Santrauka: nuo kiek metu galima vartoti monster pack
Tema sukurta: 2019.01.25 17:38
Pirmas Atgal 1 2
2019.02.06 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Nu man labai butu idomu isgirst tavo preliminaru mitybos plana ta prasme kaip tu maitiniese ir kaip surenki savo reikalingas kcal., jau nekalbant apie vitaminus mineralus ir visa kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.06 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Tai karoce uabagas esu saibu daug neturiu sportininkas geras esu treneris dziaugias bat kame problema yra kad krenta svoris su visais raumenimis ir visi paakiai kai narkamanui pajuodave tai patark koki proteina ,bccair mineralus pirkti kad butu neperbrangus ir kad kokybe butu normali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
O nėra taip, kad persitreniravai, persitempei? Per didelis krūvis taip paveikia - jėgų ima mažėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 07:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Nu pirmiausiai tai stenkis ilgiau miegoti, duoti poilsio organizmui. Jaunam zmogui miegas yra labai svarbus dalykas. Del BCAA tai yra begales gamintoju uz skirtingas kainas. Rekomenduociau imt 2:1:1 ir svarbiausiai kad butu milteliai, ne tabletes. Del proteino tai ziurek kiek baltymo g vienoje porcijoje ir kad nebutu daug pridetinio cukraus. Del vitaminu komplekso, pats vartoju Olimp Vita-min Multiple Sports. Viena men vartoju viena men darau pertrauka. dezute apie 10e kainuoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Ačiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.07 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dizainas
Dizainas
Pradedantysis
Ačiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai