Santrauka: Įvairūs straipsniai skirti mūsų dvasiniam tobulėjimui
Tema sukurta: 2008.01.09 16:27
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.01.09 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Manau,jus ne cia pataikete su savo kilometriniu maldu postu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
nu da, teologai, galejai savaite anksciau, pries man rasant apie tai egzamina, parasyt ;]]

beje, lengvai, jei tau nera aktualus tam tikri dalykai, dar nenurodo, kad ir kitiems ne... esu tikra, jog yra bent 3 forumieciai, kuriems tai idomu. ir jie savu laiku cia pasirodys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
pagaliau radau tema kurioje galiu pasireiksti. sian vakare nus DAUG komentaru!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Maldos.Biblija nera blogai,bet mano manymu,nereikia jos kaisioti bet kur ir bet kam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
fariziejai irgi taip snekejo, bet Jezus rinkosi visuomenes atmatas. bet kur ir bet ka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vmm
vmm
Pradedantysis
Seneka. "Apie sielos ramybę" (originalus tekstas kažkur internete mėtėsi, nusikopijavau pamatęs):
Mes ne mažai laiko turime, bet daug jo prarandame. Gyvename ne trumpą gyvenima, bet padarome jį tokį. Mokantiems pasinaudoti, gyvenimas ilgas. Dažnai kažkam vis tarnaujame, tik nepriklausome sau. Prisimink kada tiksliai įvykdei savo užmojus, kiek dienų praėjo taip, kaip buvai numatęs, kada galėjai atsidėti sau, kada veidas buvo ramus, kada siela nedrebėjo, koks per tokį laiką padarytas darbas tikrai priklauso tau. O kiek nusineša paika linksmybė, godi aistra.
Gyvenate vis ruošdamiesi gyventi ateityje, nepagalvodami apie būties trapumą. Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. O kas garantuoja ilgą gyvenimą? Kiek laiko skiriama apskaičiavimams, kiek laiko tykojama, kiek bijoma, kiek pataikaujama. Neleidžia atsikvėpti nei nelaimės, nei pasiekimai. Išblaškyta siela nepriima nieko aukštesnio. Reikia sunaudoti laiką taip, lyg kiekviena diena būtų paskutinė. Reikia mokėti gyventi, o ne užsibūti, reikia mokėti plaukioti, o ne būti ilgai blaškomam. Gyvenimą stengiamasi pertvarkyti jo pačio sąskaita. Veiklos metmenys nukeliami į tolybes, o juk svarbiausias nuostolis yra atidėliojimas: iš mūsų ištraukia kiekvieną dieną, žadėdamas ateiti, jis išplėšia dabartį. Didžiausia kliūtis - laukimas: jis priklauso nuo rytojaus ir žudo šiandieną. Jūs tvarkote tai, kas likimo rankose, atmesdami tai, kas jūsų pačių rankose. Ko laukiate? Visa kas ateis, yra neaišku, taigi gyvenkite tuojau pat. Tai ką dabar veikiame yra trumpa, ką veiksime - netikra, o ką jau nuveikėme - užtikrinta.
Norėdami žinoti koks trumpas gyvenimas, pagalvokite kelinta jūsų dalis priklauso jums patiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pagyvenus
pagyvenus
Pradedantysis
Maldelė

Mūsų Microsoft'e, kuris esi kietame diske,
Teesie Tavo Windows'as, teateinie tavo Updat'as,
Teįvyksta Tavo Defragment'as,
Kaip C Hard'e, taip ir D Hard'e.
Mūsų kasdienį Mail duok mums šiandien
Ir atleisk mums mūsų nelegalias kopijas,
Kaip ir mes atleidžiame mūsų Telekomui,
Ir nevesk pas mus meistro, ir apsaugok mus nuo Viruso,
Nes Tavo yra DOS'as, ir Windows'as, ir NT per amzius
ENTER

Kiekvienam savo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: vmm

Seneka. "Apie sielos ramybę" (originalus tekstas kažkur internete mėtėsi, nusikopijavau pamatęs):

Mes ne mažai laiko turime, bet daug jo prarandame. Gyvename ne trumpą gyvenima, bet padarome jį tokį. Mokantiems pasinaudoti, gyvenimas ilgas. Dažnai kažkam vis tarnaujame, tik nepriklausome sau. Prisimink kada tiksliai įvykdei savo užmojus, kiek dienų praėjo taip, kaip buvai numatęs, kada galėjai atsidėti sau, kada veidas buvo ramus, kada siela nedrebėjo, koks per tokį laiką padarytas darbas tikrai priklauso tau. O kiek nusineša paika linksmybė, godi aistra.

Gyvenate vis ruošdamiesi gyventi ateityje, nepagalvodami apie būties trapumą. Visko bijote kaip mirtingi, visko trokštate kaip nemirtingi. O kas garantuoja ilgą gyvenimą? Kiek laiko skiriama apskaičiavimams, kiek laiko tykojama, kiek bijoma, kiek pataikaujama. Neleidžia atsikvėpti nei nelaimės, nei pasiekimai. Išblaškyta siela nepriima nieko aukštesnio. Reikia sunaudoti laiką taip, lyg kiekviena diena būtų paskutinė. Reikia mokėti gyventi, o ne užsibūti, reikia mokėti plaukioti, o ne būti ilgai blaškomam. Gyvenimą stengiamasi pertvarkyti jo pačio sąskaita. Veiklos metmenys nukeliami į tolybes, o juk svarbiausias nuostolis yra atidėliojimas: iš mūsų ištraukia kiekvieną dieną, žadėdamas ateiti, jis išplėšia dabartį. Didžiausia kliūtis - laukimas: jis priklauso nuo rytojaus ir žudo šiandieną. Jūs tvarkote tai, kas likimo rankose, atmesdami tai, kas jūsų pačių rankose. Ko laukiate? Visa kas ateis, yra neaišku, taigi gyvenkite tuojau pat. Tai ką dabar veikiame yra trumpa, ką veiksime - netikra, o ką jau nuveikėme - užtikrinta.

Norėdami žinoti koks trumpas gyvenimas, pagalvokite kelinta jūsų dalis priklauso jums patiems.


Domiesi filosofija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.09 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
pagyvenus, neitiketinai pralinksminai :]] mano sieloj svente dabar :>

o Seneka apskritai labai zavus. visi jo laiskai be galo ikvepiantys ir spinduliuojantys tiesa. net jo mirtis buvo heroiska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vmm
vmm
Pradedantysis
Originally posted by: Melisa


Domiesi filosofija?


Mėgėjiškai -- kai jau visiškai nebūna daugiau ką veikti :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Lukryte
esu tikra, jog yra bent 3 forumieciai, kuriems tai idomu. ir jie savu laiku cia pasirodys


Ir net žinau, kas tokie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: vmm

Mėgėjiškai -- kai jau visiškai nebūna daugiau ką veikti :-)


Nejaugi filosofija tau tokia nuobodi? :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: mylimuke

Originally posted by: Lukryte

esu tikra, jog yra bent 3 forumieciai, kuriems tai idomu. ir jie savu laiku cia pasirodys




Ir net žinau, kas tokie


Ir kas gi tokie? Aš tai kaip nelabai tikininti tai net neįsivaizduoju, kaip galima su malnumu tokius teksčiukus skaityti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Melisa
Ir kas gi tokie? Aš tai kaip nelabai tikininti tai net neįsivaizduoju, kaip galima su malnumu tokius teksčiukus skaityti


Aš irgi netikinti, bet retkarčiais iš smalsumo... O tada jau ir komentarą ne mažesnės apimties galiu parašyt Bet jau pamačiau, kad čia diskutuoti su fanatikais absurdiška- kala į vienus vartus.

"O kas gi tokie"- na pvz mūsų Lokis ar DangausIlgesys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: mylimuke

Aš irgi netikinti, bet retkarčiais iš smalsumo... O tada jau ir komentarą ne mažesnės apimties galiu parašyt Bet jau pamačiau, kad čia diskutuoti su fanatikais absurdiška- kala į vienus vartus.

"O kas gi tokie"- na pvz mūsų Lokis ar DangausIlgesys


Šių forumiečių kažkaip net nepastebėjau, gal nelabai reiškiasi? Na taip, nėra nieko blogiau už religinius fanatikus, jie mane eretike išvadina Nors nėra šiam forume daug fanatikų kažkokios srities, bet ginčytis su daugeliu, visgi, beviltiška
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neatsigręžk
Neatsigręžk
Meistras
Melisa --> reiškiasi, ir dar kaip Tik aišku, ten, kur gali ką nors pasakyti

Jetau kletau, negi paskaičius kažkokius religinius tekstukus ims ir patobulės siela... Kažkaip ten viskas svetima ir nežmogiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
"Šv. Brigitai Viešpats pasakė, kad jis kančios metu patyrė 5480 kirčių. Jei nori prisiminti mano kančią, per visus metus kalbėk 15 Tėve mūsų ir 15 Sveika, Marija, kiekvieną dieną su šiomis maldomis, kurių aš tave išmokysiu. Kai pasibaigs metai, tu būsi pagarbinusi kiekvieną mano žaizdą. "

Parodykite Raste kur Viespats butu tokius vejus kalbejes-skaiciaves kircius ir liepes "kalbeti maldas tam tikra skaiciu kartu per diena" bei liepes garbinti savo zaizdas????
Net nekomentuosiu visu kitu "sv.nusvitimu". Is esmes tai atviras Dievo niekinimas ir patycios is Jo Zodzio.

Dvasinis isprusimas..kurgi ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na zinai, Loki, Biblija tokiu atevju galima laikyti lygiai tokiu paciu skeidalu (nors pati to nedarau), nes ji lygiai taip pat paremta subjektyvia nuomone, regejimais, ar net parasyta zmoniu, kurie nemate jokio Jezaus.

jei Brigita pajuto Dieva ir mums perdave informacija, tai kodel ant jos turi griezti danti? nebent pats netiketum Dievo apraiskomis musu pasaulyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
aha, Lokis pono Dievo advokatas, o Dievas toks ribotas, kad gali reikstis tik Raste
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.10 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Melisa
Melisa
Pažengęs
Originally posted by: Chimera

Melisa --> reiškiasi, ir dar kaip Tik aišku, ten, kur gali ką nors pasakyti



Jetau kletau, negi paskaičius kažkokius religinius tekstukus ims ir patobulės siela... Kažkaip ten viskas svetima ir nežmogiška.


Tai va, būtent, ir man taip atrodo, jog ten tos išminties yra mažiausiai O va tie religiniai fanatikai dažniausiai mažai ką mato be dievo ir bažnyčių. Susidariau įspūdį, kad dauguma jų labai riboti, jei tiki iš tiesų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai