Tema sukurta: 2009.05.18 00:47
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.05.18 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnytė
Agnytė
Pradedantysis
Atostogos atskirai nuo sutuoktinio/ės, draugo/ės - kaip vertinate? Kaip reaguotumėte, jei jums sutuoktinis pasiūlytų šias atostogas praleisti atskirai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei norisi pailsėti vienas nuo kito, tai santykius ištikus krizė..arba labai nesuderinami žmonės ir jiems norisi skirtingo poilsio, bet tada kaip jie šiaip sugyvena..dar gal..gali būti, kad yra už santuokos žmogus ar žmonės su kuriais labiau norisi atostogauti..gali ir į gerą išeit pabuvimas atskirai, gali ir visus taškus ant i sudėliot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Ar tokios temos kartais nebuvo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnytė
Agnytė
Pradedantysis
Pasisiauses rašė:

Ar tokios temos kartais nebuvo?


Šiaip ieškojau, bet neradau, nors tikėtina, kad gal ir buvo, čia sunku tinkamai suformuluoti paieškos žodžius, nes negaliu žinoti, kaip kitas žmogus užvadino ar suformulavo temą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 05:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Agnytė rašė:
Atostogos atskirai nuo sutuoktinio/ės, draugo/ės - kaip vertinate? Kaip reaguotumėte, jei jums sutuoktinis pasiūlytų šias atostogas praleisti atskirai?


Nevertinčiau neigiamai. Nors daug kas pažiūrėtų į tai "ojėėėėzau, kaip taip gali būti??? ", man tai normalu, jeigu tarkim tie sutuoktiniai mėgsta skirtingai praleisti laisvą laiką. Aišku, daug kas pasakys, kad ko jie išvis kartu būna, bet nemanau, kad šis skirtumas yra toks svarbus, kad žmonės negalėtų būti pora.
Mes su vyru kartais kokį savaitgalį praleidžiam atskirai, jis veikia ką nori, aš taip pat. Jam reikia veiksmo, draugų, aš mėgstu pabūti viena. Ir nereikia pyktis, kad aš pavargstu nuo šurmulio ar jis neturi ką veikti. Bet ilgesnes atostogas, išvykas norėčiau praleisti kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 06:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liuxas
Liuxas
Naujokas
Visada yra gerai paatostogauti atskirai. Vienas dalykas, pailsima, antras - vėl sugrįžtama į save, t.y. būni toks, koks esi iš tiesų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 07:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Atostogas atskirai vertinu teigiamai, nes ir taip žmonės būdami poroje būna kartu, atsibosta vienas kitam, nori pagalvoti ramiai ir pabūti su savimi. Priklauso daug kas nuo požiūrio poroje, nuo sutarimo, galiausiai nuo pasitikėjimo vienas kitu. Juk jei esi kartu ir brangini žmogų tai jūs būsit kartu ir atostogas leisdami atskirai. Ilgesnes ar trumpesnes priklauso taip pat nuo žmonių sutarimo. Net ir būdamas atskirai jauti kitą žmogų šalia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 07:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na jei pora būna labai dažnai kartu ir jau viens kitam šiektiek įgrisę, tai atostogos atskirai gal ir nieko idėja, ypač jei santykiai pradėja blogėt nuo ginčų ir panašiai.. Bet jei visad atskirai atostogaut kiekvienais metais ar dažniau, nu tai biški jau negerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 07:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Aš irgi manyčiau, kad nieko blogo atskirai pasiilsėt. Tarkim, mergaitė su mergaitėm išlekia į kurortą, kur visokios procedūros ir kitos "bobiškos" pramogos, o berniukas tuo tarpu irgi užsiima savais reikalais, pvz., žvejyba, krapštymusi prie mašinos ar poros dienų pragėrimu su chebra, pagrinde vyriška draugų iš senų laikų kompanija.
Ir po savaitės kitos susitinka abudu išsiilgę vienas kito, ir , svarbiausiai, iš tikro pailsėję
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 09:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
O man atrodo, kad net labai gerai ir reiktų to, gi atsibosti vienas kitam ypač jei kaiuras dienas mataisi ir jokia čia krizė įdealių santykių nebūna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 09:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Teigiamai, mano požiūriu, net būtinas laikas atskirai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
As esu uz atostogas atskitai. Mintis, kad mano partneris turi savo atskira nuo manes gyvenima, tiesiog uzveda... Tas sioks toks pavydas ir nezinia ka ir su kuo jis veikia... Manau tai labai geras santykiu issaugojimo budas. Zinoma, jei partneriai yra neistikimi vienas kitam, tai po tokiu atostogu atskirai labai smagiai galima ir issiskirti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
Andzela rašė:

As esu uz atostogas atskitai. Mintis, kad mano partneris turi savo atskira nuo manes gyvenima, tiesiog uzveda... Tas sioks toks pavydas ir nezinia ka ir su kuo jis veikia... Manau tai labai geras santykiu issaugojimo budas. Zinoma, jei partneriai yra neistikimi vienas kitam, tai po tokiu atostogu atskirai labai smagiai galima ir issiskirti.



Bet ar tokios pavydumo minciu prisotintos atostogos tikrai butu relaxas paciai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
As nesakau, kad pavydo turi buti pilnos kelnes. Taciau sioks toks pavydas, nors gal labiau ne pavydas, o tikimybe, kad tavo partneris gali buti patrauklus ir kitom panelem... Nu, gal cia as biski nei siokia nei tokia, bet toks jausmas mane kaitina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Galit sneketi,ka norit,bet atostogos jau daug metu tik kartuAtskirai mes atsibunam ir taip.Kiauras dienas per darbus ir rupescius nesimatom,o atostogos buna tas laikas,kai pagaliau,atitruke nuo visko galim buti dviese,su vaikais.Niekur nereikia lekti,skubeti.Galima issijungti visus telefonus ir gyventi vienas kitamNuostabu.Neketinam nieko keisti,bent jau artimiausius 20 metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Pasisiauses rašė:
Ar tokios temos kartais nebuvo?

Buvo, buvo.. tik labai chitru pavadinimu "Gyvenimas su vyru, atostogos su meilužiu" http://forumas.draugas.lt/messageview.cfm?catid=79&threadid=13369&highlight_key=y&keyword1=atostogos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
Andzela rašė:

As nesakau, kad pavydo turi buti pilnos kelnes. Taciau sioks toks pavydas, nors gal labiau ne pavydas, o tikimybe, kad tavo partneris gali buti patrauklus ir kitom panelem... Nu, gal cia as biski nei siokia nei tokia, bet toks jausmas mane kaitina




matai manes tas isvis neveiktu, nes nesu pavydi... Ir siaip na taip patinka, kai zinai, kad partneris zavi ir kita, bet velgi nezinau ar tai mane kaitintu.. zinai gi many
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
Žebenkštė rašė:


matai manes tas isvis neveiktu, nes nesu pavydi... Ir siaip na taip patinka, kai zinai, kad partneris zavi ir kita, bet velgi nezinau ar tai mane kaitintu.. zinai gi many


apie tave kitakart pasnekesim
o siaip tai as nepersu tai kaip butinumo. kiekvienas masto kaip jis nori. ir i tokias atostogas kiekvienas ziuri is savo pozicijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žebenkštė
Žebenkštė
Meistras
Šiaip aš ir esu už atostogas atskirai kartais, bet kad tai nevirstu taisykle
Be to, kiekvienos poros gyvenime būna tokių momentų, kai paatostogauti skyrium tiesiog būtina. Pavyzdžiui, jauti, kad antroji pusė ima kelti susierzinimą. Laikas pailsėti vienam nuo kito ir pasitikrinti santykių tvirtumą, kad sugrįžtumėte su džiaugsmu ir pultumėte vienas kitam į glėbį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.18 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastoks
Kastoks
Patyręs
Manau,kad kartais reikia pabūti atskirai,nes kai kiekvieną dieną su tuo pačių žmogum bendrauji tai tampa labai monotoniška.Nebūtinai tai turi būti atostogos,gali būti ir eilinis savaitgalis.Kai igesnį laiką nematai savo antrosios pusės supranti kaip tau jos truksta.Grįžti pasiilgęs(tavęs irgi pasiilgsta) ir būni laimingas,kad vėl esate kartuBet jei askritai visos atostogos atskirai tai jau kažkas negerai
Nekalbu už visus,čia tik mano asmeninė nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai