Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Zyvoxid 2mg/ml inf.tirp.300ml maišelyje N1

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
Zyvoxid 2 mg/ml infuzinis tirpalas
Linezolidas

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą pakuotės lapelį.
- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Šis vaistas skirtas Jums. Kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.
- Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Zyvoxid ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Zyvoxid
3. Kaip vartoti Zyvoxid
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Zyvoxid
6. Kita informacija

1. kas yra zyvoxid ir kam jis vartojamas
Zyvoxid yra tirpalas, kuris lėtai suleidžiamas į veną. Šis procesas vadinamas infuzija. Vaistas yra maišeliuose po 300 ml (600 mg linezolido). Maišai yra dėžutėse po 10 kiekvienoje.

Veiklioji medžiaga (linezolidas) yra antibiotikas, kuris slopina tam tikrų tipų bakterijų (padermių) augimą. Zyvoxid vartojamas pneumonijos, odos ir poodžio infekcinių ligų gydymui.

2. kas žinotina prieš vartojant zyvoxid
Zyvoxid vartoti negalima: · Jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) linezolidui arba bet kuriai pagalbinei Zyvoxid medžiagai.
· Jeigu Jūs vartojate kitus medikamentus, kurie vadinami monoaminooksidazės inhibitoriais (pavyzdžiui, fenelziną, izokarboksazidą, selegiliną, moklobemidą). Šie medikamentai gali būti vartojami depresijos ir Parkinsono ligos gydymui.
· Jeigu Jūs žindote kūdikį krūtimi.

Jeigu atsakysite į žemiau pateiktus klausimus “TAIP”, gydytojas nuspręs, ar Jums galima vartoti Zyvoxid. Kai kada gydytojas gali tikrinti Jūsų sveikatos būklę ir kraujo spaudimą prieš pradedant vartoti vaistą ir gydymo metu. Kai kada gydytojas gali nuspręsti, jog Jums reikalingas kitas gydymas.

· Ar sergate inkstų ir kepenų ligomis? Ar esate gydomas dialize?
· Ar Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, nepriklausomai nuo to, kad vartojate kraujospūdį mažinančius vaistus?
· Ar nepadidėjęs tiroksino (skydliaukėje gaminamo hormono) kiekis kraujyje, ar nesergate feochromocitoma, karcinoido sindromu, depresija, šizofrenija, psichikos sutrikimais ar turite kitų psichikos problemų? Jeigu abejojate dėl pastarojo klausimo, kreipkitės į gydytoją.

Specialių atsargumo priemonių reikia: · Jeigu Jūs sergate trombocitopenija (būklė, kai kraujyje trūksta trombocitų, dėl to greičiau atsiranda mėlynės ir būna gausesnis kraujavimas).
· Jeigu Jūs sergate anemija (trūksta hemoglobino kraujyje).
· Jeigu Jūs sergate granuliocitopenija (kraujyje sumažėjęs leukocitų kiekis, dėl to padidėja pavojus sirgti infekcinėmis ligomis).
· Jeigu esate patyręs traukulių priepuolių.

Vartojant šį preparatą gali prireikti atlikti kai kuriuos kraujo tyrimus, ypač jeigu sergate inkstų ligomis, vartojate kokius nors kitus vaistus, arba Jūsų gydytojas paskirs Zyvoxid vartoti ilgiau nei 10 ‑ 14 dienų. Priklausomai nuo kraujo tyrimų rezultatų, kartais gali tekti nutraukti linezolido vartojimą. Jūsų gydytojas pasikalbės apie tai su Jumis ir rekomenduos, jeigu reikia, kitokį gydymą.

Kartais antibiotikai gali sukelti vidurių uždegimą, taigi, jeigu Jūs, vartodamas šį vaistą, pradėjote viduriuoti, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Jeigu viduriuojate prieš pradedant vartoti Zyvoxid, pasakykite apie tai gydytojui.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kai kurių vaistų negalima vartoti kartu su linezolidu. Jie minimi žemiau.

Taip pat yra pavojus, kad gali pasireikšti Zyvoxid sąveika su kai kuriais vaistais, todėl gali keistis kraujospūdis, kūno temperatūra, širdies ritmas ir atsirasti kitų požymių. Kai kada gydytojas gali tikrinti Jūsų sveikatos būklę ir kraujo spaudimą prieš pradedant vartoti vaistą ir gydymo metu. Kai kada gydytojas gali nuspręsti, kad Jums reikalingas kitas gydymas.

Ar Jūs vartojate žemiau minimus vaistus? Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vaistus mažinančius nosies gleivinės paburkimą, kurių sudėtyje yra pseudoefedrino ar fenilpropanolamino. Kai kuriuos astmos gydymui vartojamus preparatus, pavyzdžiui, salbutamolį, terbutaliną, fenoterolį. Antidepresantus, vadinamus tricikliais ar SSRI, įskaitant amitriptiliną, cipramilį, klomipraminą, dosulepiną, doksepiną, fluoksetiną fluovoksaminą, imipraminą, lofepraminą, paroksetiną, sertraliną. Preparatus migrenos gydymui, įskaitant sumatriptaną ir zolmitriptaną. Preparatus staigios sunkios alerginės reakcijos gydymui, pavyzdžiui adrenaliną (epinefriną). Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Kai kuriuos astmos gydymui vartojamus preparatus, pavyzdžiui, salbutamolį, terbutaliną, fenoterolį. Antidepresantus, vadinamus tricikliais ar SSRI, įskaitant amitriptiliną, cipramilį, klomipraminą, dosulepiną, doksepiną, fluoksetiną fluovoksaminą, imipraminą, lofepraminą, paroksetiną, sertraliną. Preparatus migrenos gydymui, įskaitant sumatriptaną ir zolmitriptaną. Preparatus staigios sunkios alerginės reakcijos gydymui, pavyzdžiui adrenaliną (epinefriną). Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Antidepresantus, vadinamus tricikliais ar SSRI, įskaitant amitriptiliną, cipramilį, klomipraminą, dosulepiną, doksepiną, fluoksetiną fluovoksaminą, imipraminą, lofepraminą, paroksetiną, sertraliną. Preparatus migrenos gydymui, įskaitant sumatriptaną ir zolmitriptaną. Preparatus staigios sunkios alerginės reakcijos gydymui, pavyzdžiui adrenaliną (epinefriną). Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Preparatus migrenos gydymui, įskaitant sumatriptaną ir zolmitriptaną. Preparatus staigios sunkios alerginės reakcijos gydymui, pavyzdžiui adrenaliną (epinefriną). Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Preparatus staigios sunkios alerginės reakcijos gydymui, pavyzdžiui adrenaliną (epinefriną). Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Preparatus, kurie didina kraujospūdį, pavyzdžiui, noradrenaliną (norepinefriną) ir dopaminą. Petidiną. Buspironą.
Petidiną. Buspironą.
Buspironą.

Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate preparatus, kurie slopina kraujo krešėjimą, tokius kaip varfarinas, nors ir mažai tikėtina, kad pasireikš Zyvoxid sąveika su kraujo krešėjimą slopinančiu vaistu.
Zyvoxid vartojimas su maistu ir gėrimais Zyvoxid galima vartoti prieš valgį, valgant ir po valgio. Gali pasireikšti Zyvoxid sąveika su tiraminu ir gali padidėti kraujospūdis. Ši medžiaga yra kai kuriuose maisto produktuose, todėl reikia nevalgyti subrendusio sūrio, mielių ir sojos (pvz., sojos padažo), negerti ekstraktų ir alkoholinių gėrimų, ypač pilstomo alaus ir vyno. Jeigu pavalgius ar išgėrus prasidėjo tvinkčiojantis galvos skausmas, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Jeigu esate nėščia, vartoti Zyvoxid negalima. Pasakykite gydytojui, jeigu esate arba manote, kad esate nėščia, arba planuojate pastoti.

Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Jeigu žindote kūdikį, Zyvoxid Jums vartoti negalima, nes jis išsiskiria su motinos pienu ir gali daryti poveikį kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant Zyvoxid gali svaigti galva. Jeigu pasireiškė galvos svaigimas vairuoti ir valdyti mechanizmus ar dirbti su elektros prietaisais negalima. Nepamirškite, kad negaluojant Jūsų gebėjimas vairuoti ir valdyti mechanizmus gali būti sutrikęs.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Zyvoxid medžiagas Šiame preparate yra gliukozės, natrio citrato ir kitų medžiagų.

1 ml Zyvoxid tirpalo yra 45,7 mg gliukozės (13,7 g gliukozės maiše). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Pasakykite gydytojui ar slaugytojai, jeigu sergate diabetu.
1 ml Zyvoxid tirpalo yra 0,38 mg natrio (114 mg natrio maiše). Būtina atsižvelgti, jei kontroliuojamas natrio kiekis maiste. Pasakykite gydytojui ar slaugytojai, jeigu Jums reikalinga dieta su mažu druskos kiekiu.

3. kaip vartoti zyvoxid
Zyvoxid tirpalą visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė dozė suaugusiems (18 metų ir vyresniems) yra 300 ml (600 mg linezolido) du kartus per dieną infuzuojant į veną per 30 ‑ 120 minučių.

Galima vartoti kitą Zyvoxid vaisto formą, pvz., tabletes arba geriamąja suspensiją. Jeigu Jūsų gydytojas nutars gydymą pradėti Zyvoxid tirpalu, būklei pagerėjus, toliau galima gerti tabletes ar geriamąją suspensiją.

Gydytojas nurodys, po kiek tablečių ar pilnų šaukštų suspensijos reikia gerti. Tabletėms ir suspensijai yra atskiri informaciniai lapeliai.

Jeigu Jums atliekama dializė, Zyvoxid Jums reikia vartoti po dializės.

Vaistą vartoti paprastai reikia 10 ‑ 14 dienų, tačiau vaisto vartojimą galima tęsti iki 28 dienų. Linezolido saugumas ir veiksmingumas, skiriant vaistą ilgiau nei 28 dienas, nėra nustatytas. Gydytojas nutars, kaip ilgai Jums reikia vartoti preparatą.

Vaikams
Zyvoxid vaikams ir paaugliams (jaunesniems nei 18 metų) paprastai neskiriama.

Pavartojus per didelę Zyvoxid dozę Kadangi Zyvoxid tirpalas infuzuojamas prižiūrint gydytojui ar slaugytojai, mažai tikėtina, kad bus vaisto perdozuota. Jeigu manote, kad Zyvoxid infuzinio tirpalo buvo perdozuota, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją.

Pamiršus pavartoti Zyvoxid Kadangi Zyvoxid tirpalas infuzuojamas prižiūrint gydytojui ar slaugytojai, mažai tikėtina, kad praleisite dozę. Jeigu manote, kad praleidote dozę, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba slaugytoją.

4. galimas šalutinis poveikis
Zyvoxid, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Paprastai tai trunka neilgai ir dažniausiai Zyvoxid vartojimo nutraukti nereikia.

Šalutinis poveikis yra dažnas, jei pasireiškia dažniau kaip 1 iš 100 pacientų, bet rečiau kaip 1 iš 10 pacientų. Šalutinis poveikis yra nedažnas, jei pasireiškia dažniau kaip 1 iš 1000, bet rečiau kaip 1 iš 100 pacientų, kurie vartoja Zyvoxid.

Dažni šalutiniai poveikiai, pasireiškiantys vartojant Zyvoxid:
galvos skausmas
grybelių sukeltos infekcinės ligos, ypač makšties ir burnos pienligė viduriavimas šleikštulys ir vėmimas metalo skonis burnoje biocheminiai kraujo pakitimai, įskaitant kepenų, kasos ar raumenų fermentų, azoto ar cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, baltymų, natrio ir kalcio kiekio kraujyje sumažėjimas. Kalio ar bikarbonatų kiekis kraujyje gali padidėti ar sumažėti.
viduriavimas šleikštulys ir vėmimas metalo skonis burnoje biocheminiai kraujo pakitimai, įskaitant kepenų, kasos ar raumenų fermentų, azoto ar cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, baltymų, natrio ir kalcio kiekio kraujyje sumažėjimas. Kalio ar bikarbonatų kiekis kraujyje gali padidėti ar sumažėti.
šleikštulys ir vėmimas metalo skonis burnoje biocheminiai kraujo pakitimai, įskaitant kepenų, kasos ar raumenų fermentų, azoto ar cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, baltymų, natrio ir kalcio kiekio kraujyje sumažėjimas. Kalio ar bikarbonatų kiekis kraujyje gali padidėti ar sumažėti.
metalo skonis burnoje biocheminiai kraujo pakitimai, įskaitant kepenų, kasos ar raumenų fermentų, azoto ar cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, baltymų, natrio ir kalcio kiekio kraujyje sumažėjimas. Kalio ar bikarbonatų kiekis kraujyje gali padidėti ar sumažėti.
biocheminiai kraujo pakitimai, įskaitant kepenų, kasos ar raumenų fermentų, azoto ar cukraus kiekio padidėjimas kraujyje, baltymų, natrio ir kalcio kiekio kraujyje sumažėjimas. Kalio ar bikarbonatų kiekis kraujyje gali padidėti ar sumažėti.
kraujo ląstelių kiekio pokyčiai. Gali padidėti ar sumažėti kai kurių baltųjų kraujo ląstelių kiekis, sumažėti raudonųjų kraujo ląstelių kiekis (dėl to vystosi anemija), padidėti ar sumažėti trombocitų (nuo jų priklauso kraujo krešėjimas) kiekis.

Nedažni šalutiniai poveikiai:
odos ypač veido ir kaklo reakcijos, kaip antai skausmingas besilupantis paraudimas (dermatitas), bėrimas, niežulys ar patinimas. Tai gali būti Zyvoxid vartojimo sukeltos alerginės reakcijos. Jeigu Jums pasireiškė šis šalutinis poveikis, nedelsiant kreipkitės į gydytoją, slaugytoją arba vaistininką, nes gali reikėti nutraukti Zyvoxid vartojimą. karščiavimas ar šaltkrėtis nuovargio jausmas miego sutrikimai svaigulys matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
karščiavimas ar šaltkrėtis nuovargio jausmas miego sutrikimai svaigulys matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
nuovargio jausmas miego sutrikimai svaigulys matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
miego sutrikimai svaigulys matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
svaigulys matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
matymas kaip pro rūką skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
skausmas tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
tokie jutimai, kaip nutirpimas ar dilgsėjimas spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
spengimas ausyse troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
troškulys sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
sausumas ir skausmas burnoje liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
liežuvio patinimas, skausmingumas ir spalvos pasikeitimas sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas infuzijos vietoje ir aplink ją venų uždegimas, įskaitant tos vietos, kur buvo infuzuojamas tirpalas biocheminiai kraujo pokyčiai, tokie kaip bilirubino (gaminamas kepenyse), kreatinino (kuris atspindi inkstų veiklą), natrio ir kalcio kiekio kraujyje padidėjimas, sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje, chloridų kiekio padidėjimas ar sumažėjimas. kraujo ląstelių kiekio pakitimas, įskaitant retikuliocitų (jų kiekis tiesiogiai priklausomai nuo organizme pagamintų per dieną eritrocitų) kiekio padidėjimas ir neutrofilų (jie naikina infekcijos sukėlėją) kiekio sumažėjimas. Pavieniais atvejais gali prasidėti pancitopenija (t.y. visų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas) vartojant Zyvoxid gali pasireikšti anemija (mažakraujystė, t.y. sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių kiekis). Jei anemija sunki, gali tekti perpilti kraujo, ko tikimybė didėja ilgėjant gydymo trukmei. Gydytojai apie tai žino, todėl kraujas bus nuolat tiriamas. Kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė silpnumas, nuovargis ar odos blyškumas.
sutrikęs virškinimas ir skausmas skrandyje (skrandžio uždegimas) pilvo skausmas, spazmai ir vidurių pūtimas vidurių užkietėjimas ir žarnyno motorikos nebuvimas kasos uždegimas padidėjęs prakaitavimas padidėjęs kraujo spaudimas makšties ir lyties organų uždegimas moterims dažnesnis poreikis šlapintis skausmas i
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai