Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
GESAVIT 50 BG kapsulės N30

Gesavit® 50 bg
Maisto papildas. Vienoje kapsulėje yra 50 mg veikliosios medžiagos Gesavit ir 24 mg beta-1,3/1,6-D-gliukano.
Apie veikliąsias medžiagas
Gesavit - natūrali medžiaga, sukurta gamtos. Ji biotechnologijos būdu išgryninama iš mikroorganizmų P. oxalicum var. Armeniaca apykaitos produktų. Pagal cheminę struktūrą ši medžiaga priskiriama antrachinonams. Šiuo metu antrachinonai yra intensyviai tyrinėjami, su tikslu išplėsti jų pritaikymo galimybes medicinoje. Biologinio aktyvumo ir priešvėžinio poveikio tyrimai parodė, kad natūrali medžiaga Gesavit, veikdama imuninės sistemos ląstelių, ypač B ir T limfocitų aktyvumą bei proliferaciją, balansuoja imuninės sistemos veiklą. Taip pat manoma, kad ši medžiaga dalyvauja ląstelių energijos apykaitoje bei reguliuoja apoptozę – natūralų organizmo procesą, palaikantį tvarkingą ląstelių atsinaujinimą ir pakitusių, navikinių ląstelių sunaikinimą, nepažeidžiant sveikųjų. Balansuodama imuninės sistemos aktyvumą, medžiaga Gesavit harmonizuoja įvairių organizmo sistemų veiklą. Dėl šių savybių medžiaga Gesavit yra pritaikoma ir tiriama onkologijoje, gastroenterologijoje, urologijoje ir kitose srityse.
Beta-1,3/1,6-D-gliukanas. Beta gliukanai yra ilgų grandinių sudėtiniai angliavandeniai, išskiriami iš medicininių grybų. GESAVIT® 50 BG sudėtyje naudojamas beta gliukanas yra labai didelio grynumo (net 93%) ir mikronizuotas, dėl ko jis geriau pasisavinamas ir yra veiksmingesnis. Beta gliukanai pasižymi imunostimuliuojančiu ir nuo radiacijos saugančiu poveikiu. Jie aktyvina imuninės sistemos ląsteles - makrofagus ir natūralius kilerius, kurie pirmieji dalyvauja organizmo apsaugoje.
GESAVIT® 50 BG tinka vartoti
Imuninės sistemos funkcijai ir organizmo gynybiniams mechanizmams palaikyti.Chemoterapijos ar spindulinio gydymo metu bei po jų.
Rekomenduojama gerti 2 - 4 kapsules per dieną, pusę valandos prieš valgį.Kapsulę užgerti pakankamu skysčio kiekiu. Neviršyti rekomenduojamos dienos dozės.
PerspėjimaiDėl natūralių dažančių veikliosios medžiagos savybių, vartojant GESAVIT® 50 BG, išmatos gali nusidažyti raudonai. Vartojant GESAVIT® 50 BG kartu su kitais maisto papildais ar vaistiniais preparatais neigiamos sąveikos ar šalutinio poveikio nepastebėta. Pasireiškus neįprastoms reakcijoms, GESAVIT® 50 BG vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.
Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Maisto papildas nepakeičia reikalingo gydymo.
Neskirtas vartoti vaikams ir moterims nėštumo bei kūdikio žindymo metu. Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės.
Laikymo sąlygos
Laikyti kambario temperatūroje, sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Sudėtis
Vienoje kapsulėje yra 50 mg veikliosios medžiagos Gesavit ir 24 mg beta-1,3/1,6-D-gliukano. Papildoma medžiaga maltodekstrinas (166 mg).Kapsulės apvalkalas želatina (80 mg).
GESAVIT® 50 BG tiekiamas pakuotėmis po 30 ir 60 kapsulių.
GESAVIT® 50 BG yra notifikuotas VVSPT.

Visi GESAVIT® linijos produktai
GESAVIT® 10 kapsulės su 10 mg veikliosios medžiagos Gesavit.GESAVIT® 50 kapsulės su 50 mg veikliosios medžiagos Gesavit.GESAVIT® 50 BG kapsulės su 50 mg veikliosios medžiagos Gesavit ir 24 mg beta-1,3/1,6-D-gliukano.

Gamintojas
GS pharma s.r.o. Čekija T. +420 466 260 795 E.p. info@gspharma.czwww.gesavit.cz
Daugiau informacijos gali suteikti įgaliotas atstovas Lietuvoje
UAB FARMEDAT. 8 687 96674E.p. info@mpe.ltwww.mpe.lt

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai