Santrauka: Mielas eilini pilieti, kartais kai neturi pasakyti nieko protingo yra geriau patylėti!
Tema sukurta: 2007.03.06 19:28
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
2008.03.08 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: agiesha

Originally posted by: trintukas



Tarpkitko elniai nera musu eko sistemos dalis,kiek pamenu uzvesti 19 amziui.O stirnu visa zala nuesti jaunu puseliu virsutiniai ugliai,bet pusys toliau auga is kitos dominojancios sakos.Taigi teigti kad zudant gelbejama gamta absurdas.Teiginys zudau kad patinka butu kaiptik.Is mangutu ir lapiu anksciau net kailinius siudavo,oi moterelem patikdavo.




na, iš lapių kailinius ir dabar siuva. Mes patys prieš kelis metus turėjom lapių fermą. Net medžiot jų nereikėjo



man nepatinka kategoriškos nuomonės. padarykit, medžiotojai, akciją - porą metų nieko nešaudykit. Įdomu, kuo tai baigtųsi...


Tokia akcija baigtusi tuom, kad Vilniuje prie siuksledeziu konkuruotu lapes su bomzais, pievos butu apsemtos, paseliai isknisti, medziai nudrauzti, paplitusi pasiutlige ir t.t...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.08 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: Dailininkas

koks gali buti malonumas zudyti zverelius?


Zinok AFYGIENAS ir del to man nei truputi negeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.08 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: Studentas

ok.

Klausimas:

kodėl pagal paskutinyjį medžioklės įstatymą aš, miško savininkas, negaliu įeiti į savo mišką, kai vyksta medžioklė?

beje, jie be mano žinios gali bet kada, net neįspėja įžengti į mano mišką ir diktuoti savo sąlygas, be mano žinios, jeigu tik tėra paprasta sutartis dėl leidimo medžioti?


Na tu man pasakyk ar noretum vaiscioti po miska kai vyksta medziokle? Tai tiesiog saugumo sumetimams.
Na yra iseitis, misko savininkas gali uzdrausti medzioti savo miske.
Kuri varianta renkiesi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.08 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trintukas
trintukas
Patyręs
Originally posted by: brakonieriuz

Originally posted by: Dailininkas



koks gali buti malonumas zudyti zverelius?




Zinok AFYGIENAS ir del to man nei truputi negeda


Stai ir nuomone neparemta nesamonem kad gelbejama gamta,patinka tai patinka,zmonem patinka ivairus dalykai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.10 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: trintukas

Originally posted by: brakonieriuz



Originally posted by: Dailininkas







koks gali buti malonumas zudyti zverelius?








Zinok AFYGIENAS ir del to man nei truputi negeda




Stai ir nuomone neparemta nesamonem kad gelbejama gamta,patinka tai patinka,zmonem patinka ivairus dalykai.


Cia tiesiog atsakymas i kvailai uzduota klausima
As net nesiginciju, kad tas jausmas blogas kai nusauni zveri
Ir nereikia kapseti ant sazines, nes zudymas nera pagrindinis medziokles dalykas
Jei zudymas teiktu malonuma net tokiu atveju kaip pvz kiaules skerdimas, tada tai butu liguista.
Medziokles atveju tai labiau tiktu vadinti gal azartu.
Cia panasiai kaip zvejodamas zuvi pagauni, losdamas laimi ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
brakonieriuz rašė:

Originally posted by: agiesha



Originally posted by: trintukas







Tarpkitko elniai nera musu eko sistemos dalis,kiek pamenu uzvesti 19 amziui.O stirnu visa zala nuesti jaunu puseliu virsutiniai ugliai,bet pusys toliau auga is kitos dominojancios sakos.Taigi teigti kad zudant gelbejama gamta absurdas.Teiginys zudau kad patinka butu kaiptik.Is mangutu ir lapiu anksciau net kailinius siudavo,oi moterelem patikdavo.








na, iš lapių kailinius ir dabar siuva. Mes patys prieš kelis metus turėjom lapių fermą. Net medžiot jų nereikėjo







man nepatinka kategoriškos nuomonės. padarykit, medžiotojai, akciją - porą metų nieko nešaudykit. Įdomu, kuo tai baigtųsi...




Tokia akcija baigtusi tuom, kad Vilniuje prie siuksledeziu konkuruotu lapes su bomzais, pievos butu apsemtos, paseliai isknisti, medziai nudrauzti, paplitusi pasiutlige ir t.t...


ė, tai viskas tvarkoj - sumažėtų bomžų populiacija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
brakonieriuz rašė:

Kiek pastebiu tai visiškai prieš medžioklę pasisako tik tie kurie apie ją nieko neišmano.

Aš sutinku, kad visur yra išlygų, bet neveltui net pasakose medžiotojas yra laikomas teigiamu herojumi...


O taip kokie geri žmonės yra medžiotojai, prisidėdami prie gamtos naikinimo kai ji ir taip nyksta...
Ir išvis nesuprantu kas čia per pramoga - žudyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.24 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
nemanau, kad vertėtų visus medžiotojus painioti su brakonieriais ir tais debilais, kurie važiuoja į Afriką nušaut pririšto liūto. Aš esu prieš gyvūnų žudymą, bet iš visų mano pažįstamų būtent medžiotojai daugiausia laiko praleidžia gamtoje ir daugiau gero padaro laukiniams gyvūnams, kadangi iš tiesų jie ne tik šaudo.

be to, pramoga žudyti... didžioji pasaulio dalis prisideda prie žudymo, tik jis įvilktas į kitą rūbą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.10 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolumbija
Kolumbija
Pradedantysis
Pasisiauses rašė:

brakonieriuz rašė:



Kiek pastebiu tai visiškai prieš medžioklę pasisako tik tie kurie apie ją nieko neišmano.



Aš sutinku, kad visur yra išlygų, bet neveltui net pasakose medžiotojas yra laikomas teigiamu herojumi...




O taip kokie geri žmonės yra medžiotojai, prisidėdami prie gamtos naikinimo kai ji ir taip nyksta...

Ir išvis nesuprantu kas čia per pramoga - žudyti...


Kai neturi ka pasakyti geriau patyleti trumpam arba nutilti amziams Susizinok zodzio MEDZIOTOJAS reiksme o tada viesai visiem rodyk savo tamsuma 100% visada buvau ir busiu uz medziotojus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.12 03:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
Aš nieko prieš, kai reguliuojama yra gyvūnų populiacija ir t.t., apie ką čia brakonierius visiems nori pasakyti ir papasakoti. Gali būti, kad kilniais tikslais žmogus tai daro (sakau "GAL", nes asmeniškai jo nepažįstu )
tačiau sakiau ir sakysiu, kad tas medžiotojas yra žudikas, kuris didžiuojasi savais trofėjais, kuomet specialiai važiuoja į kalnus, kad sumedžioti kalnų ožį ar kokį mufloną.
Juk tik tokiu tikslu jis telekia, kad paleisti jam kulką.
Brakonieri, sutiki su tuo, nenagrinėdamas to malonumo, kad pabūni kalnuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.12 03:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
brakonieriuz rašė:

Originally posted by: Studentas



ok.



Klausimas:



kodėl pagal paskutinyjį medžioklės įstatymą aš, miško savininkas, negaliu įeiti į savo mišką, kai vyksta medžioklė?



beje, jie be mano žinios gali bet kada, net neįspėja įžengti į mano mišką ir diktuoti savo sąlygas, be mano žinios, jeigu tik tėra paprasta sutartis dėl leidimo medžioti?




Na tu man pasakyk ar noretum vaiscioti po miska kai vyksta medziokle? Tai tiesiog saugumo sumetimams.

Na yra iseitis, misko savininkas gali uzdrausti medzioti savo miske.

Kuri varianta renkiesi?


saugumas yra saugumui, bet dėkui už gana truputėlį populistinį ir neišsamų atsakymą
Beje, tikriausiai aš susidūriau su medžiotojų chamiškumu, kad buvau palietęs tą tematiką, nes anie atėjo ir pradėjo aiškinti, kad mes negalime pjauti malkų, mat anie medžioja. O miškas tai mūsų, o dar pusę giminėlės į pagalbą sulėkę buvo
Et, ir jūsų tarpe pasitaiko nachalų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.12 03:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
Beje, kada pradėsit masiškai žudyti usūrinius šunis?
O gal jau leista juos medžioti ištisus metus?
mat visokie mičiūrinai juos atvežė į Lietuvą tarybiniais laikais ir anie padlos čia prigijo.
Užtat vien dėl jų ryškiai sumažėjo barsukų populiacija
Pvz.: pas mane kaimelyje nė su žiburiu neberasi barsukų, kai jų septyniasdešimtaisiais metais dar buvo gana apstu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.10 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Retro
Retro
Naujokas
Visi siuolaikiniai "medziotojai" yra brakonieriai,su vyriausiu brokonierium Brazausku priesaky.Pirmiksciai zmones,kartu su kitais plesriais gyvunais,traukdavo i medziokle ne iskrypelisko malonumo genami,nepasigrozeti gamtos grozybemis,o kovodami uz buvi.Griztant arciau musu laiku,tai medziotojais buvo laikomi tie zmones,kurie tokiu budu pelnydavo sau pragyvenimui-buvo profesionalais.Is dabartiniu tautu galima laikyti medziotojais pvz.kai kuriais siaures saliu tautas: ciukciai,eskimai...nes daugumai is ju,tai yra pagrindinis pragyvenimo saltinis. Kokios butinybes genami i medziokle traukia dabartiniai musu"medziokliai"? Dauguma is ju grindzia savo pomegi siam uzsiemimu sekanciai:1).traukia pasigrozeti ir praleisti laika gamtoje.2).pasirupina alkanais zvereliais.3).smagiai leidzia laika pagurksnodami degtine vyriskoj kompanijoj.4). manosi atlieka kaz kokia tai atrankos misija.Gal visa tas butu ir taip,bet yra bet...sautuvas!tas irankis,kuris butent ir suveda visus i viena kruva ir yra vienas is "medziotoju"simboliu. Pameginsiu oponuoti sioms ju mintims visais punktais:1). Eidami i miska grybauti imam su savim krepsi ir peili[kiti gal rauna],nes grybu nieks nesaudo. O norint pasigrozeti gamta,ar tiesiog pasivaikscioti joje,kam reikalingas sautuvas?!tam reikalui labiau tinka foto aparatas,kuprine ir rankoje lazda.2)."mes pamaitinam zverelius"...kuriuos paskui nusaunam,cia jau visiskas cinizmas .Seniau ta intencija i miska traukdavo spaliukai ir pionieriai,o dabar nebet skautau?...ir jie tikriausiai ta dare nuosirdziai,su gerais ketinimais. "Medziotojai"taip pat ta daro t.y. tipo seria,taciau ju intencijos visai negeranoriskos,o turi klastingus uzmanimus.Tas ju vadinamas "serimas" paprasciausias jaukinimas-masalas kaip zuviai.Tuo tikslu apsejami istisi zemes masyvai pamiskese,ivairiuomis grudinemis kulturomis,suvezama i pamiskes maisto atlekos...geri gi tie"medziotojai 3).Vyrai gere-vyrai gers...tebune...tik kaz kaip idomiai jiems gaunasi,kad geriant reikia dar apsiginkluoti.As pvz. taip pat isgeriu,bet eidamas i kavine,ar i svecius,pasiimu su savim buteli,o ne sautuva.Ginkluoti zmones nusitase iki zemes graibimo yra potencialiai pavojingi sau patiems bei aplinkiniams,idomu...bet nejuokinga! 4).Mokykloje moke,kad gamtoje atranka vyksta naturaliu budu,pasirodo,jog ja vykdo "medziotojai".Negeri mokytojai... buvo vienas toks veikejas vardu Hitleris, irgi didelis megejas pasisaudyt,taip pat buvo pasisoves atlikti atranka savo metodais,zinom kuo tas pasibaige... O gal vis tik tie "medziotojai yra vargsai zmogenai?gal jie genami nepritekliu tokiu budu ginasi nuo negandu?nemanau...vien jau ju povizos sako,kad taip nera...kokios priezastis gena i pamiskes Brazauska ir i ji panasius veikejus?..na,del Brazausko kaip ir aisku:zmonese jau prisivage, tai dabar pamiskem plesikauja .Verskit kaip norit negerbemi "medziotojai",o jusu orgumentas tera vienas t.y.esat astriu pojuciu megejai nebaudziamai pasaudyti i gyvus taikinius ir nekitaip. Brakonieriuz-is kur istraukei toki kvaila suki:uztaisytam sautuvui i vamzdi neziuri!!! Ziuri! tu aisku ne,nes jis ne i tave atsuktas.Jei i tave pati atsuktu sautuvo vamzdi,tai nesijaustum tokiu sauniu ir "kietu"...praeitu jums "medziokliams"bet koks noras traukti i medziokle,jei miske zvereliai lakstytu i dantis isikande AKC-sus ir pasimegaudami trantintu i jus pacius ))) p.s.neturiu as nieko asmenisko pries tuos "medzioklius" kaip zmones,yra tarp ju visai nieko zmoniu:kulturingi,issilavine ir dauguma is ju tikrai malonus zmones,bet tas ju nesveikas potraukis...nu ne prie dusios man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Retro rašė:

Visi siuolaikiniai "medziotojai" yra brakonieriai,su vyriausiu brokonierium Brazausku priesaky....
...Eidami i miska grybauti imam su savim krepsi ir peili[kiti gal rauna],nes grybu nieks nesaudo...
...Vyrai gere-vyrai gers...tebune...tik kaz kaip idomiai jiems gaunasi,kad geriant reikia dar apsiginkluoti.As pvz. taip pat isgeriu,bet eidamas i kavine,ar i svecius,pasiimu su savim buteli,o ne sautuva.Ginkluoti zmones nusitase iki zemes graibimo yra potencialiai pavojingi sau patiems bei aplinkiniams,idomu...bet nejuokinga!...
...Mokykloje moke,kad gamtoje atranka vyksta naturaliu budu,pasirodo,jog ja vykdo "medziotojai".Negeri mokytojai... buvo vienas toks veikejas vardu Hitleris, irgi didelis megejas pasisaudyt,taip pat buvo pasisoves atlikti atranka savo metodais,zinom kuo tas pasibaige...
...Brakonieriuz-is kur istraukei toki kvaila suki:uztaisytam sautuvui i vamzdi neziuri!!! Ziuri! tu aisku ne,nes jis ne i tave atsuktas.Jei i tave pati atsuktu sautuvo vamzdi,tai nesijaustum tokiu sauniu ir "kietu"...praeitu jums "medziokliams"bet koks noras traukti i medziokle,jei miske zvereliai lakstytu i dantis isikande AKC-sus ir pasimegaudami trantintu i jus pacius...


Medziokles politizavimas yra zurnalistu ismislas, nors tai yra nesusije visiskai.
Nematau nieko blogo, kad A.Brazauskas medziotojas taip pat kaip ir tame, kad V.Adamkus zaliasis.
Tu cia turbut tu savo prisirinktu grybu apsiedei, kad tau zverys atsisaudo, ar girtuokliai ginkluojasi...
Beja naturalios atrankos budu vyksta evoliucija ir cia ne mokytojai kalti, kad pats blogai mokeisi ar, kad smegenis pragerei.
As kiek pamenu tai A.Hitleris vykde zmoniu genocida, o ne zveriu selekcine atranka, cia taip pat du skirtingi dalykai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
brakonieriuz rašė:

Kiek pastebiu tai visiškai prieš medžioklę pasisako tik tie kurie apie ją nieko neišmano.

Aš sutinku, kad visur yra išlygų, bet neveltui net pasakose medžiotojas yra laikomas teigiamu herojumi...


akmens amzius jau praeiti o gal tamstele nepastebejote?
nemaisyk kai medziojama del islikimo ir /ar patenkinti savo slykstu nora zudyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Londute rašė:

brakonieriuz rašė:



Kiek pastebiu tai visiškai prieš medžioklę pasisako tik tie kurie apie ją nieko neišmano.



Aš sutinku, kad visur yra išlygų, bet neveltui net pasakose medžiotojas yra laikomas teigiamu herojumi...




akmens amzius jau praeiti o gal tamstele nepastebejote?

nemaisyk kai medziojama del islikimo ir /ar patenkinti savo slykstu nora zudyti


O kur tu matai problemą? medžioklėje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
Kur problema? ZUDYME.... tai slykstu.... ir gali nelyginti su kiaulemis ar karvemis.....
dar zmoniu medziokle pradekit propaguoti o kodel gi ne?....pririnkit bejegiu ir paleiskit po miska lakstyti butu malonu jei ir vaikai ju salia begtu klykdami aneeeeeeee! sumauti medziotojai........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
sumauti medziotojai........ NET JUOKINGA kuo man nepatinka šiuolaikiniai medžiotojai? Tuo, kad padidinti medžiojamų gyvūnų kiekį, jie juos dirbtinai šeria.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.03 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trintukas
trintukas
Patyręs
Ydomiai išskiremos karves ir kiaules,tikriausiai nematiai kaip skerdziamos kiaulės žviege,o karves mėsos kombinate riaumoja kaip liutai.Aišku kumpelis ar šlapenke parduotuvej neperteikia to siaubo kurį patire gyvūnai.Ryjantys mesa negeresni uz medziotojus,tiek kad nemato gyvunu kanciu.Nenustebciau jeikada atsirastu reklama kokie laimingi ir dekingi gyvunai uz pati humaniskausia nuzudima ar sumedziojima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai