Tema sukurta: 2012.11.24 23:55
Pirmas Atgal 1 2
2012.11.27 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Rennais rašė:

moccasinus rašė:

Nori pasakyt, kad Ispanijos ar anglų grandai dėl pinigų žaidžia? Motyvuoja tie milijonai aišku, bet viskas prasidėjo ir tęsiasi ne dėl pinigų tikrai manau. Tarp kitko danai labai neprastai aprūpina saviškius.




Noriu pasakyt, kad jie žaidžai dėl titulų ir pergalių TOL, kol gauna geras babkes. Apie Arsenalo kontraktines batalijas paskutiniu metu girdėjai? Alex Oxlade-Chamberlain'ui siūlo kontraktą po 45 000 svarų per savaitę, bet jis delsia jį priimt, nes nori 50 000. theo Walcott'as dabar gauna po 100 000 svarų per savaitę, bet nepratęsia kontrakto, nes jam tai yra per mažai - nors pats toli gražu nedemonstruoja stabilaus ir puikaus žaidimo. Vėlgi, abiems šitiems žaidėjams Arsenalas yra vienas geriausių variantų tiek dėl jauniems žaidėjams daug pasitikėjimo skiriančio trenerio Wenger'o, kuris koka iš jaunimo išspaust potencialą, užuot palikus juos amžinai perspektyvius, tiek ir dėl to, kad tai rimt,a solidi, dėl aukštų vietų ir titulų kovojanti ar bent jau rimtai pretenduojanti kovot komanda. Bet jei Walcott'as gaus pasiūlymą už 150 000 per savaitę sėdėt ant Man City suolo, užuot už 100 000-120 000 pastoviai žaist Arsenal'o sudėtyje, tai negi čia ne pinigai vaidina pagrindinę rolę? Ypač turint omenyje, kad tai nėra išskirtiniai atvejai,o tik vienas pavyzdys iš daugelio?



Danai gal aprūpina ir neblogai, bet žiūrint į europos futbiolo žemėlapį aiškia matom, kad jie nėra pajėgūs varžytis aukštame lygyje - atitinkamai abejoju, ar yra daugiau nei vienas kitas žaidėjas Danijos lygoj, uždirbantis ~0,5 milijono eurų per metus, kas vistiek yra labai mažai, lyginant su premiershipo 1,1 mil. svarų per metus vidurkiu.


Sutinku su viskuo, bet tie pinigai tokią rolę vaidina, nes neilgai gaus tokias sumas, logiškai mąstant futbolą žaist dėl pinigų net neskamba, sumom profesionalai jaučiasi įvertinti kaip savo srities atstovai, kaip ir bet kokioj kitoj srity. Kad ir sėdi ant suolo, vis tiek gi svajoja lakstyt ir sėda dėl pinigų, bet su viltim, kad ir juos išleis anksčiau ar vėliau, jau vien ta mintis atstovaut geresnį klubą, didelę reikšmę turi jų mintyse.
Kodėl, Kopenhaga neprastai lošia palyginus tikrai. O dėl algų tai aišku, lygis ne tas, bet labai palaiko juos ten, remėjai nenormalūs, mašinas, butus viską gauna, tikrai kaip tokio lygio žaidėjam per gerai mano galva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.02 04:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
žmonės labai jūs čia nukrypot man tie pinigai kaip nulis bevertis prieš futbola aš ji žaidžiu dėl to kad tapčiau geresnis siekčiau pažangos ir galėčiau kur nors stot i kokia komanda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
moccasinus rašė:

Kodėl, Kopenhaga neprastai lošia palyginus tikrai. O dėl algų tai aišku, lygis ne tas, bet labai palaiko juos ten, remėjai nenormalūs, mašinas, butus viską gauna, tikrai kaip tokio lygio žaidėjam per gerai mano galva.


Na, priklauso su kuo lyginsim. jei su Gargždų Banga ar Chorzow'o Ruch, tada taip, bet jei lyginsim netgi ne su elito klubais, bet stipriais vidutiniokais, tarkim, Valencia, Tottenham, Marseille - tai jau manau ir ne taip gerai būtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.03 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
AmTheOne rašė:

žmonės labai jūs čia nukrypot man tie pinigai kaip nulis bevertis prieš futbola aš ji žaidžiu dėl to kad tapčiau geresnis siekčiau pažangos ir galėčiau kur nors stot i kokia komanda


Nu tai stok, ar kas neleidžia? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.09 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AmTheOne
AmTheOne
Naujokas
kreivos kojos neleidžia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.11 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marmars
marmars
Naujokas
Ant LT taip gali. Turiu pavyzdziu kur darbu paeme, futbola pradejo 15-kos zaist. Lietuvoj A ligoj losė 22-ju. Na o auksciausio lygio 16 pradejes. Na nezinau, niekada negalima sakyt niekada, bet as netikiu kad imanoma. Auksciausio lygio zaideju kad butum turi nuo 5-6 metu pradet. Ir tai dar neaisku ar pavyks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.29 19:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheCicke
TheCicke
Naujokas
Manau jei pasistengtumeisi - žinoma, kodėl gi ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.04 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bienas
Bienas
Naujokas
Man 17 metu seip lankau lengvaja atletika, bet visada norejau zaisti futbola man patinka sportuoti nezinau ka be sporto as veikciau tik va gal jau truputi per velu? Nezinau ar tapciau geru zaideju, nors man zaisti gerai sekasi(laisvalaikiu pazaidziu futbola) nezinau gal vis del to pamegint?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.04 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Ne, nemegink gal geriau - neverta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Manau jeigu tikrai labai daug dirbsi tai kad lietuvos futbolo lygoje tikrai žaisi už kažkurią komanda bet pirmas darbas reikia gauti agenta kuris tau ieškos klubo, bet jeigu nori gerai žaisti tai daug dirbk ir pasieksi tai ko nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AireW
AireW
Naujokas
Manau jeigu tikrai labai daug dirbsi tai kad lietuvos futbolo lygoje tikrai žaisi už kažkurią komanda bet pirmas darbas reikia gauti agenta kuris tau ieškos klubo, bet jeigu nori gerai žaisti tai daug dirbk ir pasieksi tai ko nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.03 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Sportas susideda is dvieju dalyku-fiziniai duomenys ir motyvacija...
Fiziniai duomenys turiu uomeni-tavo igimtas greitis,reakcija,aisktes matymas,judrumas,vikrumas,ugis ir panasus dalykai...Jaigu tau su fizduomenimis gerai ir motyvacijos uztenka-viskas bus ok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.30 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukus
Lukus
Naujokas
Jei nori tapt profu tai jau per velai as nuo 7 zaidziu ir gerai zaidziu bet treniruojuosi 5 kartus i savaite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.04 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernis29
ernis29
Naujokas
o man nepervelu tapti futbolininku man dar tik 16 metu ka patartumet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.04 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernis29
ernis29
Naujokas
labas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.04 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernis29
ernis29
Naujokas
labas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.04 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernis29
ernis29
Naujokas
bet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.04 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ernis29
ernis29
Naujokas
as visai gerai zaidziu futbola
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.05 08:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Susirinkim tie, kuriems patinka futbolas pažaisim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.06 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Niekada niekas nepervelu bandyk , gal pavyks tapti geru futbolistu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai