Santrauka: Renkamės,bendraujam,daliname patarimus
Tema sukurta: 2012.10.15 23:28
2012.10.15 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deivis1992
Deivis1992
Naujokas
Neperseniausiai atvykau gyventi į Vokietiją ir jieškau lietuvių draugų, ar čia tokių yra?:)
O gal atsilieps nors keletą lietuvių iš Nordrhein-Westfalen regiono ? Gal kas studijuoja wuppertal bergische universität? butu smagu susipažinti su savais!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 02:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wiltutė
Wiltutė
Pradedantysis
na ka sekmes tau ieskant)) tik pasakysiu viesa paslapti - svetur lietuviu draugu nebuna... gaila, bet..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 02:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Absoliuti nesamone-ka tai turetu reiksti pasakymas svetur Lietuviu draugu nebuna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 10:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Augenis
Augenis
Patyręs
Kad visi svetur sutikti lietuviai yra tavo priešai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomazzzz
Tomazzzz
Meistras
Galiu paaiskinti paprastai-kodel taip gali atrodyti...Matai mane pavyzdziui uzknisa tai jog nauji zmones atvazeve visad praso pagalbos-Regis tai nera blogai,na jiem reikia pagalbos,kazkur nuvesti,ar atsidaryti banko saskaita ar susitvarkyti socialini draudima,ar uzsiregistruoti pasalpai arba surasti busta-ar surasti darba reikia padeti ir t.t
Is pradziu padedavau-visiem geranoriskai ir draugiskai...Seip nesu labai sentimentalus zmogus ir man nereikia to zodzio aciu-bet faktas kad is puses jo net nesulauki...Taigi tesiant minty paskui pagalvojau kiek galima?Nx man to reikia?Kodel as turiu aukoti savo laisvalaiki del kazkokiu dar gerai nepazystamu zmoniu...O tiem zmonem iskart atrodo-o koks kiaule ji negali padeti,juk jis viska zino cia-jis tik pora valandu uztruktu...(bet jie nesupranta kad tu taip gali kiekviena diena po pora valandu uztrukti,nes su naujais zmonem is lt susipazystu labai daznai ir jus manau net nustebintu kiek ju cia yra )Tadatie zmones pamano-tiesa apie Lietuvus uzsieni sneka,kad Lietuvis-Lietuviui priesas...O esme tokia kad tiesiog per laika atsibosta but ta pasaku feja kuri visiem padeda ir viska aprodo-Todel pradedi salintis naujai atvykusiu zmoniu-kuriems amzinai reikia visokeriopos pagalbos...Todel ir susidaro vaizdas jog visi aplink tave nedraugiski-Esme jog ilgainiui pagyvenus galima susirast puikiu draugu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.16 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deivis1992
Deivis1992
Naujokas
sutinku su Tomazzzz.Aš manau kad jei jau nutarei išvažiuoti į užsienį tai pats turi kapstytis ir pats tvarkytis reikalus o ne sėdėti kitiems ant sprando arba prašinėti pagalbos.Na nežinau nežinau...ar jau visi lietuviai svetur priešai vieni kitiems.Žmonių požiuris tik tai toks manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.23 14:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emunela
Emunela
Meistras
Na galiu pasakyti kad sutiksi.As kai buvau Anglijoi gyvenau St ives.Tai net nezinojau kad ten yra Lietuviu.Pasirodo sutikau ir kai as iskrydau į Lietuva.Musu kamynai tapo Lietuviai.

Žodziu rasi rasi.O gal net pana surasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai