Tema sukurta: 2011.04.08 00:31
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.04.08 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krokas
Krokas
Naujokas
Įsivaizduokite, kad išranda maisto tabletes. Atsikėlei ryte, makt vieną tabletę ir papusryčiavai, per pietus makt kitą ir papietavai. Susitaupytų daug laiko, nes nereikėtų gaminti, nereikėtų pietų pertraukų. Ar tokia perspektyva jus viliotų? Kas jums svarbiau - sotumo jausmas ar valgymo procesas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Nesąmonė. Kai pagalvoji kiek tokiose tabletėse visko būtų pridėta, visokių chemikalų ir kitokių blogybių... O ir šiaip, bent jau man, patinka tiek gaminti maistą, tiek jį valgyti. Tikrai nenorėčiau išmainyti tokio malonumo į kažkokią tabletę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Oi nesąmonė, tikrai nepatiktų. Nors iš dalies būtų labai patogu laiko atžvilgiu, nes kartais nespėji pavalgyt. Bet kad prarast malonumą ramiai atsisėdus pasimėgaut maistu, tai nė už ką :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lucyluc
lucyluc
Pažengęs
butu super,aisku jei toje tableteje butu visi reikalingi vitaminai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Man pats gamybos procesas patinka labiausiai
tokios tabletės manau kažkokia utopija, juk vistiek jas kažkam gaminti reikėtų, ir ne iš plastmasės juk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
patiktu, per savaite turiu 4 darbo dienas,tai tuo laiku labai praverstu,o ir siaip daznai noriu valgyt bet tingiu darytis arba nzn ka arba i restorana tingiu eit,tai man tikrai patiktu ta tablete, aisku turetu ji but maistinga,aprupinanti kuna reikiamom medziaagom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 02:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Visai liuks būtų.. čia jei negalvojant apie mintį iš ko jos turėtų būti padarytos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 07:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
Nelabai. Maistas skaniau, nors darbo dieną gal ir praverstų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Nors gaminti nelabai mėgstu,bet patinka patį maisto skonį jausti.O jeigu ateity atsiras jos - kagi,teks prisitaikyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
man svarbiau gaminimo ir valgymo procesas.
Deja, pasitaiko neretai, kai visą dieną esu užimta, o pilvas gurgia. Tai tokiais atvejais tebletė gal ir praverstų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
oi ne, tokia tablete tikrai ne man. as geriau visa diena pabusiu nevalges iki vakaro, bet tos tabletes tikrai neryciau. taigi vienas is gyvenimo malonumu pajust maisto skoni.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Krokas rašė:

Įsivaizduokite, kad išranda maisto tabletes. Atsikėlei ryte, makt vieną tabletę ir papusryčiavai, per pietus makt kitą ir papietavai. Susitaupytų daug laiko, nes nereikėtų gaminti, nereikėtų pietų pertraukų. Ar tokia perspektyva jus viliotų? Kas jums svarbiau - sotumo jausmas ar valgymo procesas?


Valgymo procesas taip pat vienas is malonumu, antraip kodel zmones eina i kavines, atsised gurksnoja kavute, puse dienos laizo viena stikline sidro, sulciu ar koky kokteiliuka, snekuciuodamiesi valgo ledus, ar seip ka, juk galetu atejai, sukisai, dar su pirstu pagrudai kad greiciau sulystu, ir begom i darba ar kur ten jiems reikia. Arba kam vaziuoja i gamta kepti saslu? Juk galima namie keptuvej, ar i mikrobange iskisai, isvis per pora min suskrudo, atsidarei, sulapnojai, nulekei prie ezero ar upes issidrebei ir guli. Bet va tas saslu kepimas gamtoj, valgymas, alaus gurksnojimas (kaikam tikras gerimas) bendravimas su draugais ir atpalaiduoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
DurniusKvadratu rašė:

oi ne, tokia tablete tikrai ne man. as geriau visa diena pabusiu nevalges iki vakaro, bet tos tabletes tikrai neryciau. taigi vienas is gyvenimo malonumu pajust maisto skoni.


Pamacius tavo paveiksliuka, kilo dar viena mintis, prarijus tokia tablete sutaupytum laiko netik gamindamas mista, jy valgydamas, bet ir i toleta nereiketu eiti, nuejai karta i metus, ir gerai ir toletinio popieriaus sutaupytum, visu toleto gaivikliu, plovikliu, kitu virtuves ir taip pat toleto sveitikliu (gal ir nieko tos tabletes butu :) )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Man tai pats procesas labai svarbu. Pasigamini, atsisėdi, įsipili ką išgert, kad ir kolos Sėdi valgai..
O tabletė... ir taip žmonės be reikalo skuba, o jei dar ir laiko pavalgymui neliks.. Aš neužskaitau tokios metodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Mano manymu jau ir taip tų visų E pasaulyje milijonais, baisu daros pagalvojus kas būtų jei dar šitokia nesąmone žmonija išsigalvotų..
Juk valgome ne vien dėl būtinybės, o ir dėl pasiskaninimo.
Aš išvis asmeniškai už sveiką gyvenimo būdą stoviu
Geriau daržovėmis iš daržo šviežiomis maitintis, mėsa - be įvairiausių priedų, bei vaisiais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Nebent tam tikrais atvejais , laiko stoka, rimtmas. O siaip ir gamyba, maisto pateikimas ir pats valgymo procesas juk malonumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gladie
Gladie
Meistras
Tai taip.
Galima pagalvoti kas būtų jei nebeliktų maisto gamybos - nebeliktų virėjų, restoranų, kavinukių ir t.t.
O juo labiau, tabletėse turėtų būti visiškai visko, ką žmogus gali gauti valgydamas mėsą, daržoves ir pan.
Taigi tabletės būtų nežmoniškai brangios, padidėtų sergamumas bei mirštamumas, nes ne visi žmonės galėtų sau leisti tabletes nusipirkti.
Tad geriau džiaukimės sveika mityba - gyvenkim ir žvenkim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.08 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Nu čia dabar? Aš tik dėl skonio ir valgau, jokių tablečių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 04:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
Diliara rašė:

DurniusKvadratu rašė:



oi ne, tokia tablete tikrai ne man. as geriau visa diena pabusiu nevalges iki vakaro, bet tos tabletes tikrai neryciau. taigi vienas is gyvenimo malonumu pajust maisto skoni.




Pamacius tavo paveiksliuka, kilo dar viena mintis, prarijus tokia tablete sutaupytum laiko netik gamindamas mista, jy valgydamas, bet ir i toleta nereiketu eiti, nuejai karta i metus, ir gerai ir toletinio popieriaus sutaupytum, visu toleto gaivikliu, plovikliu, kitu virtuves ir taip pat toleto sveitikliu (gal ir nieko tos tabletes butu )


man kilo irgi mintis... kada tamsta rasysi be gramatiniu klaidu? ( s su varnele nesiskaito ir t.t. pardon visiems man "etc" ne lygis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 07:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faraonass
Faraonass
Didmeistris
Krokas rašė:

Įsivaizduokite, kad išranda maisto tabletes. Atsikėlei ryte, makt vieną tabletę ir papusryčiavai, per pietus makt kitą ir papietavai. Susitaupytų daug laiko, nes nereikėtų gaminti, nereikėtų pietų pertraukų. Ar tokia perspektyva jus viliotų? Kas jums svarbiau - sotumo jausmas ar valgymo procesas?


Esu prieš tokią perspektyvą.Įdomus ir pats valgio gaminimo procesas,ir pats valgymas,skanavimas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai