Tema sukurta: 2021.03.14 20:27
Pirmas Atgal 1 2
2021.03.20 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
fxx8 rašė:

niekam neidomu kas ten ka raso, absoliuciai niekam. viska lemia isvaizda,

Kaip ji gali leemti, jei normalus zmones nesidalina fotkemis normaliai nepabendrave..
Reikalaudavo fotkes - pasiusdavau tokia is karto,
Noredavo susitikti greitai - irgi pasiusdavau...

Nes zinojau kad isimyles ir bus problemu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.21 07:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
man tai juokingiausia is realaus gyvenimo. na zodziu buvo vienas toks, kur galvojau na tikrai neturi merginos, tiesiog viskas ta rode. ziuriu viena karta stovi su zmona ir vaiku, galvojau kazkas gal pasimaise man jau, ziuriu ziedas ant rankos. na ir ta zmona dar tokia nebloga, taip gal apie 7, na zodziu fruktas ten geras, pasirodo jis ta zieda nusiimdavo. o as jau buvau ana visiskai nurases kad nulis sansu susirasti mergina, ka cia jau kalbet apie zmona kitas buvo toks sutenioras (kaip prostes sako), baisumo kaip velnias tam irgi duodavau nuli sansu. poto ziuriu gatvej kabinasi anam grazuole 10 kazkokia ant kaklo, isimylejusi visiskai. tam suteniorui matos kartais ji atsibosdavo ir liepdavo nesdintis, bet ta vistiek kabinasi ant kaklo ir buciuojasi. zodziu, negalejau patiket.
dar nepasakojau kaip dar dviem atvejais tokie bomzai buvo su grazuolem ten jau ohoho kokios, bet ten gal viena proste buvo sunku pasakyt, nes jeigu ne tai tada isvis be zodziu. kol as svajojau kaip man nera jokiu sansu tokias grazuoles pakabint, tai jas pakabindavo per tas 10 min. tikru tikriausi bomzai. tiksliau nepakabindavo o jau buvo pazistami. vienas net pasimasturbavo nuejes, matos neatlaike intymaus pokalbio
o man nebuvo jokiu sansu surasti mergina siame gyvenime. jokios pastangos nedave rezultatu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.23 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Tik musulmonas gali įsimylėti iš pirmojo žvilgsnio pamatęs nuotraukoj atvaizdą. Katalikams taip neatsitinka, jei jie adaptuoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.05 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erikutė1
erikutė1
Naujokas
yra tų normalių moterų. bet dažniausiai jų niekam nereikia. nes jos dažniausiai būna: per storos, negražios ir dar n epitetų. Visi nori gražių, lieknų, negėda prieš draugus parodyti. nu tai kai per tokias einat, tai ir turit ką turite. nekalbu suabsoliutinus visko, būna ir gražių ir protingų ir pan. Kai pas mane pusseserė yra, liekna, graži, blondinė, na nėra ten gal proto bokštas super duper, savotiška blondinė, bet kaip šeimos moteris, ir pan., tai būtų super. bet.... ištekėjo, vyras metė. galvoju, tai ko jums dar reikia, jei net tokios netinka. patys ne kažką.
atrodo esi ir ištikima, ir gera, ir nekaprizinga, ir neįkyri, ir ne ieškanti priekabių, bet be šansų ką susirasti vien dėlto kad esi ale negraži, ale stora, ale dar kokia.... O kai niekas nenori bendrauti, iš kur ir patirties įgysi bendravime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.05 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


erikutė1
erikutė1
Naujokas
LaisvasPilietis rašė:

Baisi - sąlyginis apibūdinimas. Be to, intriga ))

Vis dar pamenu tokią studenčiokę iš savo fakulteto, jau tokia neišvaizdi, figūra 100% berno, iš veido irgi ne kažką, vaikšto palinkusi, bet va tokios neišėjo suvilioti, nors tu ką. Gražias ir populiarias išėjo, o tokios - niekaip ))




na matyt protinga buvo ir suprato kokia ji yra, įvertino tą kuris bandė vilioti ir suprato, kad tam rūpėjo tik suvilioti. bet ne rimta kas nors. patikėk, kai tau privaro kompleksų ir jei tu supranti kokia tavo išvaizda ir koks šansas ką nors suvilioti, tikrai moki atsirinkti ir matai kas ten tyčiojasi iš tavęs o kas ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.05 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
as net neskaites galiu pasakyt, kad jus moterys/merginos katros neturit vaikinu/vyru esat kvailos. kas jums trukdo susirasti tarkim negra. jie isvaizdus, fiziskai stiprus ir istvermingi, lytiskai pajegesni ir jie iesko Lietuvoje merginu, kad pabegt nuo skurdo ir pasikrust. as jusu vietoje i lietuvius net neziureciau. susipazinkit, susituokit ir vaziuokit gyvent atgal i Afrika is kur kilo visa zmonija, kur geras klimatas. vos 1 proc. zmonijos gyvena sitame klimate kaip Lietuvos, skubekit nes vasara Lietuvoje jau baigsis uz dvieju menesiu. Lietuvoje ir Antarktidoje imanoma gyvent tik turint antra puse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.07 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

...tarkim negra. jie isvaizdus, fiziskai stiprus ir istvermingi, lytiskai pajegesni ir jie iesko Lietuvoje merginu


Labai abejotini teiginiai.
Parodyk negrą, kuris gerai pasirodo ištvermės sporte. Vienas sunkiausių sportų yra plento dviračių lenktynės, tai iš kažkur atsiradęs mina vienas negras, gal mulatas - per visą šimtmečio istoriją. Negrai gerai pasirodo trumpose distancijose. Tiesa, yra laimėjęs maratoną bėgęs basas, bet dabar diskvalifikuotų būtent dėl basumo (taisyklės).

Panoms svarbu egzotika. Tai yra įgimta - mažėja kraujomaišos tikimybė ir didėja veislės gerinimo galimybės, bandant sukergti kuo skirtingesnius. Pvz. sukergus kumelę ir asilą, gaunasi uoliai dirbantis gyvulys. Vyrai paprastai mėgsta savo rasės ir savo tautybės moteris.



tie kompleksai tai yra nusisnekejimas, esu mates uzsienyje daug merginu storu ir nei jos ten kompleksuoja nei ka, tusinasi kartu visi, niekas neima i galva, stora/nestora. .


Dabar nukvailėjimo laikai.
Mano jaunystėje iš dabartinių siekiamybių - anoreksiškų distrofikių - iš jų šaipėsi, netgi tyčiojosi, tokių buvo vienetai. Mūsų klasėje viena buvo laibuolė, pašaipų objektas. Nors va 100 metrų nubėgdavo greičiau už visus bernus, bet 5 kilometrų išvis nepajėgė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.11 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kunigas4
Kunigas4
Naujokas
Pasakysiu kaip aš matau šitą reikalą.
Šiaip esu vedęs ir nieko neieškau, tiesiog nu seno yra anketa pvz. šitam puslapy ir tiek. Foto nėra, o ir anketoj esu pažymejęs, kad vedęs. Bet vistiek kartais kažkas parašo, na, tipo pabendraukim. Ir kiek žiūrėjau "kalbintojų" anketas, tai visos merginos savo anketose yra pažymėjusios - tik rimti santykiai ir pan., t.y. nuotykių neieško, tai jau aiškus išprūsimo lygis pašnekovo susidaro. Na ir ant durniaus taip pat banaliai atrašau, tam pačiam stiliuj, kuriame esu kalbinamas. Ir dažniausiai pokalbis baigiaisi 2-3 žinutėmis, kartais, tiesiog, atrašau ar žiūrėjai mano anketą, prieš rodydama suinteresuotumą pabendrauti? Bet ne tame esmė, esmė, kad aš net neturiu supratimo kaip apskritai galima pažinčių saituose ieškoti sau partnerio, nes tai yra banalybių banalybė. Mano supratimu kažkoks galimas santykių formavimas prasideda nuo bendrų interesų, pomegių, veiklos, pasaulėžiūros ir pan. Bet, dėja, kiek esu pastebėjęs, niekam tai nerūpi ir neįdomu. Vienintelis dalykas dėl ko čia žmonės registruojasi, mano supratimu, yra demesys tavo nuotraukoms, daugeliui žmonių to reliai gyvenime tik ir trūksta - dėmesio, nes realiam gyvenime dažnai net ir labai glamūrinės moterys ar vyrai jo negauna, ar gaudamos ne taip supranta. O virtualioj erdvėj visi daug drąsesni, čia galima gauti daug patiktukų, komplimentų ir pan. Bet taip jau yra, kad bendravimo kultūra ar poreikis lietuvių tautoj nėra labai išvystitas, todėl ir atsiranda ši problema, kad norint užmegsti kontaktą su priešinga lytim neturint kažkokių aiškių bendrų interesų yra labai sudėtinga. Aš asmeniškai jei būčiau vienišas ir labai jau stigtų antros pusės, o variantų potencialių kažkokių nebūtų, tai, ko gero, pradėčiau nuo sex pažinčių - juk tai bendras motyvas - patenkint natūralius poreikius, o ten žiūrėk gal ir kažkas gal daugiau bendro atsiras. Bet iš tiesų, tai dabar tas partnerio ieškojimas yra be galo varginantis ir dažniausiai tikslo nepasiekiantis procesas, nes didžioji dauguma žmonių ištiesų labai vertina savo tuštybę ir banalias egoistines vertybes, ir tokiam fone yra labai sunku rasti kažkokį atitikmenį, bent jau man. Todėl, jei išsiskirčiau, tai greičiausiai net nešvaistyčiau beprasmiškai laiko kažkokioms paieškoms, kalbinimams ir pan., ypač pažinčių portaluose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.15 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
gyventi reikia jaunam, o ten virs 30 rasi ka nors ar nerasi, manau situacijos kardinaliai nekeicia, na ir kaip kazkas sake, ko ieskot gyvu tarp mirusiuju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.15 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kiekvienas randa pagal savo mentaliteta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.16 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

gyventi reikia jaunam, o ten virs 30 ...


Tikrai taip, reikia gyventi... o ne užsidaryti siaurame rate dar 30-ies nesulaukus, su žmona ir vaikais. Kiti mano, pagyvensim kai vaikai užaugs, bet tada jau menkai kas berūpi. Žinoma, jei jauniems esant niekas nerūpi, tuomet lyg ir nieko neprarandama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.16 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Kunigas4 rašė:

nes didžioji dauguma žmonių ištiesų labai vertina savo tuštybę ir banalias egoistines vertybes, ir tokiam fone yra labai sunku rasti kažkokį atitikmenį, bent jau man. Todėl, jei išsiskirčiau, tai greičiausiai net nešvaistyčiau beprasmiškai laiko kažkokioms paieškoms, kalbinimams ir pan., ypač pažinčių portaluose.


Baisus nelogiskumas.

Taip mastant neverta gaudyti zuvies, nes daugiausia plauko visokie karosai. Neverta rinkti grybu, nes daugiausia tik samanos ar kokie sungrybiai.

Va cia ir esme, moket tarp galybes siuksliu rasti kazka vertingo.
Niekas ant padeklo neatnes...

Galima nutarti, kad neverta nieko daryti, nes kepti karrveliai i burna neskrenda.
O galima pagalvot, kad yra visokiu zmoniu, na ju nedaug, bet juk NEREIKIA PRIRINKTI VAGONO
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.16 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Pažintyse yra savotiškos dviprasmybės.
Jei moteris tvarkinga, išsilavinusi, normaliai graži, tokia labai nelinkusi bendrauti ar net iškart blokuoti kultūringą vyrą, sportišką, turintį interesų (nemažas sąrašas). Užtat visokios plevėsos - tik pakviesk, dabar pat atlėks. O dar pasitaiko sutrinka - duoda, o imti neketina. Nū, kaip taip vyras sugeba? ))
Kartais imi ir suabejoti, ar tos išsilavinusios ir tvarkingos išties tokios, gal vis tik tos pačios plevėsos po gražia priedanga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.16 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Geriausios yra save issaugojusios....
Padarysi kokia klaida bendravime...
Ar joms taip pasirodys...
...ir viskas atstumtas.
Tik tokios turi verte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.06.17 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Mano manymu, tos skeptikės - jos turi labai daug prastos patirties, todėl taip elgiasi. Nesyk nusivylus niekuo nebepasitikima. Jokio privalumo tame nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.04.09 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Vyrai ne pasakojasi, ką prisidirbo, o viską neigia. Vėl visa Lietuvėlė džiaugiasi viešų veikėjų smurto skandalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.04.11 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nemačiau ir negirdėjau, bet nujaučiu - eilinė savireklama, dirbtinis skandalas. Nebūtų skandalų, apie juo niekas nežinotų, reiškia nieko neuždirbtų. Kaip sakoma, bloga reklama taip pat yra reklama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.04.11 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Seniai ta pora malasi po viešumą, bet vistiek aš jų nežinau. Man tokie neįdomūs. Tik, kai kasdien vis kur apsireiškia- įsidėmi .
O kokią ,,pavydėtiną meilę ir laimę ,,deklaravo. Žiūri- jau atkištas nėščios pilvas, dar kas nors.
Ojei, o kaip vyriukas vaiku spekuliavo- neva, jį nuskriaudė, negalės velykų su mažium praleisti.
Kažkokį kostiumą dabar dalijasi, nes vyrui to skurliaus labai reikia. Liepė neaiškinti draugei apie ,,šeimos tragediją,, Pirmiausia, tai nereikia tos tragedijos daryti. Vaikai ,gi, mato.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai