Santrauka: sexting
Tema sukurta: 2022.04.23 16:49
2022.04.23 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Magiccawk
Magiccawk
Naujokas
na taigi papasakokite, ar kada apsikeitinėjote su savo nudes su random žmonėmis? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.04.25 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Teko gauti. Siųsti - ne. Porąsyk, kai labai prašė, nusiunčiau svetimas.

Pažinčių saituose. Kartą kažkokia negrė pasiūlė, tokia juoda, kad nieko nematyti )) per whatsapp. Ten supratau buvo provokacija, kad ją pakviesti atvažiuoti į ES. Sakėsi esanti karšta moteris, bus man laimės ))
Mintis užkabino, ėmiau visokioms iš kitų šalių siūlyti susipažinti, bet "kad neapsirikti", turi pasirodyti... Taip per kelis mėnesius buvo ne viena pasirodžiusi. Visokios čekės, baltarusės, ukrainietės, kažkokia iš tolimų rytų, nepamenu jau. Visos pradžioj laužėsi "aš ne kekšė"... o kokia jau kitokia? ))
Daugeliu atvejų norėjo apsigyventi Vokietijoj, mainais siūlė savo putę ))
Kad nesugalvotų apgaudinėti, prašydavau, kad parašytų mano vardą ir parodytų video metu. Ko gero dar surasčiau kolekciją nuogų panų, kurios laiko rankoje lapą "Trust me (mano vardas), i won't disappoint you / i won't cheat on you", ar kažkas panašaus ))
Viena baltarusė, panaši į pacankę, buvo apsėsta rodyti kaip putę kaso, tiesiog per skype. Atseit norėjo mainų, irgi gavo svetimų, juk "neturiu webcam ir tiesiogiai neturiu galimybių" ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.06.01 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
LaisvasPilietis rašė: negrė pasiūlė, tokia juoda, kad nieko nematyti

LOL !!! Tai skaniai pasijuokiau. Ko gero, ir vitamino C pasigamino, ar ko ten dar, bet vistiek smagu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai