Tema sukurta: 2016.03.14 14:58
1 2 3 Toliau Paskutinis
2016.03.14 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lanadelrey3
lanadelrey3
Naujokas

Padaiskutuokime ir pasikalbėkime tema: Mano erotinės fantazijos. Kokios yra jūsų erotinės fantazijos?

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.19 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
siulyciau pakeisti tema i : man 25 metai - prasidejo brendimas. jei rimtai, tai tokiu metu vyrai jau seimas buna sukure ir viska, tai nezinau tas temos pavadinimas skamba taip, lyg man butu kokie 7 metai. Cia pas tave ziauriai ziauriai paveluota viskas. Ten kokiu 15 metu jau buna nuogos mergos ir visa kita..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


internas
internas
Meistras
Koks tavo reikalas, kada kas zmogui prasidejo AR neprasidejo..

Tik fantazijos-cia jau toks truputi asmeniskas dalykas, kaip matai,nevisi taip paprastai viska pasakoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.01 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
na man tiesiog atrodo, kad tokių metų jau reik žmonos ieškoti, nes poto jau būna per vėlu, nebent jums patinka kai senukai tuokiasi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.09 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


internas
internas
Meistras
Nepritariu, tuoktis reikia kai laikas ateina, o ne kai metai pase vercia. Kas is to, kad paskui "oj, suklydau" ir po metu-kitu skirsis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.10 06:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
tuokiesi kada randi antra puse, aisku jei tai imanoma. o laikas, tai manau 27 metai vestuvems yra riba, nes iki to laiko dedami visi pamatai ateiciai. veliau tik prisimenami su antra puse praleisti metai ir tiek, senatve neturejusiems antru pusiu ateina gerokai anksciau (statistiskai mirsta taip pat desimcia metu anksciau), turejusiems - veliau, bet vistiek esme viena, sensta visi. Kiek pilnavertis tas gyvenimas ir senejimas, priklauso nuo to ar zmones turejo antras puses. Po 40-ties, antros puses turejimas jau nieko nekeicia, nebent tik tiems, kas megsta nemokamai pasilepinti saules spinduliuose bet kam malonumai, o kam gyvenimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.25 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Oi oi, o aš manau, kad bent iki 27 apie vedybas nė negalvoti - vis tiek iki 30 išsiskirs. 30-33 metai optimalus amžius. Ir vaikų dar pakankamai spėtų pridaryti.

Na o erotinės fantazijos, jos lydi visą gyvenimą, net tuomet, kai jau nebegali. Prie ko čia brendimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.05 17:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Glušpetris lukas tegul sau fantazuoja...Kam brolienei ta iki kelių nutampyta jo virvela...O SU BASLIU PERTRAUKTI PER DANTIS-GALI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.08 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Glušpetris lukas svajoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.09 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LoR3NZo
LoR3NZo
Pradedantysis
Tai papasakok savo draugams, gal ir jie netyčia fantazuoja apie tą patį. Išsipildys tavo fantazijos. Būsit dar didesni draugai (gal), na arba liksi be draugų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.20 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kornyte rašė:

Turejau ju daugybe. Augdamas svajodavau apie vyresnes draugu mamas. Esu sveciuose rades panaudotas draugo mamos kelnaites ir uostant pasmaukiau pas ji tualete


kiek galima rasyti ta pati copy paste, sugalvok ka nors naujo, visa tai jau girdeta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.20 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
fxx8 rašė:

kornyte rašė:



Turejau ju daugybe. Augdamas svajodavau apie vyresnes draugu mamas. Esu sveciuose rades panaudotas draugo mamos kelnaites ir uostant pasmaukiau pas ji tualete




kiek galima rasyti ta pati copy paste, sugalvok ka nors naujo, visa tai jau girdeta.




Jam nesvarbu.JO TIKSLAS TOKS-BILE KĄ RAŠYTI,KAD KITIEMS BŪTŲ BJAURU.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.21 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kad cia panasu viskas pagal kazkoki sablona, gal net zodis zodin.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.21 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
fxx8 rašė:

kad cia panasu viskas pagal kazkoki sablona, gal net zodis zodin.




AŠ NET NEBESKAITAU-KĄ TEN SKAITYTI,KAI VISKAS ŽINOMA.Bet,kai kantrybė pasibaigs,pasibaigs ir jo darkymasis galų gale...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.08.28 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


empirele
empirele
Patyręs
o mamai tai sakei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.09.04 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Glušpetris nenurimsta...nu nu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.10.05 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas542
Aurimas542
Naujokas
Šviesoje rašė:

Glušpetris nenurimsta...nu nu...


O tu prietranka sena nenori nusioramint viena karta ir nebelyst ten, kur taves nei reikia nei tau paciai priimtina?

Tu kaip vezys visa sita puzlapi apemus, lenda ir lenda, kisa savo supelyjusia lavonu dvokiancia nuomone...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.10.05 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
O tu, GYVENIMO LUOŠENA, varyk pas tą glušpetrį, apsikabinkit, susibučiuokit, vienas kitą šerkit pasakojimais, nuo kurių normaliems bloga...Dar gal kartu jo šeimos narius nuo motinos iki pusseserių patvarkykit.Abu labu tokie.
Matosi, kad nedaeina paprasčiausi dalykai-jog čia viešas forumas, o ne visokių glušpetrių miegamasis.
Visokiems iškrypėliams yra tam skirtos vietos,o ne tarp visų smarvę skleisti.
Svingeriai renkasi atskirai...
Pedikai renkasi savo aplinkoje...
Nudistams atskiri pliažai...
Atskiri vyrų ir moterų pliažai....
Psichiniams psichuškė...
Žmogžudžiams kaliuzė...
Tai tegul tas glušpetris susiranda sau vietą, kur visi tokie patys, ir ten zalivaietsia, kaip tik nori.
Greičiausiai jo vieta N.Vilnioj,nes neaišku-gal pavojingas,arba gali tokiu tapti.



Ir ne kažkokiems aurimėliams mėginti STUMTI MANE /ir kitus pagyvenusius/ iš gyvenimo. Stumdyk savo tėvus... O aš kada norėsiu, ir kur norėsiu sakysiu savo nuomonę.Ir apsikask kuo nori....jei nepatinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.10.05 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurimas542
Aurimas542
Naujokas
Vargas, sifilio sudarkytos smegenys tavo...

Psichiniams - durnynas - pamirsai save priskirti. Kitus graziai sudeliojus i lentyneles.

Gali cia reikstis kiek nori, tiesiog slykstu ir tiek, o tu ir lieki nieko neturinti ir niekam neidomi susenus zmogysta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.10.05 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
O man visokių atliekų ir nereikia.
Eik,geriau vaikų auklėt, kad į kaliūzes nepapultų, kol čia visokiom šlykščiom rašliavom džiaugiesi.
Atslenka gvėros, kurie nieko nesugeba, iškirus seiliojimasi.
Ką mūsų karta sukūrė-jūs tik griauti tegalit. Varyk savo tėvams aiškint,kas jie tokie,ir kad greičiau turtą perrašytų.
Tai jūsų karta yra palaidi sifilitikai.
Sakai, šlykštu ir tiek...Ha, ha, ha-tai gerai,kad šlykštu.
Kai nesielgsit šlykščiai, nekelsit pasišlykštėjimo- tada ir patiems neteks šlykštėtis, skaitant, kokie esat.Ha, ha, ha.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai