Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Visionace su liuteinu kapsulės N30

Visionace su liuteinu
Sveikas akis ir puikų regėjimą išlaikyti padeda puikiai subalansuotas maistingųjų medžiagų junginys:

· Liuteinas (saugo geltonąją dėmę nuo degeneracijos ir žalingo ultravioletinių spindulių poveikio, gerina akių kraujotaką, veikia kaip antioksidantas)
vitaminai antioksidantai ir bioflavanoidai (apsaugo lęšiuką nuo ankstyvų pažeidimų, dėl kurių bėgant metams vystosi katarakta. Be to stabdo arachidoninės rūgšties metabolizmą ir taip mažina akių uždegimą bei paraudimą) natūralių karotinoidų (luteino, betakarotino, zeaksantino) mišinys
natūralių karotinoidų (luteino, betakarotino, zeaksantino) mišinys
· vitaminas C (pagal naujausius mokslinius tyrimus būtinas normaliai lęšiuko veiklai)
· mineralinės medžiagos (cinkas, varis, chromas, geležis ir magnis būtini daugelio regėjimo enzimų funkcijai ir struktūrai)
· natūralus mėlynių ekstraktas (antocianinai) (pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis)
vitaminų B kompleksas (būtinas palaikant regos nervo funkcijas) vitaminas A (palaiko naktinį matymą) chromas (esminis cukraus toleravimo faktorius. Stiprina insulino efektą ir dalyvauja gliukozės kiekio kraujyje reguliavime)
vitaminas A (palaiko naktinį matymą) chromas (esminis cukraus toleravimo faktorius. Stiprina insulino efektą ir dalyvauja gliukozės kiekio kraujyje reguliavime)
chromas (esminis cukraus toleravimo faktorius. Stiprina insulino efektą ir dalyvauja gliukozės kiekio kraujyje reguliavime)

Unikali VISIONACE savybė tai, kad jo sudėtyje yra net 8 mg gryno liuteino bei 2 mg ypatingo karotenoidų mišinio, kurį sudaro betakarotenas, zeaksantinas, liuteinas ir kriptoksantinas. Visi šie karotenoidai itin svarbūs sveikoms akims ir regai. Tačiau esminė reikšmė tenka liuteinui ir zeaksantinui, kurie veikia neatsiejamai vienas nuo kito bei nėra sintetinami organizme, todėl jų turime gauti su maistu.

Preparatas nesukelia jokio šalutinio poveikio. Sudėtyje nėra sintetinių dažų, konservantų, mielių, cukraus, riebalų, druskos, laktozės.
VISIONACE su liuteinu tinka įvairaus amžiaus žmonėms vartoti neribotą laiką. Minimali rekomenduojama vartojimo trukmė – 2 mėnesiai. Kapsulės geriamos pagrindinio dienos valgymo metu arba iš karto po jo, užsigeriant pilna stikline vandens.
Vartojant VISIONACE su liuteinu nebūtina vartoti kitų multivitaminų ir mineralų papildų.

Šaltinis: Vitabiotics Ltd., Jungtinė Karalystė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2021 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai