Santrauka: Patarkit, ka verta pirkti
Tema sukurta: 2011.03.02 12:21
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.03.02 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
Nusprendziau isigyti nauja ciuzini, nes senas jau susidevejo Ant kokiu ciuziniu Jus miegat? Ar patenkinti? Ka rekomenduotumet?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
Miegu ant "Bauer" ciuziniu. Stai jau trys metai, kaip as labai patenkinta, tik jie brangoki - uz du ciuzinius i dvigule lova, sumokejau, jei gerai prisimenu, virs 5 tukst. Bet zinok , kad nesigailiu tu pinigu, nes kiek anksciau, budavo, kad daznai nugara skauda, tai dabar tos problemos isnyko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
O kuo jie skiriasi nuo kitu lateksiniu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
o as ant sofos miegu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
partizane66 rašė:

O kuo jie skiriasi nuo kitu lateksiniu?


Nu kiek man zinoma, jie yra suskirstyti zonomis, {vienos vietos yra minkstesnes, o kitos kietesnes, kad neislinktu stuburas} kad kuno svoris prisitaikytu prie ju miegant.
Bet kiek man teko girdeti, kad ir " Dormeo" ciuziniai yra neblogi, o ir kainos ju yra zymiai mazesnes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
Ir kaip ant sofos miegasi? :D Teko ir man ant sofos miegot, tik per trumpa buvo, tai labai nepatogu :D :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
Nu aisku, reikes pasidomet visokiais, kokie jie ten yra ;D Siaip aisku as pati labiau kokio minkstesnio noreciau, tai visai idomiai su tom zonom :)
O skaiciau kad ten jie visokiu tipu buna: spyruokliniai, poliuretano, lateksniniai, dar ten visokie ;D Kodel Tu butent lateksini rinkaisi? Nes ziuriu labai daug prirasyta apie poliuretaninius :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
partizane66 rašė:

Ir kaip ant sofos miegasi? :D Teko ir man ant sofos miegot, tik per trumpa buvo, tai labai nepatogu :D :D :D


Nuo vaikystes miegu ant sofos, dar nenumiriau kaip matai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
Matau matau, nu gal ten kokia geresne sofa, ant kurios miegama ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
partizane66 rašė:

Matau matau, nu gal ten kokia geresne sofa, ant kurios miegama ;D


Nezinau, kaip skirstoma bloga ar gera. Per ilgi tinka, metalas ir spyruokles i nugara nesiremia, kietu guzu nesijaucia, tai nezinau, cia gera ar bloga sofa...Jei metu gal kiek ir man ir issimiegu gerai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


partizane66
partizane66
Naujokas
Tai labai gerai tada, dziugu girdet
O man kartais ant normalios lovos sunkiai miegasi :S tai noretusi dabar nusipirkt tikrai gera ir patogu ciuzinuka Nes tiek gerio ir visokiu viliojanciu pasiulymu prisiskaiciau, tik butu gerai issirinkti tinkamai, visgi ne vienam kartui tarnaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Jei po ciziniu bus zirnis padetas, joks ciuzinys nepades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
partizane66 rašė:

Nu aisku, reikes pasidomet visokiais, kokie jie ten yra ;D Siaip aisku as pati labiau kokio minkstesnio noreciau, tai visai idomiai su tom zonom :)

O skaiciau kad ten jie visokiu tipu buna: spyruokliniai, poliuretano, lateksniniai, dar ten visokie ;D Kodel Tu butent lateksini rinkaisi? Nes ziuriu labai daug prirasyta apie poliuretaninius :)



Kad as ne pati nezinau, kodel mes tokius pirkome. O is teisybes, kad mes dar ne nesiruoseme ju pirktis , tik vis pasnekedavome, kad kada nors reiketu juos pasikeisti. Jei esi Palangoje buvusi, tai turetumei zinoti, kad vasara Basanaviciaus gatveje buna pilna platintoju. Tai taip ir mes su vyru ant " Bauerio " platintoju uzsokome. Nu ir taip gavosi, kad besiklausant ju, kad ir susigundeme - jog tikrai mums ciuziniai reikalingi. Juk zinai, kaip tie platintojai sugeba galvas apsukti. Po to dar ilgai pergyvenome, nes pinigai tai nemazi. Bet paskui apsiraminome ir , tiesa pasakius, kad tikrai nesigailime kad pirkome. Veliau, dar daznai su draugais saipydavomes, kad nebandytu peikti musu ciuziniu, nes po sonais juk 5 tukst. ir todel negalime skustis, kad blogai miegame. Nors dabar tu ciuziniu, kad tikrai yra ivairiu ir galima labai gerus nusipirkti ir uz kelis simtus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Aš miegu ant spyruoklinio (kišenėlėse) su lateksu. Neseniai pirkau, labai džiaugiuos. Svarsčiau ar rinktis lateksą ar viskoelastinę medžiagą. Bet pasirinkau, nes man labiau patinka kiečiau, nei "įkristi"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gražioji
gražioji
Pradedantysis
spyruokliniai čiužiniai atgyvenę, o tos kišenėlės - tik mitas. viskas ten momentaliai išplyšta. prieš pirkdama čiužinį labai ilgai ieškojau info, domėjaus. kiek sužinojau, ant lateksinio vasarą per karšta, kaip aš suprantu, tai nekvėpuoja jis. geriausius atsiliepimus radau apie viskoelastinius. pirkau Medėją is Lono. esu žiauriai patenkinta. mokėjau daug, bet būna akcijos, atrodo, ar tik ne dabar? tik tokiems čiužiniams būtinai reikia grotelių ir juos vartyti, bet čia jau pardavėjai išaiškins. ir nepirkit tų, katruos daugiausiai reklamuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Turiu lateksinį, tikrai nėra nei karšta, nei šalta ant jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tina1965
Tina1965
Patyręs
gražioji rašė:

spyruokliniai čiužiniai atgyvenę, o tos kišenėlės - tik mitas. viskas ten momentaliai išplyšta. prieš pirkdama čiužinį labai ilgai ieškojau info, domėjaus. kiek sužinojau, ant lateksinio vasarą per karšta, kaip aš suprantu, tai nekvėpuoja jis. geriausius atsiliepimus radau apie viskoelastinius. pirkau Medėją is Lono. esu žiauriai patenkinta. mokėjau daug, bet būna akcijos, atrodo, ar tik ne dabar? tik tokiems čiužiniams būtinai reikia grotelių ir juos vartyti, bet čia jau pardavėjai išaiškins. ir nepirkit tų, katruos daugiausiai reklamuoja



Kad, man atrodo, visiems tiems brangiems ciuziniams reikalingos groteles, nes jei nedesi ant groteliu, tai jie prades pelyti. Tai cia yra ju minusas -- papildomai pirkti groteles ir butinai vartyti. Taip ir as vos nesugadinau savo ciuziniu, nes pinigu grotelems is pradziu pagailejau ir kai po kiek laiko juos apverciau i kita puse, tai kita diena tiesiu taikymu , i parduotuve nuvariau groteliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Turiu dormeo čiužinį gana seniai, geras, patogus, nepelyja net ir be grotelių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.02 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Dormeo irgi neblogi, tik man biški per minkšti jie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.03 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Pas mane dormeo orthopedic, tai tikrai nėra jis minkštas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai