Tema sukurta: 2019.12.12 16:17
2019.12.12 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

vvilkas
vvilkas
Naujokas
Žiurkių atformatavimo traktatas
2019.12.12.

2018 metais kreipiausi Lietuvos seimą dėl Dalios Grybauskaitės iš Prezidentūros nušalinimo iš užimamų pareigų. Įtariu, kad ji yra vagis. Visas šitas katilas užvirė dėl mano kooperatinio buto (civiline byla Nr. 2-4995-501/2009, buto orderyje įrašyta mano vieno pavardė) Vilniuje. Nors jis ir mano (nuosavybė yra neliečiama), bet šia savo privačia nuosavybe jau 9 metus negaliu naudotis. Ar galima teigti, kad didelė dalis žmonių, dirbančių teisėjo darbą, yra banditai?
Jūs pasakysit - nesamonė, - šiais demokratijos laikais. Visiškai teisingai. Pavyzdžiui: aš irgi netikiu, kad Krymas yra užgrobtas. Na ir kas.
Kas yra vagis? Tai yra bjaurybė. Žinau atvejį, kai vagis iš pusaklės merginos atėmė rankinę su pinigais bei dokumentais. Ši mergina ilgai dairosi aplinkui, kad susigaudytų, kurioj vietoj randasi. Jeigu vieta pažįstama, pradeda eiti, bet nėra jokios garantijos, kad, atsiradus nežymiai kliūčiai, nenugrius. Kiek prisipylė vandens į stiklinę, tikrina pirštu. Ar galima tokį žmogų skriausti?
Kas yra vagis? Tai yra kvailys. Imkim 10 vagių, ir tegul jie vienas iš kito metus laiko vagia. Vagystė - juk tai darbas, didelis darbas. Reikia projekto, mankštos, įrangos ir t.t.. Gale metų suvedam rezultatus. Galbūt visas turtas paklius į vieno ar dviejų vagių rankas. Gal vienas kitas vagis bus nužudytas. Bet bendras vidaus produktas nepadidės. Visas turtas tik sumažės, nes valgyti vagims tai reikia, o dar išlaidos gyvenimui, vagimui. Vadinasi, visas vienerių metų darbas buvo beprasmis.
Su Seimu, pasirodo, nėra taip paprasta. Mano pareiškimo Seimas nesvarstys netgi, jeigu įrodymai butų ir super. Ant mano pareiškimo turi būti nors vieno Seimo nario rezoliucija. Ką gi, elektroniniais laiškais (2018.03.30) kreipiausi į visus tuo metu dirbusius Seimo narius (apie 140) dėl rezoliucijos.
Ir ką gi. Visiškai teisingai. Nei vienas net 'nenusičiaudėjo'.
Jau ketvirti metai gyvenu geriau negu rojui (Adomas su Ieva neturėjo drabužių nuo uodų, televizoriaus, mašinos, kompiuterio ir taip toliau). Nusipirkau seną didelį medinį namą kaime.
Gyvenk ir žveng. Pasirodo, rojui visi nori gyvent. Pelės. Pasakysit, - švelnūs gyvunėliai. Aha. Apgraužia obuolius, pomidorus. Viską apšika. Dar ne viskas. Kai miegi - atsikrausto į lovą. Baisu. Normalūs vagys. Ką daryt? Slastukai. O ką pasakys gyvunų teisių saugotojai?
Pernai pagavau 73 peles. Ką su lavonais daryt? Išnešu, padedu lauke prie durų, kažkas patvarko.Liūks. Nei spirų, apgraužimų.
Aha, o ką gi daryt su įtariamais vagim - Seimūnais. Jų, aišku, žudyt negalima. Net, jeigu ir butų galima. Kokio dydžio turėtų būti slastukai. Aišku, nemažesni kaip lengvosios mašinos dydžio. Toliau - jaukas. Sūrio neindėsi. Na, gerai - kyšis. Kita problema. Kaip pateikti kyšį, kad jį imtų burna? Jeigu ims ranka, tai slastukai suveiks neefektyviai. Mano kambarys yra 28 kvadratinių metrų dydžio. 140 Seimo nariai ne taip jau daug ir skiriasi nuo mano pagautų 73 pelių. Dvigubai. Betgi kokie gabaritai.Niekaip netilps į mano kambarį. Nebent guldyt. Be to, gerbiamieji, kai kam darbas Seime taip padidina svorį, kad aš jo ne tik pakelt,bet ir pastumt negalėčiau. O ką toliau su gamybinėm atliekom daryti? Katinam neatiduosi.
Peles galima gaudyti ir nenužudant. O ką daryti su gyvom? Galima nunešt prie kaimynės namo ir paleist. Bet, jeigu kaimynė užmatys - mane gyvą suės. Be to pelės gali gi ir grįžti. Vadinasi, -bereikalingas darbas. Dar galima įsteigti rezervatą. Begi tada peles reikės šerti, prižiūrėti. Tikrai -ne rojus.
Dabar grįžkime prie itariamų vagių, dirbančių Seimo nario darbą. Kad juos išmaitintum, reikia būti milijonierium. Palaukit, o taigi mes juos ir maitinam. Mes savo noru maitinam įtariamus vagis?
Rojus. Pajimkim vieną iš vagių - Hitlerį. Pasisavino iš mūsų arijo vardą. Apdergė. Dabar, kai aš grožiuosi saulės ženklu, visi aplinkui pradeda klykt, kad tai svastika. Kaip teigia istorija, visos arijų tautos tarp Baltijos ir Juodosios jūrų galėjo susikalbėti. Kaip lietuvis gali susikalbėti su vokiečiu? Vadinasi vokiečiai, net ir labai norėdami, negali būti arijais. Vokiečių kalba net nepanaši į lietuvių kalbą. Nutautėję arijų palikuonys. Gal būt. Bet tai labiau taikytina lenkams, ukrainiečiams, baltarusiams, daliai rusų. Autonazija. Ko tiktai nesusigalvoja vagis, kad pateisint vagystę. Grįžkim prie rojaus.
Koks gali būti rojus, jeigu vyksta karas? Ar įvyks atominis karas - tai tik laiko klausimus? Pabandykim paanalizuoti karo vagis. Jeigu pagauna samdomą žudiką, tai teisia ne tik užsakovą, bet ir patį žudiką. O kaip yra su karo samdiniais. Oi, žudyk kiek nori,- niekas tavęs nenuteis. Žiūrėkit, filmuose samdomi žudikai kaip šneka: aš prieš tave neturiu nieko prieš - tai tik biznis. Štai pamažu priartėjom prie karinių vagių. Hitlerio pakalikai - vagys. Čia viskas aišku. Minėti vagys užpuolė svetimą teritoriją ir turtus iš šios teritorijos vagonais tempė į savo šalį ir taip toliau. O kaip bus su rusais, kai jie puldami priartėjo prie Vokietijos sienos. Buvo išprievartauta tūkstančiai vokietijos moterų, merginų. Buvo žudomi 13 metų vokiečių berniukai, kurie Vokietijos teritorijoj jau gynė savo šalį. Kas tie berniukai? Didvyriai?
O kas butų buvę, jeigu rusai butų sustoję prie Vokietijos sienos ir pradėję taikos derybas?
Ar galima teigti,kad rusų kariai,kovoję vokiečių gimtinėj, o amerikiečių kariai, kovoję japonų gimtinėj, yra vagys?
Siūlau priimti įstatymą (rinkdami Seimo narius mes ir priimame įstatymus), kad kareivis (karininkas) bet kuriuo momentu gali atsisakyti karinės tarnybos bei gali nepaklusti įsakymams, jeigu jo veikla susijusi su veikla svetimos (nesajungininkės) šalies teritorijoje. Įdomu, kaip vienas generolas (vagis) be kareivių galės užpulti svečią šalį? Kaip yra dabar? Už dezertyravimą karo metu (net, jeigu karas ir grobiamasis) gresia sušaudymas arba mirtis priekinėse linijose tarp "savų" ir "priešų". Amerikoje labai populiari psichologo pagalba Vietnamo karo veteranui. Pavyzdžiui: jeigu jis per "klaidą" nušovė ar sudegino mažą vietnamietę mergaitę. Įdomu, kaip jaučiasi tie, kurie prikišo nagus prie Hirošimos bei Nagasakio?
Todėl siūlau per 2020 metų Seimo rinkimus nerinkti mano minėtų šių 140 įtariamų vagių bei partijų, kurioms šie įtariamieji priklauso. Tokia ta partija ir yra, jeigu savo gretose laiko vagį.
Gyvenimas yra nuostabus. Butų malonu, jeigu balsuotumėte už tuos žmones, kurie priims mano minėtą (karinės tarnybos atsisakymas) įstatymą.

Jonas Čepurna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.12.12 16:28 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Gal galima trumpiau? Už kurią partiją balsuoti?
Cituoti
Atsakyti
2019.12.12 16:41 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Patyręs
Parasyta ironiskai,imantriai,galima sakyti ir teisingai.Tik,kas is to???Vistiek,turesim išrinkti,o po to jie,vistiek,pasidarys svolociais.Tiesiog tauta,be išrinktųjų valstybes nevaldys.
Isivaizduokit,reikia kazka nutarti-suplusta zmonelisi i Katedros aikste,ir pradeda savaitemis aptarineti.Galu gale,po rietenu ir peštynių,kazkoks daugumos siulytas nutarimas priimamas.Kita savaite vel tauta renkas,vel sprendzia...Juokinga utopija.
Taigi-renkam.Ten sava virtuvė.Visu pirma,saziningas žmogus į politika neina,nes zino,kad nemoka sude plaukti.Reiskia,jau renkam tuos,kurie yra uzsiprogramave maitintis prie "lovio"O toliau jau vyksta savaime,kaip filmuke-nugalejau drakona,tegyvuoja naujas drakonas!!!!!
Cituoti
Atsakyti
2019.12.12 17:16 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Patyręs
Paziurekm,i naujausią politikon stumiama "figūrą"E.Krucinskiene.Pati nieko nebūtų net sugebejus padaryti,tik kiles sarsalas davė rezultata.
Dabar turi 50%galimybiu buti isrinkta.Kaip,atset,sazininga nuskriaustoji.Ar,tikrai,sazininga????Istorija su butu,vercia abejoti.Kazkodel,net uz buto nuoma nemokejo,nors mano manymu,kas gyvena,tas ir moka.
Ir jau mielai nori pasinaudoti atsiradsia galmybe pripulti prie lovio,nes zino,kad ne tik alga gaus.Bet neturi jokio supratimo,ka tame seime veiktų.
O jei būtų isrinkta,tai taip paprastai nenorėtų iseiti-vidom keturiom kabintusi ten likti.
Taigi,ka berinktume-jokio skirtumo.
Cituoti
Atsakyti
2019.12.12 19:53 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Yra šaunus vedlys - profesionalus utopijų kūrėjas - Krivickas. Gal kas ir norėtų, kad būtų taip, bet atsipeikėkim - tai neįmanoma. Tad kokiu tikslu balsuoti?
Cituoti
Atsakyti
2019.12.12 20:18 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Patyręs
Ka berinktume-Krivicka,ar Krucinskiene,ar ta patį Karbauski Viskas bus taip pat.Nes niekas ten neina is idejos ir patriotizmo.O jei kas dar ir turi bent kokia svaria mintele-neuzilgo bus priverstas jos atsisakyti.
Yra,kaip yra,kitaip nebus.Nes nesusirinksim visi į aikste,ir ten nutarimų nepriiminesim.
Cituoti
Atsakyti
2019.12.13 12:27 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Patyręs
Iš esmės, nėra tokio išsilavinimo - būti politiku. Juo galima tapti palaipsniui, turint idėjų. Ar kalti blogi politikai, kad juos nuolat perrenka, nors seniau tiek ir tiek prisidirbo? Kad nieko nepadarė tautos labui, tik savo interesus ar ambicijas tenkino? Protaujantys rinkėjai už tokius antrąsyk nebalsuotų. Problema greičiau tame, kad rinkėjų dauguma visiškai nemąsto ir tiki utopiniais pažadais. Taigi, kuri pusė išties kalčiausia?

Man nėra labai svarbu, ką jie veikė labai seniai. Žmogus gali subręsti, pažiūros pasikeisti. Svarbu, ką jie veikė atkūrus nepriklausomybę. Jei turi didelių nuodėmių, tegu ir teisiškai neapkaltinamų, tokie jau mirę amžiams ir partija, kuri tokius stato į pirmas gretas - taip pat.
Cituoti
Atsakyti
2020.01.03 00:53 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Gražiai čia tamstos kalbate, balotiruokitės, gal prabalsuosiu. O tai balsuoju balsuoju vis už tuos pačius gangreit 30 metų, jau mažumėlę atsibodo
Cituoti
Atsakyti
2020.01.10 15:08 Nauja žinutė

Paulius738
Paulius738
Naujokas
Eik nx!
Cituoti
Atsakyti
2020.01.18 00:27 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Paulius738 rašė:Eik nx!

Ką tokio svarbaus norėjai pasakyt? Ar normalių žodžių pritrūkai?
Cituoti
Atsakyti
2020.01.18 13:35 Nauja žinutė

Šviesoje
Šviesoje
Patyręs
Blusa,kas cia keisto?Cia gi tas,psichinis su kompiuteriu beprotnamyje.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai