Tema sukurta: 2013.12.07 13:45
2013.12.07 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
Gavau pasiulyma pasiulyti ideju socialiniai reklamai kuri jeigu butu gerai kabetu mano mieste.. bet turi buti ir socialine ir tokia kuri pareklamuotu mano aukstaja mokykla ir pan.. o tema turetu buti kazkas tokio, apie kulturas,subkulturas, apie tai, kad visi mes vienodi nepaisant ivariu religiniu,kulturiniu,socialiniu skirtumu.. galvoju, kad gal reiketu kokiu skirtingu zmoniu tautybiu/rasiu nuotraukos kurioje jie stovetu salia ir su photoshopu jiems i rankas iklijuot unviero zenkliuka tipo laiko ar ka nors..:D ka manot jus? :D gal turit kokiu ideju? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tavo idėją bent jau man pasirodė lėkšta. Geriau pagalvok kokią kitą Aš pvz kažkada mačiau tik neatsimenu kur idėją, esmė tokia kad ten mažas baltas berniukas susikibę rankomis su negru mažu berniuku ir dar tekstas jog vaikam, kurių galvos dar neprikištos jokių fašistinių, rasistinių idėjų mato žmones visus vienodus. Kad visa šita neapykanta kitiems yra mūsų galvose, mūsų pačių susigalvota. Bet sakau neatsimenu kur mačiau šitą tai negaliu nurodyt šaltinio vbet jei prisiminsiu įmesiu čia komentare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
gerai, aciu, o kodel sakai, kad leksta? beje, bet jai ta Tavo pasiulyta varianta, tai kokiu budu reklama universitetui?;D nelabai butu jos;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Aš tai nesuprantu, kokio šūdo apsiimat daryti darbą, kuriam neturit gabumų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
as jo dar neapsemiau, o tik planuoju apsiimti, be to ji darysiu ne as, man tik ideja reikia sugalvoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Winslet rašė:

gerai, aciu, o kodel sakai, kad leksta? beje, bet jai ta Tavo pasiulyta varianta, tai kokiu budu reklama universitetui?;D nelabai butu jos;/


Tai gali gi pritempt prie universiteto, pvz kad pas jus tokie tolerantiški ir universitete ugdomos tolerantiškos idėjos, bestudijuodami dar taip pat įgyja ir pakantumo kitiems ir tt... čia būdų begalės yra. O lėkšta todėl, kad čia tokia common idėja ir dar tas rankose laikymas kažkokio tai logotipo kažkaip labai jau neoriginaliai atrodo, bent jau man :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Winslet
Winslet
Pradedantysis
jai netycia atrasi ten ta nuoroda pasiusk, aciu labai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 18:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Winslet rašė:

as jo dar neapsemiau, o tik planuoju apsiimti, be to ji darysiu ne as, man tik ideja reikia sugalvoti


Bet tu idėjų visiškai neturi, o vistiek planuoji apsiimti.
Nesugebi, nedarai. Paprasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.07 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Na tai stovi žmogėnai tame stende/plakate/nuotraukoje, o dešinėje pusėje kaip ir minėjo kažkokios vertybės.. Toleracija. Pasaulietiškumas. Tarptautinė patirtis. Kokybė. Ir univero/aukštosios logo kažkur įgrūdat, nereik, kad kažkas turėtų kokį ženkliuką rankoje..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.08 09:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Winslet rašė:

o tema turetu buti kazkas tokio, apie kulturas,subkulturas, apie tai, kad visi mes vienodi nepaisant ivariu religiniu,kulturiniu,socialiniu skirtumu..


ir kuo gi? kažkuriais metais pusė milijono alkanų kiniečių pradėjo atvirai su ginklais eiti į rusiją ir rusai greit suprato ,kad yra labai nevienodi nors ir tie ir tie buvo komunistai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.23 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


almis0226
almis0226
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai