Tema sukurta: 2020.07.14 21:59
2020.07.14 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visatatavyje
visatatavyje
Naujokas
Sveiki! Esu ilgametė astrologijos entuziastė su daugiau nei 7 metų patirtimi analizuojant horoskopus, mano specializacija yra gimimo (atsineštos asmeninės galios) horoskopų analizė, taip pat archetipinė astrologijos pusė, susijusi su analitine psichologija. Mokiausi iš tokių astrologų užsienyje žinomų astrologų kaip kaip Liz Greene ir Robert Hand. Kurį laiką dėl užimtumo nepriėmiau naujų užsakymų horoskopo analizei, tačiau dabar vėl grįštu prie šio darbo. Ką gali atskleisti individualizuotas gimimo horoskopas? Be kitų dalykų, jis rodo jūsų karminį pašaukimą, sipriausius aspektus, talentus bei potencialias silpnybių vietas tokiose sferose kaip jūsų asmeninis tobulėjimas, meilė, karjera, šeima ir pan., o kartu ir dominuojantį archetipą (deivę) ir jo žinutę, atskleidžiamą jums horoskope. Norintiems, taip pat sudarau porų suderinamumo horoskopus.

Šiuo metu Lietuvos klientams taikau dideles nuolaidas (galite sužinoti kreipęsi asmenine žinute), paprastai individualizuoti profesionalūs horoskopai siekia triženkles sumas, visgi tai daug laiko ir žinių resursų reikalaujanti paslauga. Originalius mano paslaugų pasiūlymus, jei skaitote angliškai, galite rasti mano profesiniame tarptautiniame tinklapyje: https://www.theempressastrology.com/.

Be Gimimo Horoskopo šiuo metu taip siūlau šias astrologines programas:
*Santykių (Suderinamumo) Horoskopas
*Vaiko Horoskopas
*Karjeros Horoskopas
*Gimimo Horoskopas+Astrologinis Kristalo parinkimas
*Viskas Apie Kylantį Ženklą
*Šešėlio Astrologija
*Deivės Astrologija

Jeigu susidomėjote - brūkštelkite asmeninę žinutę arba parašykite theempressastrology@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.08.07 02:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Vėjai!
Anyway, jeigu atsiranda durnių, kurie už pezalus sutinka mokėti babkes, kodėl nepasinaudojus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.16 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egita1
Egita1
Naujokas
Sveiki no asmeninio horoskopo kokia kaina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai