Santrauka: Apie būsto šildymą šilumos siurbliai
Tema sukurta: 2015.09.24 12:36
2015.09.24 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ŪkiškaBoba
ŪkiškaBoba
Naujokas
Labai nuosekliai domėjauisi būsto šildymu šilumos siurbliais ir pasirinkau Švedišką Energy Save šilumos siurblį. Labai norėčiau sulaukti atsiliepimų apie juos ir aplamai apie kitų gamintojų siurblius, jų darbą, energetines išlaidas, finansines išlaidas ir t.t
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.24 12:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ŪkiškaBoba
ŪkiškaBoba
Naujokas
O išsirinkau ir ruošiuosi pirkti ENERGY SAVE modelį: AWT 11-IFC-V5 Oras/vanduo 11 kW, 200 L vandens talpa, 2 + 6 kW tenai, Inverteris, valc.paj.
Kaina lyg sakė šiai dienai bus: 5.915,00 €

labai neblogi parametrai, bet noriu išgirsti dar nuomonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.30 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Aš irgi pasinaudojau šilumos siurblių montavimo paslauga ir pas save dabar turiu naują oras-vanduo šildytuvą. Kaip patogu naudotis, kur aš buvau ankščiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.06.30 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Gerdunka įsidarbino reklamos agentu, bet reklamuoti forumuose - žemiausias įmanomas lygis, paskutinės vilties ieškojimas.

Techniška nuomonė - brangu, yra pigesnių alternatyvų bet kurioje vietovėje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.12.21 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gloopas
Gloopas
Naujokas
Kaip ir gerdunka222 as taip pat esu uz silumos siurblius oras-vanduo. Pats isigijau is sio pardavejo: https://oris.lt/produktai/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo-aeroterminiai/ Daikin Altherma gamintojo ir labai patenkintas esu. Zinoma yra ir kitu gamintoju silumos siurbliu. Ziauriai patiko, nes profesionaliai pakonsultavo, padejo isrinkti pagal patalpu dydi ir pan. Galiausiai ir sumontavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.12.22 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
man tai dar aktualu ir patogumas...su oras oras nieko daryti nereikia, turim, esam labai patenkinti šitu variantu https://www.sanleja.lt/katalogas/silumos-siurbliai/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai