugiau gyvenime jokio dviratininko nepuls, net nelos ant jo. Patikrinta.




būtų kas mano "ciuciukui" papurškes, paciam papurščiau ir taip pati ir ta dvirati pagražinčiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.06 08:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
empirele rašė:

va tema, paklausiu , man idomu ar daug žmonių nešiojasi pipirines dujas ir pan priemon.? ar verta?


na tikrai manau neverta, nebent kokia paranoja nebe tie laikai jau. nebent kokiu sargiu nesiotis jei jau labai patraukli esi be to, visu merginu svajone turbut, kad issoktu is dziungliu kokia gorila ir ja isprievartautu kas beje ir nutiko vienai lietuvei keliaujant po Brazilija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.06 09:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė:

Neteko šiaip nešiotis, bet neretai pasiimu mindamas dviratį - palaidiems kaimų šunims. Kartą gavęs dujų daugiau gyvenime jokio dviratininko nepuls, net nelos ant jo. Patikrinta.


man atrodo kasmet Lietuvoje sunys mirtinai sudrasko po viena vaika. nors kiemsargiai sunys daznai puola, bet iki tam tikros ribos, uztenka parodyt kad tu ju nebijai ir sudvejoja, po keliu sekundziu jei mato kad istikruju nebijai, dazniausiai atsitraukia, taip ir su laukiniais gyvunais, nes mes pagal juos irgi gyvunai (bezdziones). bet tarkim kazkokiu koviniu sunu pitbuliu ar buldogu, ju psichika kelia itin dideles abejones. be to sukandus ju zandikauliai susirakina, tai jei griebia zmogui uz kaklo, tai jau viskas, skaityk aleliuja. auksciau minetas desnis sitiems neveikia. gerai jei uz rankos ar uz kojos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai