Tema sukurta: 2013.03.08 20:14
2013.03.08 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asranduka
Asranduka
Naujokas
Sveiki, butu smagu, jei pasidalintumete savo vaikystes superheroju ir ne tik megstamiausiais veikejais. Ar tai itakojo jusu paciu zaidimus? O ka manot apie dabartine animacija ir jos herojus? Tai plati tema. Si klausima skiriu abejoms lytims, mergaites, manau, labiau itakojo pasakos. O gal as klystu? Prasau, pasidalinkit savo patirtimi, ispudziais. Kaip ir toki tyrimuka darau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
vaikystėje nelabai teko su superherojų filmais bendraut.Žiūrėdavau Spider-Man,Kill Bill'us,Charlie's Angels,na žodžiu kovines moteris mėgau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
songokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dovakin
dovakin
Naujokas
kiek atsimenu, gal man buvo 5-6 metai gal truputį daugiau bet valandų nepažinojau ir orentuodavausi pagal saulę kada mano mylimiausią filmuką rodo Spider-Man kaip tik šitą http://marvel.com/news/story/14437/watch_the_complete_spider-man_1994_series Dar vėžliukus nindzes žiūrėdavau, paskui trasnformeriai pasirodė. Kiek pamenu įtakodavo žaidimus, nes su draugu turėjom tų herojų kopijas, tai vis žaisdavom su jais... o šiuolaikinė animacija gera vis dar žiūriu spider-man tik naujas serijas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
nežinau, kažkaip kiek pamenu, tai visi filmai buvo apie karą kitokių gal nebūdavo bet eina sau kaip mes tų filmų laukdavom, o čia, kai viskas numesta kur nors tereikia tik pasiimt, tai nebeįdomu visiškai. ir šiaip filmai dabar neįdomūs, retas kuris įdomesnis pasitaiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Vandamas su Briusu Viliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.08 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
RoboCop
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.10 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Žiurkė rašė:Vandamas su Briusu Viliu


Visiškai sutinku. Bet ką daryt, kad mano vaikystėje rodė Čiapajevą, Petią ir Anią kulkosvaidininkę? Paskui atsirado Nikulinas, Vycinas su Morgunovu, dar vėliau ir Fantomasą parodė. Vat tokia tatai buvo vaikystė ir tokie panašūs buvo favoritai. Kitokių - buvo nilzia! :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.11 08:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
sunki vaikystė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.11 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
antares rašė:sunki vaikystė


Velniai žino ;) Gal...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.11 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Blussa rašė:

Velniai žino ;) Gal...


žiūrėk, gal kartais atsimeni tokį filmą apie indėnus, aš neatsimenu nei pavadinimo nieko, bet pamenu, kad pabaigoje ten kažką pasodino surištą uoloje ir tam paimtam į nelaivę, ant galvos lašėjo pastoviai lašai nuo viršaus - ale kankinimas. ir velnias, žinau kad žiauriai geras filmas buvo, na bet niekaip neužtinku aš to filmo ir nežinau pavadinimo. dar neužtinku filmo "Karo taku", kai šiuolaikiniai indėnai iškasa karo kirvį prieš baltuosius ir nuiminėja jiems skalpus :D bet irgi nežinau ar tikslus pavadinimas, nes matytas vaikystėje kino teatre. bral, kaip rast tuos du filmus, gal bent pavadinimą kas žino ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.11 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
antares rašė:
dar neužtinku filmo "Karo taku", kai šiuolaikiniai indėnai iškasa karo kirvį prieš baltuosius ir nuiminėja jiems skalpus :D bet irgi nežinau ar tikslus pavadinimas, nes matytas vaikystėje kino teatre.

Gal šitas? War Party

O jei į temą, tai man pagrinde irgi vežliukai ninzės (visada norėjau Donatelu būt, nes jam lengviausia ginklą rast), robocop, terminator ir pan. O jeigu žiūrėt į ankstyvą vaikystę, tai "Na palauk" ir "Katinas Leopoldas".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.11 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Azr rašė:

Gal šitas? War Party
".


šitas, didelis ačiū Azr ;) na gal dar prisimins kas nors ten tą pirmą filmą, kur minėjau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.12 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
antares rašė: gal kartais atsimeni tokį filmą apie indėnus, aš neatsimenu nei pavadinimo nieko, bet pamenu, kad pabaigoje ten kažką pasodino surištą uoloje ir tam paimtam į nelaivę, ant galvos lašėjo pastoviai lašai nuo viršaus


Bijok dievo! Filmui 50 metų, jei ne daugiau. Jau neįmanoma atsiminti ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.13 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Blussa rašė:

Bijok dievo! Filmui 50 metų, jei ne daugiau. Jau neįmanoma atsiminti ;)


nepasakai, dabar man teks visus filmus peržiūrėt :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai